18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
CrystalFairy 2024-09-22, 15:10
I tak było warto
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka 2024-09-22, 16:05 1
Maniecky napisał/a:

Co ty japiesz zmywaro? Mam rower i czasami uzywam, dlatego wiem ze bym chamowal na jego miejscu.



To kup sobie prawdziwy rower, bo pewnie jeździsz jakimś szrotem 20km/h max, gdzie wystarczy reflex szachisty
Zgłoś
Avatar
loky 2024-09-22, 18:07 1
żmij napisał/a:

Myślicie, że ten ciapaty por z busa miał prawo jazdy?



Tak. Na osła.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-22, 18:28
Dzesikatokurefka napisał/a:

To kup sobie prawdziwy rower, bo pewnie jeździsz jakimś szrotem 20km/h max, gdzie wystarczy reflex szachisty



Aha, czyli jestes debilem. W porzadku, nie bylo tematu.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-09-22, 18:35 2
Pietrushka napisał/a:

Mieszkałem chwilę w Veeneendaal (nie wiem czy dobrze napisałem bo Holendrzy są jebnięci w pisowni) i wiem tylko tyle że pedalarze są tam królami, zaraz po nich inne jednoślady, potem auta a pieszy jest szczurem i musi walczyć o życie nawet na "chodniku" bo tam pierwszeństwo mają rowery xD
Wiem że za potrącenie rowerzysty można się doigrać grubo. Mnie rowerzysta pierdolnął na "chodniku", zaraz jak wychodziłem ze sklepu. Nic mi się nie stało ale Polska krew zawrzała i wstałem dosyć bojowo, ale zleciało się kilku Holendrów i zaczęli mnie żwawo opierdalać i Polak ze sklepu mi wyjaśnił żebym lepiej nic nie gadał i sobie poszedł bo jak pedalarz zadzwoni na pały to mogę mieć kłopoty xD
"Medżik" xD
PS. Piszę "chodniku" bo jeżeli ma kolor czerwony to jest jezdnia dla rowerów i trzeba im schodzić z drogi i nie przeszkadzać xD Całe kurwa deptaki na "starówkach" są czerwone xDDDD



No jest tak, ale i nie jest...na rozdzielonych drogach rowerowych, można i stwierdzić, że są "królami", ale i tu są pewne wyjątki. Na wiochach tymi drogami poruszają się non stop traktory, te nie bardzo mają jak ustąpić ze względu na gabaryt. Z kolei w miastach i na wszystkich ścieżkach zespolonych z jezdnią dla aut, rowerzysta ma obowiązek przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Z tym, że w NL rzadko zdarzają się "pedalarze", a jak już, to raczej naćpany czarnuch, czy najebany Polak. Wbrew pozorom ten system dość sprawnie działa przede wszystkim dzięki infrastrukturze. To, że jebnął Cię na "chodniku" to inna bajka, bo w NL ciężko o chodnik i inaczej jest postrzegany. Fakt, że tam gdzie czerwone podłoże, tam pierwszeństwo mają rowery i piesi, to coś jak u nas znak "strefa zamieszkania". A Veenendaal znam, tam jest to zoo.
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka 2024-09-22, 18:35
Maniecky napisał/a:

Aha, czyli jestes debilem. W porzadku, nie bylo tematu.



To ty przygłupie twierdzisz, że na szosowym rowerze zdążyłby wyhamować, gdzie nawet jak jakimś cudem by miał taki refleks, to i tak ten baran w puszce by go zahaczył. Jak ty sobie w życiu radzisz jak myśleć nie potrafisz?
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-22, 19:00
Cytat:

Jak stracić prawo jazdy.



Chyba kartę rowerową
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2024-09-22, 19:04
żmij napisał/a:

Myślicie, że ten ciapaty por z busa miał prawo jazdy?



myślę że tym dostawczakiem mógł przewozić wybuchową niespodziankę
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-22, 19:13
Dzesikatokurefka napisał/a:

To ty przygłupie twierdzisz, że na szosowym rowerze zdążyłby wyhamować, gdzie nawet jak jakimś cudem by miał taki refleks, to i tak ten baran w puszce by go zahaczył. Jak ty sobie w życiu radzisz jak myśleć nie potrafisz?



Twoja glupota jest szalenie intrygujaca. Rzadko spotyka sie takich daunow, wiec wchodze w temat znowu... dla beki...XD

Ty wiesz ze to ty decydujesz o predkosci rowera? ... czy t ez moze twoj rower wie jakim jestes debilem i decyduje za ciebie?

Jesli chodzi o "refleks" .... dostawczak jedzie czesciowo po rowerym pasie przez doslownie piec sekund . Kazdy o trzy-cfyfrwym IQ ograniczylby zaufanie i przez te piec sekund chamowal a nie pedalowal bardziej.

Ty najwyrazniej jestes deklem ktory widzac zagrozenie na drodze, przyspiesza. Wiec pytanie "Jak ty sobie w życiu radzisz" zadane przez takiego glaba jak ty zrobilo mi niedzielny wieczor. XDDD
Zgłoś
Avatar
vladkruk 2024-09-22, 20:59
Ale zwarcia dostałem. Niby fajnie że potrącono pedalarza ale z drugiej strony zrobił to ciapak.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-22, 22:18
Jadę sobie ścieżką rowerową, jakiś łoś zajechał mi drogę bo sobie wymyślił że na bardzo szerokim chodniku za ścieżką zaparkuje. Walnęłam w niego przednim kołem i rączką od kierownicy. Nic mi się nie stało, po ogarnięciu się itp jadę dalej. Dwie ulice dalej dopada mnie ten typ, zastawił drogę i drze ryja że ma ślad od uderzenia, i będzie wzywać policję bo "uciekłam z miejsca wypadku".

Tłumaczę gościowi że to on mi zajechał, robię zdjęcia, kłócę się, a ten dalej swoje. Ponad pół godziny wzajemnego kłapania jadaczką, ale w końcu dał sobie spokój i pojechał w pizdu.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-09-23, 8:12
Pięknie zapierdolil!
Zgłoś
Avatar
Toooomek 2024-09-23, 15:22 1
Śniady i brodaty... Wszystko w temacie...
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-23, 15:40
JanzDukli napisał/a:

To jak Ty w ogóle jeździsz dwukierunkową jezdnią?
Przecież każdy jadący z przeciwka może zjechać na Twój pas ruchu i spowodować czołówkę!
A, no chyba, że Ciebie jeszcze rodzice wożą rowerem w wozidełku, to nie musisz się o takie rzeczy martwić



Co ty dupisz betonie? Co ma dwukierunkowa jezdnia to tego zajscia? Skad to sie zrobil taki wysryw nidojebow umyslowych?
Zgłoś
Avatar
netnik 2024-09-24, 23:30
Miał lewo jazdy, bo skręcił w lewo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie