18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.
Zgłoś
Avatar
gnida_dworska 2012-12-26, 18:40 21
metal nie jest brudasem człowieczku, tylko punk

btw wielki szacun dla goscia
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-12-26, 19:05 133
Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-12-26, 19:22 10
Piwo za "brudasa"
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-12-26, 20:23 4
A ja mam pytanie do autora wrzutki:
Czy jeśli słucham czasem Sepultury, Paradise Lost, Metallicki itp w czasie jazdy samochodem, to już jestem brudasem, czy nie?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-12-26, 20:42 23
Ja myślałem, że brudasem jest ten, kto się nie myje ale widać byłem w błędzie. Jaki to ma związek z muzyką to nie wiem ale wiem, że autor tematu zauważył, że ktoś już na ten tekst dostał niejedne piwko to teraz pisze jak pojebany.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-26, 20:56 6
łysa_pała napisał/a:

A ja mam pytanie do autora wrzutki:
Czy jeśli słucham czasem Sepultury, Paradise Lost, Metallicki itp w czasie jazdy samochodem, to już jestem brudasem, czy nie?



jesli sluchasz czasem i to podczas jazdy samochodem i nie wygladasz jak smiec, to chyba nie jestes, ale uwazaj bo od tego sie zaczyna

bubr32 napisał/a:

Ja myślałem, że brudasem jest ten, kto się nie myje ale widać byłem w błędzie. Jaki to ma związek z muzyką to nie wiem ale wiem, że autor tematu zauważył, że ktoś już na ten tekst dostał niejedne piwko to teraz pisze jak pojebany.



napewno wiecej piw bym dostal nie uzywajac slowa brudas, juz dawno ten temat by byl na glownej i dobrze o tym wiesz, wiec nie pierdol sposrod 5 komentarzy, 4 to hejt czego sie spodziewalem i co mnie cieszy, wiec szczymryj
Zgłoś
Avatar
tegotamtego 2012-12-26, 21:47 11
Brudas to cię robił hehehehehehehhehe
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-12-26, 22:38 3
Ta "muzyka" brzmi jak gówno, ale to tylko moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-27, 0:36 13
Ciekawy jestem 'czyściochu' kiedy się dorobisz takiej chaty ;]
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2012-12-27, 3:57 16
Slayer - Raining blood . taki kurwa kozak jesteś w internecie? łatwo ci wyzywać wszystkich którzy nie mają dresika tak jak ty gimbusie? weź wyjdź i lepiej tak nie gadaj szmato . A to, że ktoś nie uznaje wigilii, swiąt to od razu jest najgorsze zło bo katolicyzm rozkurwia cały ten świat .
(tak wiem dostane warna zasłużyłem)
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-12-27, 12:25 29
Dobra nuta. A za tego "brudasa"...

Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-12-27, 13:11 6
Jebie mnie to co ludzie o mnie sądzą bo lubię sobie posłuchać metalu. Na prawdę ludzie nie macie innych zmartwień ?
Zgłoś
Avatar
robert357 2012-12-27, 21:35 4
Nie lubię za bardzo metalu, ale z tym brudasem to przegiołeś. To tak samo jakby ciebie nazwać cyganem... Miło?
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-12-27, 21:36 19
JedzMojLagier napisał/a:



Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem



Brudasie to Ci stary co wieczór mówi jak pod kołdrę do Ciebie wchodzi. A obnosisz to Ty się ze swoją analną krzywdą którą Ci stary aplikuje systematycznie.

Co do filmu ...

SLAYER KURWA!!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie