18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne


Wg mnie, jeden z dwóch potrzebnych czynników niezbędnych do islamizacji (obok poprawności politycznej), to zasiłki. A te na Wyspach są hojne. Imigranci w krajów islamskich bez skrupułów ściskają wymiona tej dojnej krowy, wykorzystując do tego poligamiczne małżeństwa.

Poligamiczne małżeństwa? Przecież to w Europie nielegalne.

Tak, ale w islamie owszem. Jak to działa? Kapłan udziela ślubu w meczecie w obrządku islamskim za pomocą paru słów (ta formułka określa np. warunki małżeństwa) i małżeństwo - w tej zamkniętej społeczności - uważa się za ważne i pełnoprawne. Nie uznaje go natomiast państwo. Jedyne, co widzi, to samotne matki. W ten sposób otrzymują od państwa nawet do 100 tysięcy funtów (rocznie) na mieszkanie w najdroższych miejscach w Londynie. Na pierwsze dziecko 1000 funtów rocznie, na kolejne 700.

Dla kogoś, kto nie był na Wyspach i nie orientuje się w tamtejszej wartości funta w sklepie - to w ch*j kasy na życie na dobrym poziomie. Oczywiście to nie jedyne benefity, dochodzą też te cotygodniowe.

Takich związków w Wielkiej Brytanii jest już ponad 20 000. Dotyczy to głównie społeczności pakistańskiej, a to liczna grupa etniczna.



Facet dostaje benefity za to, że jest bezrobotny, jego żona kolejne za bycie bezrobotną i setki funtów na każdego dzieciaka, a każda pozostała "żona" kolejne wielokrotności tych sum.

Myślę, że gdyby takie kraje, jak Anglia, Szkocja, Francja, Szwecja, Dania, Niemcy, Holandia zmieniły kryteria przyznawania wszelkich zasiłków (omijając tym samym imigrantów z krajów muzułmańskich), spłonęłyby jak zapałka. Sądzicie, że muzułmanie powiedzieliby "ok, w porządku, pójdziemy szukać domu w innym kraju i dziękujemy za dotychczasowe, dostatnie życie"? Moim zdaniem wyciągnęliby pochodnie, wszelką broń białą oraz palną i udowodniliby całej Europie czerwono na białym, że islam to religia pokoju.

źródło: dailymail.co.uk/news/article-2041244/Polygamy-Investigation-Muslim-men...



Te, i inne informacje o islamizacji znajdziesz na https://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
croyna 2012-12-20, 11:32
baxter napisał/a:



chyba chciałeś napisać miesięcznie ? bo 1000/rok to wcale nie tak dużo



W źródle podają tak, jednak potwierdziłem w innych miejscach i faktycznie - to kwota miesięczna, jeśli chodzi o dzieciaki.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-20, 12:06
@Tosemjo: Byś zobaczył jaką teraz ustawę antykoprupcyjną przyjęli Brytole. Paranoja, najlepiej żadnego prezentu nie przyjmować.
Zgłoś
Avatar
Arktek 2012-12-20, 12:07 5
Wujek Adolf dałby im zasiłek
Zgłoś
Avatar
doubletech 2012-12-20, 12:16 10
Paradoksalnie, to oni nie są niczemu winni. To lewacki syf skacze po głowie rodowitym europejczykom, był nawet wśród jakiś ważnych osobistości islamu jakiś duchowny, który sam się dziwił, czemu Europa nie szanuje rodowitych europejczyków, a największą nagonkę na bycie białym tak naprawdę nie prowadzą czarni, czy Arabowie, ale właśnie lewackie rządy krajów europejskich...
Zgłoś
Avatar
konował 2012-12-20, 12:51 2
Najwyższy czas na Krucjatę kurwa !!!!
Zgłoś
Avatar
vass 2012-12-20, 13:01
Arktek napisał/a:

Wujek Adolf dałby im zasiłek


A Tobie bezpłatne wczasy
Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-12-20, 13:04
Taka zima, mrozy za oknem a w piecu nie ma czym palic...
Zgłoś
Avatar
amb 2012-12-20, 13:17 2
dzietnosc Polki w PL: ok. 1,4
dzietnosc Polki w UK: 2,48
pod tym wzgledem zamiatamy nawet hindusow i arabow.
w UK w latach 2004-2007 Polki urodzily w sumie ponad 60000 dzieci
Zgłoś
Avatar
Promil88 2012-12-20, 16:20 3
Owszem, urodziły, tylko z tego co się orientowałem, czytałem, słyszałem od osób które mieszkają w UK, 90% tych matek zasuwa legalnie do pracy, a te dzieci, uczą się, chodzą do szkoły, a gdy są starsze normalnie pracują.
Zgłoś
Avatar
L................k 2012-12-20, 17:15
Mistrzu Budda napisał/a:

Obrazek
Macie wyżyjcie się



Mam sobie do tego zwalić? Czy co?
Zgłoś
Avatar
siba 2012-12-20, 17:31
Albo Korwin Mikke albo będzie jak powiedział ten w pierwszym komentarzu .
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-12-20, 18:14 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

No nic, ponarzekajcie, a potem znowu idźcie głosować na lewactwo i jechać po katolikach, za 10 lat będziecie tęsknić za tymi pazernymi księżmi i nawiedzonymi moherami, którzy stanowią góra 1% katolików. Przyjemnej dekapitacji tępym muzułmańskim nożem, jebane lewaczki



I tak będę jechał po tych moherach, na lewaków głosował nie będę, a islamu nie trawię tak samo jak katolicyzmu. Katolicyzm NIE jest rozwiązaniem problemu islamizacji europy. Rozwiązaniem jest zabranie pomocy socjalnej i deportacja każdego darmozjada, który przywlókł swoje dupsko.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-12-20, 19:35 1
Polki rodzą więcej dzieci w UK niż w kraju, to fakt. Ale rzadko, bardzo rzadko zdarza mi się widzieć rodzinę Polaków, z naprawde dużą gromadką dzieci, w przeciwieństwie do ciapackich rodzinek, gdzie widzi sie model "rodzice + sidemioro dzieci, każde tylko rok starsze od poprzedniego". Po prostu, ciapaci ledwie czekają, aż żonka urodzi bachora i wyjdzie z połogu, i wali następnego dzieciaka. Smutniejsze jest to, że jedynym rozwiązaniem jest nie jest deportacja (bo zaraz ONZ i inne poprawne politycznie organizacje narobią wrzasku), ani obcięcie benefitów (jak to powiedział kumpel: "zabierz zwierzętom karmę, a wyjdą na ulice i zaczną kraść". Powinni zaprzestać wydawania wiz dla tych nacji (wystarczająco pomogli ciapakom z Indii i Pakistanu za lata kolonizacji), tych co siedzią i pracują zostawić w spokoju, a benefciarzom nie przedlużać wiz i pomału wypierdalać z kraju.
Zgłoś
Avatar
gywer1 2012-12-21, 16:09
Ja-ah-qu-ub-el, jestes przedstawicielem debili z wypranym móżdżkiem, wytresowanych na katoli, i jedyny wybór jaki widzisz to albo KK sp.z.o.o albo brudasy, a to wybór jak między tyfusem a gangreną... może pora zacząć po prostu nauczać w szkole religioznawstwa, żeby ludzie mieli pojęcie jak przez tysiące lat pojeby w sutannach i innych dziwnych szmatach robili prostych ludzi w człona, żerowali na głupocie i strachu, pogłębiając je...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2012-12-23, 3:38
Jestem ateistą, ale jak widzę niektóre posty to aż mnie ich debilizm niemal z krzesła zwala. Jak głupim trzeba być żeby nie pojmować faktu, że lepiej sprzymierzyć się z kimś (i tolerować) kogo się nie lubi przeciwko komuś/czemuś co Ci żywotnie zagraża niż walczyć z jednym i z drugim? Każdy kto myśli nieco dalej niż do najbliższego srania wie, że zwalczanie tych pasożytów nie może opierać się jedynie na idei ich zwalczania dlatego, że na 100% dojdzie do kilku porażek, do różnicy zdań co do metod ich usuwania itp. Dlatego oprócz przywódców i mówców (w rozumieniu a'la generałów) potrzebna jest siła konsolidująca jak najszersze spektrum rodowitych europejczyków. Ponieważ stare i wielokrotnie na całym świecie powiedzenie mówi, że jak trwoga to do Boga (a bogiem europy jest bóg chrześcijański) to ciekawe co powinno się wybrać jako ową dodatkowo konsolidującą siłę....hmmm... czyżby kościół? (Dla niekumatych: Tak, należy kościół chrześcijański wybrać). Jak już Europa pozbędzie się problemu allah akbarów to wtedy należy zająć się wyjebaniem lewicowych (przynajmniej gospodarczo) polityków, a na samym końcu można pomyśleć o wyrugowaniu kościoła. Przy czym specjalnie nie trzeba byłoby się o to starać bo społeczeństwo bezpieczne (brak muslimów albo niewielka ilość) oraz bogate (prawicowi gospodarczo politycy) samo od kościoła odchodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie