18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
vass 2012-10-25, 18:14 4
Do ciężarówki może ok. ale w osobówce przy większych szybkościach potrafi się rozkleić, do tego są problemy z wyważeniem takiej regenerowanej opony.
Zgłoś
Avatar
rEwx 2012-10-25, 18:18
Świetny efekt końcowy.
Zgłoś
Avatar
Solho 2012-10-25, 18:34 29
vass napisał/a:

Do ciężarówki może ok. ale w osobówce przy większych szybkościach potrafi się rozkleić, do tego są problemy z wyważeniem takiej regenerowanej opony.



hahaha czy Ty wiesz co właśnie napisałeś? ciekawe dlaczego przy drogach leży dość spora ilość opon z Ciężarówek a nie osobówek czyżby duża waga ładunku, większa siła tarcia co za tym idzie temperatura opony były tego przyczyna? nie gdzie tam... takie opony są ok dla Ciężarówek jak to stwierdził nasz ekspert
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-10-25, 18:44 1
vass, Solho,
Nie ma się o co kłócić. I tak 75% rodaków na takiej gumie jeździ
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-10-25, 18:47 9
@Roszp
a Ty statystyki prowadzisz?
Zgłoś
Avatar
Kozek 2012-10-25, 18:58 1
Mam takie skurwiałe nalewki w swoim samochodzie i nikomu nie polecam..
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-10-25, 18:58 3
wolałbym kupic używaną firmową niż nową po regeneracji. każda po regeneracji jest zrobiona na bazie różnych opon i raczej mała jest szansa że kupując komplet 4 opon, wszystkie będą zrobione na bazie opon tej samej firmy, czyli w gruncie rzeczy mamy 4 takie same bieżniki o 4 takich samych rozmiarach ale zupełnie co innego w środku, bo pewnie każdy producent ma swój patent na zrobienie opony i chuj
Zgłoś
Avatar
wojtas890328 2012-10-25, 19:06 11
preddy napisał/a:

Opony te są tańsze 30-60%


i o tyle samo gorsze
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-25, 19:21 1
Co jak co, ale opona używana jest lepsza od regenerowanej. Przynajmniej w Polsce. Nigdy nie wiesz czy pan mietek czasem nie zregenerował opony z roku 89'.
Jeśli chodzi o auto to na tym akurat lepiej nie oszczędzać.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-10-25, 19:27
@Solho ale tiroloty też latają przeładowane

zresztą wyobraźcie sobie takie opony regenerowane na jednośladzie... huhuuuuuuuu
Zgłoś
Avatar
thez 2012-10-25, 20:49
Opon regenerowanych nie można używać tylko i wyłącznie w autobusach spełniających dodatkowe wymogi techniczne (prędkość do 110km/h). W całej reszcie aut hulaj dusza. A zakładanie tych opon na oś kierowaną to szczyt krótkowzroczności przewoźników.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-25, 20:54
Solho napisał/a:



hahaha czy Ty wiesz co właśnie napisałeś? ciekawe dlaczego przy drogach leży dość spora ilość opon z Ciężarówek a nie osobówek czyżby duża waga ładunku, większa siła tarcia co za tym idzie temperatura opony były tego przyczyna? nie gdzie tam... takie opony są ok dla Ciężarówek jak to stwierdził nasz ekspert


Czy ty jesteś normalny, czy kurwa masz jakieś problemy emocjonalne ?
Napisałem, że może, bo nie wiem jak w ciężarówkach, bo nie miałem okazji przetestować.
Miałem za to nieprzyjemność przetestować taką oponę w busie która na autostradzie przy 150km/h się rozkleiła.
Co do nagrzewania, to w F1 jeszcze się mocniej nagrzewają niż w ciężarowym
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-10-25, 20:56
... ciekawe czy Durex'y regenerują?
mi po 13 użyciu starły sie wypustki
Zgłoś
Avatar
lith 2012-10-25, 21:03
Opony takie są popularne w ciężarówkach, szczególnie za wschodnią granicą pobocza są ich pełne, wszędzie walają się pogubione bieżniki. Z resztą miałem nieprzyjemność na żywo raz widzieć jak po prostu taka opona się rozkleja. Miałem sporego farta, bo była to lewa przednia i jakbym wolniej wyprzedzał to tir by mnie rozmazał o barierkę- tak nim zarzuciło po całej jezdni. Na szczęście przeleciał już za mną) I są montowane w ciężarówkach, bo po prostu dużo taniej musi wychodzić... na tyle taniej, że opłaca się zaryzykować rozwalenie ciężarówki, czy spowodowanie wypadku. najwyżej się zatrzyma na jakiejś osobówce :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie