18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
żmij 2024-09-22, 10:37 50
Myślicie, że ten ciapaty por z busa miał prawo jazdy?
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-22, 10:49 10
żmij napisał/a:

Myślicie, że ten ciapaty por z busa miał prawo jazdy?



Haha, zaiste ambitne założenie...
Zgłoś
Avatar
Bartvons 2024-09-22, 11:18 17
Haha. Przecież to UK, tutaj policja nie przyjedzie z takiego powodu. Facet żyje to mają ważniejsze sprawy, np. Przeglądanie postów na pejsbooku
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-09-22, 11:21 5
Na allaha, co za niewierny homoseksualista uderzył we mnie. Trzeba go zasztyletować !
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-09-22, 11:25 1
Pedalarz powinien dostać mandat i przekopke
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-09-22, 11:34 12
A teraz niech biały rowerzysta przeprosi kolorowego ziomka i może mu się upiecze z tym prawkiem.

Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-09-22, 12:18 8
Kiedyś w Eindhoven tak mnie jebnął typ fiestą na przejeździe rowerowym. Skończyło się dla mnie na potłuczeniach i rozjebanych małych zakupach. Ten jeszcze wylazł z auta i na mnie wydarł ryja...zgadniecie jego pochodzenie etniczne?
Potem zwyczajnie sobie pojechał.
Jakiś holender miał to zajście na rejestratorze i przekazał na psy. Nie wiem jak się to skończyło, bo mnie tylko raz przesłuchali, opatrzyli i szlus, nara.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-22, 12:47 3
Jaki wyjatek od reguly? Pedalarz widzi ze ciapaty dostawczak wjezdza mu na pas i powinna mu sie zapalic czerwona lampka...co robi pedalarz? Pedaluje jeszcze szybciej zamiast chamowac w obliczu poderrzanej sytuacji.....Dla mnie to potwierdzenie reguly.
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-09-22, 13:29
Po wyglądzie kierowcy auta, czekałem kiedy krzyknie "allahu akbar".
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-22, 13:33 2
Maniecky napisał/a:

Jaki wyjatek od reguly? Pedalarz widzi ze ciapaty dostawczak wjezdza mu na pas i powinna mu sie zapalic czerwona lampka...co robi pedalarz? Pedaluje jeszcze szybciej zamiast chamowac w obliczu poderrzanej sytuacji.....Dla mnie to potwierdzenie reguly.



To jak Ty w ogóle jeździsz dwukierunkową jezdnią?
Przecież każdy jadący z przeciwka może zjechać na Twój pas ruchu i spowodować czołówkę!
A, no chyba, że Ciebie jeszcze rodzice wożą rowerem w wozidełku, to nie musisz się o takie rzeczy martwić
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-22, 14:16 2
krz30ychu napisał/a:

Kiedyś w Eindhoven tak mnie jebnął typ fiestą na przejeździe rowerowym. Skończyło się dla mnie na potłuczeniach i rozjebanych małych zakupach. Ten jeszcze wylazł z auta i na mnie wydarł ryja...zgadniecie jego pochodzenie etniczne?
Potem zwyczajnie sobie pojechał.
Jakiś holender miał to zajście na rejestratorze i przekazał na psy. Nie wiem jak się to skończyło, bo mnie tylko raz przesłuchali, opatrzyli i szlus, nara.



Mieszkałem chwilę w Veeneendaal (nie wiem czy dobrze napisałem bo Holendrzy są jebnięci w pisowni) i wiem tylko tyle że pedalarze są tam królami, zaraz po nich inne jednoślady, potem auta a pieszy jest szczurem i musi walczyć o życie nawet na "chodniku" bo tam pierwszeństwo mają rowery xD
Wiem że za potrącenie rowerzysty można się doigrać grubo. Mnie rowerzysta pierdolnął na "chodniku", zaraz jak wychodziłem ze sklepu. Nic mi się nie stało ale Polska krew zawrzała i wstałem dosyć bojowo, ale zleciało się kilku Holendrów i zaczęli mnie żwawo opierdalać i Polak ze sklepu mi wyjaśnił żebym lepiej nic nie gadał i sobie poszedł bo jak pedalarz zadzwoni na pały to mogę mieć kłopoty xD
"Medżik" xD

[ Dodano: 2024-09-22, 14:17 ]
PS. Piszę "chodniku" bo jeżeli ma kolor czerwony to jest jezdnia dla rowerów i trzeba im schodzić z drogi i nie przeszkadzać xD Całe kurwa deptaki na "starówkach" są czerwone xDDDD
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka 2024-09-22, 14:24 4
Maniecky napisał/a:

Jaki wyjatek od reguly? Pedalarz widzi ze ciapaty dostawczak wjezdza mu na pas i powinna mu sie zapalic czerwona lampka...co robi pedalarz? Pedaluje jeszcze szybciej zamiast chamowac w obliczu poderrzanej sytuacji.....Dla mnie to potwierdzenie reguly.



Weź ty chociaż raz w życiu z domu na rower wyjdź, bo ten sadistic zlansował ci mózg.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-22, 14:26
Miałem podobną sytuację jako rowerzysta, ale na mniejszą skalę, tzn. zdążyłem na tyle wyhamować przed osobówką że rower cały, a ja tylko kilka siniaków, co ciekawe w moim przypadku kierowcą też był imigrant z bliskiego wschodu.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-22, 14:55
Dzesikatokurefka napisał/a:

Weź ty chociaż raz w życiu z domu na rower wyjdź, bo ten sadistic zlansował ci mózg.



Co ty japiesz zmywaro? Mam rower i czasami uzywam, dlatego wiem ze bym chamowal na jego miejscu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie