18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Usztafik 2024-09-05, 10:44 19
Antoni79 napisał/a:

Jak widzę jakąś pizdę z pieskiem, jak go podciera, całuje, sprząta po nim, gada do niego jak do człowieka to mam ochotę zajebać ich obydwoje i zakopać w jednym dołku. Albo jak dwa kurwiszony gadają, który ich piesek mądrzejszy, zdolniejszy. To jest chore. Baby z dysfunkcjami społecznymi szukają sobie kogoś kto im da namiastkę jakichś relacji społecznych bo takich zjebanych kretynek nikt normalny nie wyrucha. Albo zaniedbani goście w rozciągniętych dresach, zazwyczaj bezrobotni na spacerze ze swoimi obronnymi bydlętami. Ileż takie śmieci wzbudzają sympatii. Kiedyś kolega mi tłumaczył że niedoruchane szony trzymają duże psy, żeby ich ruchały. Zobacz jak który wyczuje u baby okres jak jej pysk pod kieckę wciska, albo chwyci tę, co mu się podoba. Powiedziałem o tym swojej jeszcze nie żonie. Od głupków mnie zwyzywała. Pewnego dnia na przystanku spotkalismy jej koleżankę z labladorem. Lablador wsadził pysk jakiejś dziuni w krocze i nie dał się odgonic a mojej odebrało mowę. Na Warszawie opatrzę się debilek z ich pieskami, to mam ochotę kupić broń i strzelać do każdego pchlarza, albo tłuc jakim kołkiem. Psy jako zwierzęta były mi obojętne dopóki ludzie nie zaczęli z nich próbować robić jakichś istot rozumnych. Żyje ci jakiś kocmołuch co z ludźmi nie potrafi funkcjonować, to sobie wymyśla istotę-towarzysza niby rozumnego. Dziś obrzydzenie mnie bierze na właścicieli pchlarzy a do psów mam szczerą niechęć.
Kolejna sprawa- czy humanitarne jest trzymanie psa w bloku? Czy to nie jest znęcanie? Czy humanitarna jest hodowla nowych ras, które są chorowie, szybko zdychają, ale za to miały jakiś ładny ogon, czy uszy?



Człowieku lecz się, za takie wpisy powinien lecieć ban albo lecieć odpowiednie zgłoszenie do służb, żeby Ciebie odgłowili ze społeczeństwa i umieści w odpowiednim zakładzie.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-05, 10:48 1
"Całkiem ciekawa alternatywa do przywiązywania w lesie"
napewno bardziej humanitarna, ale co za problem zawiezc psa do schroniska do uspienia?!
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-05, 11:00 12
@Antoni79: Antoś, pytanie mam, wiesz może gdzie będziesz pochowany jak zdechniesz ?, pytam, bo co dzień będziemy cię odwiedzać, ja i mój pies, będziemy szczać i srać na twój grób. Ha tfu śmieciu jebany.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-05, 11:01
leonidkacap napisał/a:

mogę tak z żoną zrobić ?



Nie żal ci krokodyla? Pewnie zdechnie po takim posiłku.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-09-05, 11:13 1
Można przyjechać z teściową?
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-09-05, 11:36 10
Antoni79 napisał/a:

Jeżeli ktoś nie szanuje ludzi, a uwielbia zwierzęta i je adoruje, to znaczy że ma problem ze swoim człowieczeństwem. Pies to tylko zwierzę.



Zgadzam się z tobą. 👍
Zgłoś
Avatar
krzysiu818 2024-09-05, 11:43 1
tajfunkanalia napisał/a:

Szkoda psiaka. Lepiej karmić krokodyle dziećmi.



byle nie białymi
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-09-05, 11:53 4
Pięknie pchlarz pod wodę poszedł, więcej takich filmikow
Zgłoś
Avatar
PreczzŁajzami 2024-09-05, 12:12 4
Antoni79 napisał/a:

Super sposób na pozbycie się niechcianych psów. Dość humanitarny i pożyteczny. Najedzony korkodyl nie zaatakuje człowieka.



Pajac Antoni . Psy są lepsze niż tacy smiecie podający się za ludzi.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-05, 12:14
To w Polsce? Nie może być....Ta zaraza na pontonach przywlekła prócz chorób również krokodyle. Od dziś nie wchodzę do żadnego jeziora.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-05, 12:14 12
MansoN napisał/a:

@: Antoś, pytanie mam, wiesz może gdzie będziesz pochowany jak zdechniesz ?, pytam, bo co dzień będziemy cię odwiedzać, ja i mój pies, będziemy szczać i srać na twój grób. Ha tfu śmieciu jebany.



Ha ha ha i się zesraly sadolowe psie pizdeczki. Ruchasz swojego pieska codziennie, czy tylko od święta?
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-09-05, 12:16 2
Antoni79 napisał/a:

Jak widzę jakąś pizdę z pieskiem, jak go podciera, całuje, sprząta po nim, gada do niego jak do człowieka to mam ochotę zajebać ich obydwoje i zakopać w jednym dołku. Albo jak dwa kurwiszony gadają, który ich piesek mądrzejszy, zdolniejszy. To jest chore. Baby z dysfunkcjami społecznymi szukają sobie kogoś kto im da namiastkę jakichś relacji społecznych bo takich zjebanych kretynek nikt normalny nie wyrucha. Albo zaniedbani goście w rozciągniętych dresach, zazwyczaj bezrobotni na spacerze ze swoimi obronnymi bydlętami. Ileż takie śmieci wzbudzają sympatii. Kiedyś kolega mi tłumaczył że niedoruchane szony trzymają duże psy, żeby ich ruchały. Zobacz jak który wyczuje u baby okres jak jej pysk pod kieckę wciska, albo chwyci tę, co mu się podoba. Powiedziałem o tym swojej jeszcze nie żonie. Od głupków mnie zwyzywała. Pewnego dnia na przystanku spotkalismy jej koleżankę z labladorem. Lablador wsadził pysk jakiejś dziuni w krocze i nie dał się odgonic a mojej odebrało mowę. Na Warszawie opatrzę się debilek z ich pieskami, to mam ochotę kupić broń i strzelać do każdego pchlarza, albo tłuc jakim kołkiem. Psy jako zwierzęta były mi obojętne dopóki ludzie nie zaczęli z nich próbować robić jakichś istot rozumnych. Żyje ci jakiś kocmołuch co z ludźmi nie potrafi funkcjonować, to sobie wymyśla istotę-towarzysza niby rozumnego. Dziś obrzydzenie mnie bierze na właścicieli pchlarzy a do psów mam szczerą niechęć.
Kolejna sprawa- czy humanitarne jest trzymanie psa w bloku? Czy to nie jest znęcanie? Czy humanitarna jest hodowla nowych ras, które są chorowie, szybko zdychają, ale za to miały jakiś ładny ogon, czy uszy?



Masz dzieci?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-05, 12:17 23
Antoni79 napisał/a:

Jak widzę jakąś pizdę z pieskiem, jak go podciera, całuje, sprząta po nim, gada do niego jak do człowieka to mam ochotę zajebać ich obydwoje i zakopać w jednym dołku. Albo jak dwa kurwiszony gadają, który ich piesek mądrzejszy, zdolniejszy. To jest chore. Baby z dysfunkcjami społecznymi szukają sobie kogoś kto im da namiastkę jakichś relacji społecznych bo takich zjebanych kretynek nikt normalny nie wyrucha. Albo zaniedbani goście w rozciągniętych dresach, zazwyczaj bezrobotni na spacerze ze swoimi obronnymi bydlętami. Ileż takie śmieci wzbudzają sympatii. Kiedyś kolega mi tłumaczył że niedoruchane szony trzymają duże psy, żeby ich ruchały. Zobacz jak który wyczuje u baby okres jak jej pysk pod kieckę wciska, albo chwyci tę, co mu się podoba. Powiedziałem o tym swojej jeszcze nie żonie. Od głupków mnie zwyzywała. Pewnego dnia na przystanku spotkalismy jej koleżankę z labladorem. Lablador wsadził pysk jakiejś dziuni w krocze i nie dał się odgonic a mojej odebrało mowę. Na Warszawie opatrzę się debilek z ich pieskami, to mam ochotę kupić broń i strzelać do każdego pchlarza, albo tłuc jakim kołkiem. Psy jako zwierzęta były mi obojętne dopóki ludzie nie zaczęli z nich próbować robić jakichś istot rozumnych. Żyje ci jakiś kocmołuch co z ludźmi nie potrafi funkcjonować, to sobie wymyśla istotę-towarzysza niby rozumnego. Dziś obrzydzenie mnie bierze na właścicieli pchlarzy a do psów mam szczerą niechęć.
Kolejna sprawa- czy humanitarne jest trzymanie psa w bloku? Czy to nie jest znęcanie? Czy humanitarna jest hodowla nowych ras, które są chorowie, szybko zdychają, ale za to miały jakiś ładny ogon, czy uszy?



Dawno tutaj nie czytałem tak mądrej i konkretnej wypowiedzi. Pchlarze i sadolowe pizdy zaorane. Gratuluje. Jakbym mógł to postawiłbym 5 piwek
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-09-05, 12:18 11
Usztafik napisał/a:

Człowieku lecz się, za takie wpisy powinien lecieć ban albo lecieć odpowiednie zgłoszenie do służb, żeby Ciebie odgłowili ze społeczeństwa i umieści w odpowiednim zakładzie.



To jest sadistic a nie kurwa forum na onecie.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-05, 12:30 12
CzerstWybut napisał/a:

Masz dzieci?



Mam. Dziecko ma wiedzieć skąd się bierze mięso, mleko i że pies, czy kot to nie człowiek. Można mieć, można głaskać, mieć korzyść ale wszystko ma swoje miejsce. Nie wolno się znęcać, czy sprawiać niepotrzebnego cierpienia, ale spanie z psem, czy całowanie kota w pysk, jak dopiero umył się pod ogonem jest niehigieniczne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie