18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-28, 9:18 1
i zaczęło się... jedni cisną po rapie, inni po metalu i tak w kółko. Banda kretynów
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-12-28, 12:15
@JedzMojLagier

dupka boli, ze sa lepsi od Ciebie, co?
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-12-28, 12:43
bored85 napisał/a:

proponuje bana dla autora postu za bycie ograniczonym

Niestety musiałbyś zrobić coś więcej żeby dostać bana
Koniec Świata napisał/a:

To już Slayera nie można lubić, bo będzie się pseudo.

Nie o to mu chodziło. Serio jesteś taki głupi czy udajesz?

Oczywiście sadistic elita internetów, o przepraszam, Polacy nadal babrają się w tym gównie/brodziku intelektualnym o nazwie "albo jesteś dresem albo brudasem". Brawo! Jestem dumna z bycia Polką.
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2012-12-28, 13:47
JedzMojLagier napisał/a:



jesli sluchasz czasem i to podczas jazdy samochodem i nie wygladasz jak smiec, to chyba nie jestes, ale uwazaj bo od tego sie zaczyna



japierdole xd dawno się tak nie uśmiałem, wiesz co kolego, wiedz, że z takimi tekstami to wielkie produkcje typu dlaczego ja, ukryta prawda albo trudne sprawy bo cos mi się zdaje, że bys dobre scenariusze pisał hehe, "uważaj od tego się zaczyna" muahaha,od czego niby kurwa?
od słuchania klasyki w swoim gatunku?

spokojnie spokojnie, patrząc po innych komentarzach Pana jedzmójlagier trzeba poprostu powiedziec, że miał naprawde ciężkie dzieciństwo i najprawdopodobniej musi sobie ulżyć. co się stało, za młodu tatuś przywiązywał smyszą do grzejnika i poza zasięgiem rąk zabawki do podłogi przybijał? nie no okej, koniec jadzy po ojcu. nazywasz brudasami ludzi za inny gust muzyczny? w takim razie powiedz jeszcze mamie, żeby sie umyła bo jak stała na przystanku z kawą to jej 2zł wrzucili do kubka. dziwne jest troche Twoje zachowanie, ale spoko. na to tez jakies leki sie znajda.

JedzMojLagier napisał/a:


sposrod 5 komentarzy, 4 to hejt czego sie spodziewalem i co mnie cieszy, wiec szczymryj


to nie jest żaden hejt, lecz mimo wszystko jeżeli Ci sie spodoba to bede rad, że mogłeś się troche pośmiać. również miłego słuchania dody, feel, biebera i innej temu podobnej muzyki, bo chyba tylko ktoś wielbiący taki rodzaj, może nazywać prawdziwą muzykę brudną.

odgryź się, nie obraże się. moge Ci w tym pomóc, mała podpowiedź z mojej strony: 3lipca w łodzi jest koncert iron maiden na który jadę i mam już nawet bilet. to dopiero bedzie, nie? tylu brudasów w jednym miejscu, w głowie się nie mieści

pozdro JedzMojLagier, oby inni ludzie mieli dla Ciebie więcej życzliwości i szacunku, niż Ty masz do nich bo to może Ci kiedys pomóc

Zgłoś
Avatar
mr W 2012-12-28, 19:32
złamałbym ci kark za tego brudasa
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-28, 20:27 2
pieknie spieliscie swoje brudne dupki a to tylko pokazuje mi jak mocno spragnieni jestescie takich tematow, za jakis czas znowu doloze do pieca takze badzcie gotowi i myjcie wlosy bo nie znacie dnia ani godziny
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-28, 21:52
Za ograniczenie umysłowe autor wrzuty powinien dostać bana.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-28, 21:57
JedzMojLagier to podczłowiek i polaczkowaty wredny robak, który wywiózł swoją polaczkowatość za granicę, żeby tam reprezentować Polaków swoim chujowym bytem.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-28, 22:26 3
Koniec Świata napisał/a:

JedzMojLagier to podczłowiek i polaczkowaty wredny robak, który wywiózł swoją polaczkowatość za granicę, żeby tam reprezentować Polaków swoim chujowym bytem.


Akurat moj byt za granica i reprezentacja narodu powinna napawac cie duma, ale co ty o mnie wiesz. A to co reprezentuje na forum to moje drugie 'ja', zle i gnusne, polaczkowate jak to napisales ... To jest to co nabylem i wywiozlem z Polski, czego wstydze sie tu w uk pokazywac, na szczescie mamy sadistic
Zgłoś
Avatar
RPS_Reprezentant 2012-12-29, 11:54 1
mr W napisał/a:

złamałbym ci kark za tego brudasa



Ch**a byś zrobił, brudasie.
Zgłoś
Avatar
skrytojebca 2012-12-29, 16:02
Moim zdaniem to Brudas to ten co slucha hip hopu i sie nie myje.

STFU dzieci
Zgłoś
Avatar
kials 2013-12-01, 10:17
@UP ALL
Nie ma to jak rano wstać i poczytać wasze denne kłótnie, u made my day.

Zgłoś