18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
Bmwf10520 2024-09-05, 8:03 40
Drugi piesek też gotowy do spożycia
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-05, 8:05 10
mogę tak z żoną zrobić ?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-05, 8:08 21
Super sposób na pozbycie się niechcianych psów. Dość humanitarny i pożyteczny. Najedzony korkodyl nie zaatakuje człowieka.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-05, 8:11 1
Jak się pozbyć niechcianego krokodyla?
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-09-05, 8:30 19
Szkoda psiaka. Lepiej karmić krokodyle dziećmi.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-09-05, 8:51 9
leonidkacap napisał/a:

mogę tak z żoną zrobić ?



Pamiętaj żeby ją wcześniej ubezpieczyć.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-09-05, 8:59 11
Antoni79 napisał/a:

Super sposób na pozbycie się niechcianych psów. Dość humanitarny i pożyteczny. Najedzony korkodyl nie zaatakuje człowieka.



Zrób coś z sobą i idź się powieś, tylko ustaw kmerkę to może jeszcze dostaniesz tutaj piwko
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-05, 10:08 2
tia… a skąd tu wziąć krokodyla?
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-09-05, 10:11 2
Drugi pies zgłupiał co się odjebało aż musiał z bliska sprawdzić Jak wróci na wizje lokalna następnego dnia to krokodyl będzie z pustym żołądkiem i pies może wtedy zrozumie co się stało.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-05, 10:13 101
birddog102 napisał/a:

Zrób coś z sobą i idź się powieś, tylko ustaw kmerkę to może jeszcze dostaniesz tutaj piwko



Jak widzę jakąś pizdę z pieskiem, jak go podciera, całuje, sprząta po nim, gada do niego jak do człowieka to mam ochotę zajebać ich obydwoje i zakopać w jednym dołku. Albo jak dwa kurwiszony gadają, który ich piesek mądrzejszy, zdolniejszy. To jest chore. Baby z dysfunkcjami społecznymi szukają sobie kogoś kto im da namiastkę jakichś relacji społecznych bo takich zjebanych kretynek nikt normalny nie wyrucha. Albo zaniedbani goście w rozciągniętych dresach, zazwyczaj bezrobotni na spacerze ze swoimi obronnymi bydlętami. Ileż takie śmieci wzbudzają sympatii. Kiedyś kolega mi tłumaczył że niedoruchane szony trzymają duże psy, żeby ich ruchały. Zobacz jak który wyczuje u baby okres jak jej pysk pod kieckę wciska, albo chwyci tę, co mu się podoba. Powiedziałem o tym swojej jeszcze nie żonie. Od głupków mnie zwyzywała. Pewnego dnia na przystanku spotkalismy jej koleżankę z labladorem. Lablador wsadził pysk jakiejś dziuni w krocze i nie dał się odgonic a mojej odebrało mowę. Na Warszawie opatrzę się debilek z ich pieskami, to mam ochotę kupić broń i strzelać do każdego pchlarza, albo tłuc jakim kołkiem. Psy jako zwierzęta były mi obojętne dopóki ludzie nie zaczęli z nich próbować robić jakichś istot rozumnych. Żyje ci jakiś kocmołuch co z ludźmi nie potrafi funkcjonować, to sobie wymyśla istotę-towarzysza niby rozumnego. Dziś obrzydzenie mnie bierze na właścicieli pchlarzy a do psów mam szczerą niechęć.

Kolejna sprawa- czy humanitarne jest trzymanie psa w bloku? Czy to nie jest znęcanie? Czy humanitarna jest hodowla nowych ras, które są chorowie, szybko zdychają, ale za to miały jakiś ładny ogon, czy uszy?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-05, 10:21 12
Ogólnie masz rację. Psy mogą zastępować, ale też uzupełniać potrzebę miłości i opiekuńczości. Szczególnie u dzieci, osób starszych lub samotnych.
Tak więc są bardzo potrzebne niektórym ludziom.
Zgłoś
Avatar
JonJon 2024-09-05, 10:23 30
@Antoni79: jebał Cię pies śmieciu a tak swoją drogą, to pewnie większość psów jest bystrzejsza od Ciebie, psa da się wychować, nawet takiego starszego, Tobie by się przydała taka kąpiel, chuj Ci na ryj i dalej się spuszczaj do filmików z martwymi ludźmi.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-05, 10:27 31
JonJon napisał/a:

@: jebał Cię pies śmieciu a tak swoją drogą, to pewnie większość psów jest bystrzejsza od Ciebie, psa da się wychować, nawet takiego starszego, Tobie by się przydała taka kąpiel, chuj Ci na ryj i dalej się spuszczaj do filmików z martwymi ludźmi.



Jeżeli ktoś nie szanuje ludzi, a uwielbia zwierzęta i je adoruje, to znaczy że ma problem ze swoim człowieczeństwem. Pies to tylko zwierzę.
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-09-05, 10:44 21
Antoni79 napisał/a:

Jeżeli ktoś nie szanuje ludzi, a uwielbia zwierzęta i je adoruje, to znaczy że ma problem ze swoim człowieczeństwem. Pies to tylko zwierzę.



Niejeden pies jest więcej wart niż spierdolony człowiek, co akurat potwierdzasz swoją osobą. Sfrustrowany 45-letni piwniczak onanizujący się do filmów na sadolu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie