18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kaktus83 2016-01-04, 8:53 170
Jeden normalny. Reszta ciuli by czekała do usranej śmierci aż tamtemu uda się ruszyć
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-01-04, 8:55 51
@up I jeszcze by trąbili.
Zgłoś
Avatar
hardfall 2016-01-04, 11:15 1
widze ze sadistic uczy raz ruszony temat w Rosji włala oto widac efekty w Polsce
Zgłoś
Avatar
k................3 2016-01-04, 11:34 46
Parę lat temu, gdzieś w połowie marca zasypało nam miasteczko tak dobrze, że spowodowało całkowity paraliż. Razem z kumplami wyjechaliśmy w miasto Pajero i Cherokee i przez pól dnia pomagaliśmy ludziom, którzy utknęli w zaspach. Zabawa przednia a satysfakcja z pomagania ludziom niezmierna!
Zgłoś
Avatar
patroy 2016-01-04, 11:39 10
Ja tylko czekam na podobną okazję żeby komuś pomóc w takiej sytuacji!
Zgłoś
Avatar
Dinafem 2016-01-04, 12:27
siedzi chuje w cieplutkim aucie i nie wyjdzie jebany tylko czeka na jakiegoś chłopa który wyjdzie i pomoże a ten się jeszcze z niego śmieję chuj Ci w dupe
Zgłoś
Avatar
olives 2016-01-04, 12:57
Prawdziwy sadol!!
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-01-04, 13:03
Fajnie że ktoś pomógł, ale trzeba powiedzieć że kierowca trochę dupa. Mógł spróbować skręcić koła, żeby poszukać przyczepności trochę obok, czasem wystarczy 10cm w bok żeby zjechać z mocno wyrobionego śladu na trochę sypkiego i ruszyć.

A tak swoją drogą, gaz za 1,80zł, diesel poniżej 4 złotych gdzie takie ceny są ?
Zgłoś
Avatar
matrix1993 2016-01-04, 13:22 9
Witajcie, mam bmw i zawsze jak tylko mam czas się zatrzymuję i pomagam nie raz się zdarzyło że jako jedyny się zatrzymywałem pomóc nawet ostatnio kobiecie samochód się popsuł na środku drogi za nią korek i co tylko bmw się zatrzymało i pomogło mina nie których osób co najmniej dziwna ale najlepsze było jak kiedyś się zatrzymałem żeby pomóc i jak już pomogłem odpalić samochód facet na mnie spojrzał i się zapytał czy ja Bmw się zatrzymałem powiedziałem że tak a on że by się nawet nie spodziewał że ktoś z Bmw może mu pomóc bo właśnie u Nas jest taka mentalność że Bmw to chamy buraki itd. Niestety nie każdy taki jest znam dużo osób którzy na prawdę kochają tą markę samochodów i nie są burakami czy chamami. I oczywiście pomógłbym tej osobie na pewno ruszyć bo sam mam czasami problem i wiem jak to jest.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
DaveFresh 2016-01-04, 14:33 2
waloos napisał/a:


A tak swoją drogą, gaz za 1,80zł, diesel poniżej 4 złotych gdzie takie ceny są ?



U nas w małopolsce, okolice Krakowa ostatnio tankowałem diesela 3.87zl/l, dzisiaj juz widzialem na większości stacji coś koło 4
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2016-01-04, 14:45
To Wrocław jest.

Jednocześnie z tego miejsca chciałem podziękować gościowi, który pomógł mi odpalić samochód jak mi zgasł na skrzyżowaniu w Legnicy. Jak już ruszyłem to nie mogłem się zatrzymać, żeby podziękować. Mam nadzieje, że to dobro do Ciebie wróci
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2016-01-04, 15:23 2
matrix1993 napisał/a:

Witajcie, mam bmw i zawsze jak tylko mam czas się zatrzymuję i pomagam nie raz się zdarzyło że jako jedyny się zatrzymywałem pomóc nawet ostatnio kobiecie samochód się popsuł na środku drogi za nią korek i co tylko bmw się zatrzymało i pomogło mina nie których osób co najmniej dziwna ale najlepsze było jak kiedyś się zatrzymałem żeby pomóc i jak już pomogłem odpalić samochód facet na mnie spojrzał i się zapytał czy ja Bmw się zatrzymałem powiedziałem że tak a on że by się nawet nie spodziewał że ktoś z Bmw może mu pomóc bo właśnie u Nas jest taka mentalność że Bmw to chamy buraki itd. Niestety nie każdy taki jest znam dużo osób którzy na prawdę kochają tą markę samochodów i nie są burakami czy chamami. I oczywiście pomógłbym tej osobie na pewno ruszyć bo sam mam czasami problem i wiem jak to jest.
Dziękuję.



fajnie,ale juz sie tak nie podniecaj tym e36
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-01-04, 15:34 2
Na bank letnie oponki albo zimówki 10 letnie od Niemca z wysypiska śmieci.
Zgłoś
Avatar
S................k 2016-01-04, 17:01 1
Hłehłe, mam 4x4 więc nie było mi dane zaznać takich sytuacji. Polecam taki napęd, zupełnie inaczej się jeździ.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie