18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zetkaa 2020-07-02, 9:59 1
o kurwa mać
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-07-02, 10:14 39
Ustawione. Dzieciak po prostu umie wyginać łokieć w drugą stronę. Nie ma piwa.

Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-07-02, 10:50 4
@up O chuj, nie wiedziałem że tacy ludzie też mówią po polsku.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-07-02, 11:18
Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził.

Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i ujebała mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.

Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.
Zgłoś
Avatar
Riossaka 2020-07-02, 11:47 15
Silverface napisał/a:

Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził.
Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i ujebała mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.
Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Pojechałeś do lekarza bo cię osa szczypła? Japierdole co za ludzie.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2020-07-02, 13:19 1
Polskie lepsze

Zgłoś
Avatar
solltys 2020-07-02, 15:32 6
Silverface napisał/a:

Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Typowy sadol.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-07-02, 19:34 2
i cyk dwie lewe rynce
Zgłoś
Avatar
Artixxxx 2020-07-03, 8:06 1
Silverface napisał/a:

Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził.
Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i ujebała mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.
Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Ale twój stan jest stabilny ?
Zgłoś