18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:41
Avatar
OlejhunterPL 2024-06-11, 16:29 1
birddog102 napisał/a:

Tak się kurwa kończy brak myślenia i zrzucanie odpowiedzialności na kierowców. U nas też ten pojebany przepis z pierwszeństwem pieszych na przejściach i święte krowy kurwa lezą pod koła a ty stawaj co 200m bo jakiś baran idzie a za nim stadko gęsiego! Gdzie tu kurwa ekologia jak cały czas musisz się zatrzymywać a potem ruszając spalasz najwięcej paliwa...



Absolutnie się zgadzam. Co to kurwa za pomysł że pieszy ma pierwszeństo NA DRODZE gdzie poruszają się auta. Nie wiem jaki trzeba mieć brak wyobraźni. Przecież ludzie nie potrafią kurwa śmieci do posegregowanych (OZNACZONYCH OBRAZKAMI) koszy wyrzucić prawidłowo. A co dopiero włazić bezpiecznie na drogę gdzie są przekonani że mają pierwszeństwo. W miastach to po prostu nie mogę przestać przeklinać jadąc bo banda idiotów co chwila włazi na drogę nawet się nie rozejrząc. Przecież to jest kryminał.

Mnie od dziecka uczono że droga jest śmiertelnie niebezpieczna i wchodząc na nią musisz być przekonany że robisz to kiedy jest bezpiecznie. Nie przypominam sobie żeby ktoś mi wmawiał że mam tam pierwszeństwo, albo że mam liczyć na uważność i hamulce kierowców.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-06-11, 16:48
smc napisał/a:

Szkoda dziecka...



To tylko ork. Zerowa strata.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-11, 20:32
Nufrevi napisał/a:

Mnie zawsze rodzice puszczali pierwszego, zeby miec na oku



A jesteś pewien, że nie jako forpocztę?
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-06-11, 21:09 1
myślałem że rozjechaną ją zobaczę, co mnie obchodzi jak ona wygląda nie rozjechana ?!
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-06-11, 23:57
Stary jedzie już na front, bo na chuj mu dalej żyć
Zgłoś