18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Jak zdjąć nowoczesną blokadę samochodową?
Je...........ik • 2020-01-21, 18:57
Pewien student, któremu zablokowano samochód nowoczesną blokadą nie tylko ją zdjął ze swojego samochodu, ale oszukał wbudowany w blokadę odbiornik GPS folią aluminiową, a następnie kartę SIM, w jaką wyposażona była blokada, przełożył do swojego telefonu i przez prawie rok korzystał z internetu na koszt producenta blokady.
W USA coraz popularniejsze są Barnacle (ang. wąsonóg), czyli “nowoczesne, inteligentne blokady” produkowane przez firmę “Ideas that Stick”. Służą do karania kierowców, którzy nie opłacili miejsc parkingowych albo źle zaparkowali swoje pojazdy. Zamiast na koła, zakładane są na przednią szybę — samochód blokują uniemożliwiając jego prowadzenie, bo zza kierownicy niczego nie widać.
Żeby zdjąć blokadę, trzeba odpowiednią aplikacją zeskanować kod umieszczony na blokadzie i wpłacić równowartość 700 PLN.

2020-01-21, 19:08
Linki jakieś do źródeł?

Je...........ik
2020-01-21, 19:14
https://niebezpiecznik.pl/post/jak-zdjac-nowoczesna-blokade-samochodowa/

2020-01-21, 19:19
OK przyssawki na przednia szybe ale :

1 - co jesli zaparkuje z wycieraczkami ustawionymi pionowo? Caly misterny plan w p*zdu
2- co jesli jestem bogaczem i stac mnie na j***na wiertarke bezprzewodowa, rozkrece gowno i wyjebie do rzeki
3- co jesli jestem naprawde sk***ysynsko bogaty i zadzwonie po pana, ktory wymienia szyby, zglosze, ze mam popekana szybe, ubezpieczenie pokryje 99% wymiany a ja zaplace jakies grosze, ktore beda stanowily ulamek kosztow calej operacji ? :)


2020-01-21, 19:20
Co do kart SIM to najlepiej się Ruski wych*jały
"Zespół rosyjskich naukowców, który śledził zachowania orła stepowego, został obciążony ogromnymi opłatami roamingowymi. Wszystko dlatego, że ptaki z zamontowanymi nadajnikami GPS postanowiły udać się do Iranu."

(https://tech.wp.pl/rosyjscy-naukowcy-otrzymali-ogromny-rachunek-telefoniczny-wszystko-przez-orly-6440301363779201a)

2020-01-21, 19:27
Dzisiaj napisał/a:

2- co jesli jestem bogaczem i stac mnie na j***na wiertarke bezprzewodowa, rozkrece gowno i wyjebie do rzeki



what ?!
każdy mężyczna ma w domu wkrętarkę akumulatorową, obok takiej tradycyjnej na kabel.

2020-01-21, 20:49
Dzisiaj napisał/a:

OK przyssawki na przednia szybe ale :
1 - co jesli zaparkuje z wycieraczkami ustawionymi pionowo? Caly misterny plan w p*zdu
2- co jesli jestem bogaczem i stac mnie na j***na wiertarke bezprzewodowa, rozkrece gowno i wyjebie do rzeki
3- co jesli jestem naprawde sk***ysynsko bogaty i zadzwonie po pana, ktory wymienia szyby, zglosze, ze mam popekana szybe, ubezpieczenie pokryje 99% wymiany a ja zaplace jakies grosze, ktore beda stanowily ulamek kosztow calej operacji ?



USA. Ty chcesz od nich by byli kreatywni?

2020-01-21, 20:54
Zawsze można tak:


https://www.sadistic.pl/pics/2020_01_21_385279_b88b63.gif

2020-01-21, 21:37
U nas by to zdjęli szybciutko i opie**olili na części.

2020-01-22, 07:46
35i napisał/a:

Zawsze można tak:



Po wykryciu ruchu blokada włącza ch*jowy alarm xD

2020-01-22, 08:34
To musiał być jakiś murzyn - a nie student.
k***a połasić się na darmowy internet - coś co już jest tak tanie i wszędzie w okół nas...
… ale z drugiej strony są jeszcze debile, którzy mają np. telefon na doładowanie - bo widzę w sklepach, że nadal doładowania można kupić... k***a po ch*j sobie życie utrudniać takim rozwiązaniem?

2020-01-22, 09:35
skywalker75 napisał/a:

what ?!
każdy mężyczna ma w domu wkrętarkę akumulatorową, obok takiej tradycyjnej na kabel.



Cśśśśśśśś! Nie mów tego! Nie tutaj! Ja bym się tym tak nie chwalił!Ja swego czasu zostałem zj***ny od góry do dołu na sadolu, że powiedziałem, że mam skrzynkę narzędziową, i że część rzeczy robię w domu sam. Tutaj wszyscy zarabiają 15-20 koła miesięcznie na łapę i do przykręcenia gniazdka wzywają elektryka z papierami SEPowskimi, a do powieszenia obrazka wzywają ekipę budowlaną z JW Constructions. Do wymiany syfonu w zlewie dzwonią po samego Mario i Luigiego. Więc ja bym się tak z tym nie obnosił, że masz wkrętarkę akumulatorową. Tutaj wszyscy prócz mnie, czy Ciebie to panicze w rękawiczkach z cielęcej skórki.

2020-01-22, 09:58
radek225 napisał/a:

Tutaj wszyscy prócz mnie, czy Ciebie to panicze w rękawiczkach z cielęcej skórki.



Albo jakieś j***ne bananowe eunuchy po 18 lat co nie wiedzą którą stroną się gwoździa wbija jak na forum nie sprawdzą. Robię trochę w budowlance i jak się w wakacje przyjmie taki to pierwsze co trzeba ich oduczyć to trzymania telefonu w ręce przez cały dzień.

2020-01-22, 10:05
gupich*j napisał/a:

Albo jakieś j***ne bananowe eunuchy po 18 lat co nie wiedzą którą stroną się gwoździa wbija jak na forum nie sprawdzą. Robię trochę w budowlance i jak się w wakacje przyjmie taki to pierwsze co trzeba ich oduczyć to trzymania telefonu w ręce przez cały dzień.



6 lat prowadziłem firmę ze wspólnikiem. Nie był bananowy, ale myślał, że wkrętakiem się puszki otwiera. czasami stałem z boku i z uśmiechem patrzyłem, jak się z czymś siłuje, dopóki nie podszedłem i nie zrobiłem tego czegoś ja w 2 minuty. Jedyne, co potrafił, to komputer podłączyć, bo naprawiał amatorsko kompy, zanim się poznaliśmy. Jednak jego znajomość instalacji sprzętu ograniczała się do systemowego wyszukiwania sterowników. Wejście na stronę producenta i pobranie stamtąd sterowników do sprzętu to dla niego był wykład fizyki jądrowej na UCLA po wietnamsku. Jednak nie wszystko stracone. Mieszkałem z chłopaszkiem rocznik 1997, który dorabiał sobie robiąc remonty i elektrykę. Jego wiedza powodowała, że czasami oczy otwierały mi się szerzej ze zdumienia, co on potrafi. Nie wszyscy z końca lat '90 to p*zdeusze w rurkach.

2020-01-22, 10:15
Sonal napisał/a:

To musiał być jakiś murzyn - a nie student.
k***a połasić się na darmowy internet - coś co już jest tak tanie i wszędzie w okół nas...
… ale z drugiej strony są jeszcze debile, którzy mają np. telefon na doładowanie - bo widzę w sklepach, że nadal doładowania można kupić... k***a po ch*j sobie życie utrudniać takim rozwiązaniem?



Ja debilem nie jestem a dolodowuje co miesiąc tel za 30zl. Mam 29 lat i raz w życiu miałem abonament. Pierwszy rachunek dostałem 395zl i to był ostatni rachunek. Abonament to ściema na Maxa. A brandowane telefony od orange/play można w śmietnik wywalić. Bo nawet żadnej gwarancji nie mają. Znaczy maja ale nie naprawią.