18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 21:58 9
zwirz13 napisał/a:



ha ha , jesteś w błedzie wilgotny brudzie
kasty to wy macie :
- wilgotny
- bardziej wilgotny
- kradziej wungla
- mokry kradziej wungla ....

idz sie połuż niedomytku z 6 braćmi i 3 siostrami do familoka i podwiń wilgotne tapety na noc , a rano staremu nie zapomnij do kopalni pomsarować kromy smalcem ! i starej zeszyć wora na puszki !



A ty się pierdol. Ze swoimi żulami.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-08, 22:03 7


Sosnowiec_jest_be napisał/a:



A ty się pierdol. Ze swoimi żulami.



po twoim pojeździe nie podniose się cały miesiąc
dawaj , dawaj mokry , jedziesz

umyłeś już brudne łapy od wungla synek ?? to tera sie kładź z resztą rodzinnej bandy w wyrku i nara
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 22:05 10
zwirz13 napisał/a:



po twoim pojeździe nie podniose się cały miesiąc
dawaj , dawaj mokry , jedziesz

umyłeś już brudne łapy od wungla synek ?? to tera sie kładx z resztą rodzinnej bandy w wyrku i nara



A ty się pierdol. Ze swoimi żulami.
(chyba nie rozumiesz)
Pozwól, że ci pomogę.
Spanie w jednym mieszkaniu z rodziną, ręce ubrudzone pracą itd. jest ciągle lepszym sposobem na życie niż zabawy erotyczne z pijaczkami i mieszkańcami Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-08, 22:16 3
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



A ty się pierdol. Ze swoimi żulami.
(chyba nie rozumiesz)
Pozwól, że ci pomogę.
Spanie w jednym mieszkaniu z rodziną, ręce ubrudzone pracą itd. jest ciągle lepszym sposobem na życie niż zabawy erotyczne z pijaczkami i mieszkańcami Sosnowca.



bu hahhahahhah



tu masz cos co pomoże skumac ci ( z malej litery z braku szacunku)
ty zakuty niemiecki mokry łbie Polskie slowa.

a co do seksualnych zabaw to musisz miec jakis uraz , tu możesz smialo pisać bo kazdy zrozumie co stary zrobił ci w nocy we "wspólnym łożu " , to nie wstyd mokry wiesz !
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-10-08, 22:18 163
Internet fight!

Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 22:18 21
Kolejny z Sosnowca. Więcej ich tutaj niż w chorzowskim zoo.
Zgłoś
Avatar
Fire_Penguin 2013-10-08, 22:21 6
@Sosnowiec_jest_be inicjatywa z takimi tematami na temat sosnowca była nawet nie głupia, ale nichuja nie wychodzi Ci realizowanie jej w dobry sposób. Po prostu zmyślasz jakieś pierdoły jak gimbus i myślisz, że jesteś zabawny... (bo jesteś, ale do 3ciego komentarza, a nie kurwa do 50tego). I nie, nie jestem z Sosnowca. Jestem stąd, dokąd wy wszyscy buraki jeździcie na wakacje żeby sobie kajakiem po jeziorze popływać. A tak w ogóle to spłoń dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-08, 22:22 9
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

Kolejny z Sosnowca. Więcej ich tutaj niż w chorzowskim zoo.



ty , mokry , nie martw się ,

jak bongman sie o tym dowie to ci opowie taki dowcip że ci tą wilgoć ze ścian i szafek i ubrań wciągnie
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 22:25 1
Fire_Penguin napisał/a:

@Sosnowiec_jest_be inicjatywa z takimi tematami na temat sosnowca była nawet nie głupia, ale nichuja nie wychodzi Ci realizowanie jej w dobry sposób. Po prostu zmyślasz jakieś pierdoły jak gimbus i myślisz, że jesteś zabawny... (bo jesteś, ale do 3ciego komentarza, a nie kurwa do 50tego). I nie, nie jestem z Sosnowca. Jestem stąd, dokąd wy wszyscy buraki jeździcie na wakacje żeby sobie kajakiem po jeziorze popływać. A tak w ogóle to spłoń dzieciaku.



O co Ci chodzi? Nic na siłę nie wymyśliłem. To miasto długo walczyło o pierwszą pozycje miasta do wyśmiewania, więc sobie klepie głupoty tutaj aż mi się znudzi. A jak widzisz moje tematy cieszą się popularnością, dwa z dwóch o Sosnowcu już na głównej.

@up Wymyśl coś nowego, powtarzanie tego samego wyzwiska od 10 postów świadczy o twoim niedojebaniu.
Zgłoś
Avatar
Fire_Penguin 2013-10-08, 22:27 8
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

Nic na siłę nie wymyśliłem.



No właśnie kurwa widać...

Sosnowiec_jest_be napisał/a:

więc sobie klepie głupoty tutaj aż mi się znudzi



I właśnie o to mi kurwa chodzi...

Cytat:

A jak widzisz moje tematy cieszą się popularnością, dwa z dwóch o Sosnowcu już na głównej.



Nie takie gówno wchodziło na główną
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 22:31
Fire_Penguin napisał/a:



No właśnie kurwa widać...

I właśnie o to mi kurwa chodzi...

Nie takie gówno wchodziło na główną



Nie wiem o co Ci chodzi. Jak się nie podoba to scrolluj albo ignoruj.

BTW wejść na główną i zostac z 20 piwami a wejść na główną i w temacie o sosnowcu zebrac 600 piw to jest różnica. Widać, że jest zapotrzebowanie na ten typ humoru.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-08, 22:37
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



O co Ci chodzi? Nic na siłę nie wymyśliłem. To miasto długo walczyło o pierwszą pozycje miasta do wyśmiewania, więc sobie klepie głupoty tutaj aż mi się znudzi. A jak widzisz moje tematy cieszą się popularnością, dwa z dwóch o Sosnowcu już na głównej.

@up Wymyśl coś nowego, powtarzanie tego samego wyzwiska od 10 postów świadczy o twoim niedojebaniu.



do wyśmiewania ??? przecież to z was mokrych cała polska sie śmieje!!
synek , zmien nicka , idz spac z siostrami , bracmi i starymi do wyra , przemyśl wszystko i jutro otrzep nogawki z gówna , moze ci przejdzie.

ps. kanapa ze smalcem i szycie wora na puchy obowiązkowo !!!

Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Nie wiem o co Ci chodzi. Jak się nie podoba to scrolluj albo ignoruj.

BTW wejść na główną i zostac z 20 piwami a wejść na główną i w temacie o sosnowcu zebrac 600 piw to jest różnica. Widać, że jest zapotrzebowanie na ten typ humoru.



600 piw to wy z rodzina kradniecie z biedronki
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-08, 22:38 1
Ciesze się ,że nie jestem z sosnowca tylko z "białego śląska"
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 22:38
zwirz13 napisał/a:



do wyśmiewania ??? przecież to z was mokrych cała polska sie śmieje!!
synek , zmien nicka , idz spac z siostrami , bracmi i starymi do wyra , przemyśl wszystko i jutro otrzep nogawki z gówna , moze ci przejdzie.

ps. kanapa ze smalcem i szycie wora na puchy obowiązkowo !!!

600 piw to wy z rodzina kradniecie z biedronki



A tyyy jesteś guupi!
Zgłoś
Avatar
Heops 2013-10-08, 22:39 1
zwirz13 napisał/a:



do wyśmiewania ??? przecież to z was mokrych cała polska sie śmieje!!
synek , zmien nicka , idz spac z siostrami , bracmi i starymi do wyra , przemyśl wszystko i jutro otrzep nogawki z gówna , moze ci przejdzie.

ps. kanapa ze smalcem i szycie wora na puchy obowiązkowo !!!

600 piw to wy z rodzina kradniecie z biedronki



Jakby to z nich sie śmiali to Ty byś teraz nie miał bólu dupy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie