18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Wg mnie, jeden z dwóch potrzebnych czynników niezbędnych do islamizacji (obok poprawności politycznej), to zasiłki. A te na Wyspach są hojne. Imigranci w krajów islamskich bez skrupułów ściskają wymiona tej dojnej krowy, wykorzystując do tego poligamiczne małżeństwa.

Poligamiczne małżeństwa? Przecież to w Europie nielegalne.

Tak, ale w islamie owszem. Jak to działa? Kapłan udziela ślubu w meczecie w obrządku islamskim za pomocą paru słów (ta formułka określa np. warunki małżeństwa) i małżeństwo - w tej zamkniętej społeczności - uważa się za ważne i pełnoprawne. Nie uznaje go natomiast państwo. Jedyne, co widzi, to samotne matki. W ten sposób otrzymują od państwa nawet do 100 tysięcy funtów (rocznie) na mieszkanie w najdroższych miejscach w Londynie. Na pierwsze dziecko 1000 funtów rocznie, na kolejne 700.

Dla kogoś, kto nie był na Wyspach i nie orientuje się w tamtejszej wartości funta w sklepie - to w ch*j kasy na życie na dobrym poziomie. Oczywiście to nie jedyne benefity, dochodzą też te cotygodniowe.

Takich związków w Wielkiej Brytanii jest już ponad 20 000. Dotyczy to głównie społeczności pakistańskiej, a to liczna grupa etniczna.



Facet dostaje benefity za to, że jest bezrobotny, jego żona kolejne za bycie bezrobotną i setki funtów na każdego dzieciaka, a każda pozostała "żona" kolejne wielokrotności tych sum.

Myślę, że gdyby takie kraje, jak Anglia, Szkocja, Francja, Szwecja, Dania, Niemcy, Holandia zmieniły kryteria przyznawania wszelkich zasiłków (omijając tym samym imigrantów z krajów muzułmańskich), spłonęłyby jak zapałka. Sądzicie, że muzułmanie powiedzieliby "ok, w porządku, pójdziemy szukać domu w innym kraju i dziękujemy za dotychczasowe, dostatnie życie"? Moim zdaniem wyciągnęliby pochodnie, wszelką broń białą oraz palną i udowodniliby całej Europie czerwono na białym, że islam to religia pokoju.

źródło: dailymail.co.uk/news/article-2041244/Polygamy-Investigation-Muslim-men...



Te, i inne informacje o islamizacji znajdziesz na https://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-12-19, 23:12 96
No nic, ponarzekajcie, a potem znowu idźcie głosować na lewactwo i jechać po katolikach, za 10 lat będziecie tęsknić za tymi pazernymi księżmi i nawiedzonymi moherami, którzy stanowią góra 1% katolików. Przyjemnej dekapitacji tępym muzułmańskim nożem, jebane lewaczki
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-12-19, 23:19 6
Mieszkam w UK, i widzę co się tutaj dzieje. Bez wojny się nie obejdzie, no chyba że od jutra zacznie się deportacja na sybir. To jest chyba, najbardziej łagodne rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-12-19, 23:28 11
@Ja-ah-qu-ub-el pierdolisz i tyle bez kleru będzie lepiej a jak ludzie dorosną do decyzji żeby wyjebac kler z Państwa to na bank będą na tyle kumaci coby islamu nie wpuszczać ja tam nie będę tęsknił za tym że jakiś grubas chodzi po kolędzie i sapie o kopertę bo wejdzie popierdoli głupoty
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-12-19, 23:50 4
Cała prawda o islamie.



Więcej na YT pod tytułem "ISLAM: O czym Zachód powinien wiedzieć"

W 5 części filmu były wyznawca islamu opowiada jak podkładał bombę.
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-12-20, 4:28 2
croyna napisał/a:

Na pierwsze dziecko 1000 funtów rocznie, na kolejne 700.



chyba chciałeś napisać miesięcznie ? bo 1000/rok to wcale nie tak dużo
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-12-20, 11:01 9
Zachciało wam się kurwa Unii Europejskiej to teraz powitajcie ich chlebem i solą!
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-20, 11:04 4
W sumie sposób jest prosty, za cofnięte pieniądze z zasiłków kupić amunicję do magazynków na tych co będą manifestowali swoje obiekcje butelkami z benzyną i pistoletami... Oraz: strzelać bez ostrzeżenia, rannych dobijać, żeby nie marnować pieniędzy na leczenie takich pasożytów.

Wiem wiem, nazwiecie mnie faszystą, ale lekarza wycinającego raka nikt nie nazywa tak i jakoś do chorej tkanki nikt nie ma skrupułów, a takie ścierwo (nie tylko muzułmańskie) jest chorobliwą naroślą na zdrowym organizmie społeczeństwa ciężko pracującego i łożącego na to wszystko.

Dodatkowo wszystkich tych "postępowców", którzy wprowadzali te zasiłki, należy ustawić na czele tego pochodu.

@Wdr: A myślisz, że czemu tak sobie pozwalają? Bo oni są bardzo religijni, postrzegają Europę przez pryzmat religii, a skoro pluje się na główną religię Europy (Chrześcijaństwo, jakby ktoś nie wiedział), to oni postrzegają to jako religię słabą i zgniłą. Widzą w tym swoją szansę na Islamizację. Bo jak było kilka wypraw krzyżowych do ziemi świętej i obiło się paru muzułmanom mordy jak i od nich dostało, to był spokój i wzajemny szacunek na kilka stuleci.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-12-20, 11:07 8

Macie wyżyjcie się
Zgłoś
Avatar
Eneris 2012-12-20, 11:10 2
Szkoda tylko , ze polacy przebili muzulmanow, jesli chodzi o dzieciorobstwo w UK
Zgłoś
Avatar
Jackus 2012-12-20, 11:10
A mówi się że Polak najlepszy kombinator
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-12-20, 11:16
100k funtow rocznie.

Dziekuje tutaj skonczylem czytac.
Zgłoś
Avatar
CrashDW 2012-12-20, 11:17 1
no to nam póki co islamizacja nie grozi, takiej kasy na zasiłki nawet Donek nie wyczaruje
Zgłoś
Avatar
Tosemjo 2012-12-20, 11:21
Podobno maja wprowadzić ograniczenia ze jeden z rodziców musi pracować legalnie żeby dostać socjal na rodzinę i mieszkanie. Ogólnie łatwiej w UK ciapakom i czarnym bo Angole sie boją pozwów o rasizm. Znajoma była w szpitalu z rozciętym palcem to czekała tak długo w kolejce ze palec sie sam zagoił O-o zanim ją przyjeli bo przychodziły berze z bólem głowy i przyjmowani byli poza kolejką.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-12-20, 11:29 21
Wdr napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el pierdolisz i tyle bez kleru będzie lepiej a jak ludzie dorosną do decyzji żeby wyjebac kler z Państwa to na bank będą na tyle kumaci coby islamu nie wpuszczać ja tam nie będę tęsknił za tym że jakiś grubas chodzi po kolędzie i sapie o kopertę bo wejdzie popierdoli głupoty



A co, nie chciał Ci podpisać zeszytu do religii?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie