18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
XtravaganZa 2013-05-17, 4:05 7
Heh, opis z JM, tyle że o Łodzi było.

Ełk dziękuje Adolfowi!
Zgłoś
Avatar
muydeemer 2013-05-17, 4:53 10
material przygotowany na prima aprilis
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-05-17, 8:56 6
We Wrocku też były różne tunele, pod odrą, dworcem głównym itp, ale oczywiście podczas remontu dworca pkp pozalewali wejścia i wszystko poszło wpizzduuu
jebane komuchy i jełopy z po wolą zalać betonem niż wyremontowac i udostępnić tutystom
a dla Ełku brawa za taką postawę!
Zgłoś
Avatar
tico92 2013-05-17, 9:50 4
jak już ktoś napisał był to materiał na prima aprilis parę lat temu ;d
Zgłoś
Avatar
straatveger 2013-05-17, 11:15 2
Rączki rączki w białym żaglu pnie i nanowie
Zgłoś
Avatar
W................R 2013-05-17, 11:19
E, tam pierdolicie. Przynajmniej starają się zrobić coś dobrego.
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2013-05-17, 11:37
W Słubicach (obok Frankfurtu nad Odrą) zawszę była "plota", że gdzieś jest przejście pod Odrą. Kiedyś "niby" nawet jakiś kolega tym tunelem szedł (czołgał się?), ale w pewnym momencie już było zbyt dużo wody i zawrócił. Ile w tym prawdy nie wiem.
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-05-17, 11:40
Zobaczycie jak pierdalną bomby atomowe to będzie tak jak w metro 2033
nazi zejdą do podziemi i będą knuli swoje ataki razem z ruskimi.
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-17, 11:41 6
Są lepsi od stolycy. Tam od 30 lat wydłubali 1,5 lini metra, a Ełk jeszcze nie zaczął a juz jedną linie ma
Zgłoś
Avatar
Racis 2013-05-17, 11:44
Ełk? Ale na chuj metro dla miasteczka, które ledwo ma prawa miejskie?
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-05-17, 11:58 6
To bylo dobre pare lat temu na 1 kwietnia, ale tunele naprawde istnieja.

@UP Pierdol sie
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-05-17, 12:22 1
niech nie poprawiaja po niemcach roboty bo niebawem sie zawali..
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-05-17, 12:28 5
Z prezydentem Ełku miałam zajęcia na podyplomówce. Jestem za tym, żeby tego człowieka sklonować dowolną ilość razy i obsadzić na wszystkich ważnych stanowiskach w Polsce. Facet wygrał drugą kadencję z ponad 80-procentowym poparciem, a w urzędzie zrobił taki porządek, że nikt tam już nie popija kawki, olewając obowiązki. Andrukiewicz to przykład na to, że czasami się zdarza, że do władzy dojdzie człowiek mądry, wykształcony, z wizją i mający w dupie koneksje partyjne. Kiedyś Ełk był absolutną dupą świata, a teraz ludzie przeprowadzają się tam z całego regionu, bo mieszkania są tanie, a pracy nie trzeba aż tak długo szukać.
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2013-05-17, 12:43
Skądinąd napisał/a:

Z prezydentem Ełku miałam zajęcia na podyplomówce. Jestem za tym, żeby tego człowieka sklonować dowolną ilość razy i obsadzić na wszystkich ważnych stanowiskach w Polsce. Facet wygrał drugą kadencję z ponad 80-procentowym poparciem, a w urzędzie zrobił taki porządek, że nikt tam już nie popija kawki, olewając obowiązki. Andrukiewicz to przykład na to, że czasami się zdarza, że do władzy dojdzie człowiek mądry, wykształcony, z wizją i mający w dupie koneksje partyjne. Kiedyś Ełk był absolutną dupą świata, a teraz ludzie przeprowadzają się tam z całego regionu, bo mieszkania są tanie, a pracy nie trzeba aż tak długo szukać.


rządzić dobrze rządzi ale przez unie narobił zajebistych długów...

P.S. I taka ciekawostka te zejście przy którym ten pan profesjonalista się wypowiada prowadziło do dawnych szaletó miejskich;)
Zgłoś