18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Kutazz 2024-06-10, 19:16 7
Mikołaj ma jeden komin mniej do obskoczenia
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-10, 19:36 42
Szkoda dziecka...
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-10, 19:38 8
Kutazz napisał/a:

Mikołaj ma jeden komin mniej do obskoczenia



Raczej Ded Moroz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-10, 19:54 24
smc napisał/a:

Szkoda dziecka...



Wina niedojebanych rodziców którzy nie nauczyli jak się poruszać pedałem po ulicy.
Zasada jest prosta - jeśli nie widzisz kierowcy ciężarówki to on ciebie też nie widzi.

Logiczne, że kierowca nie spodziewał się niczego z prawej strony i był skupiony na patrzeniu się w lewo. Nie potrzeba do tego geniusza aby to wiedzieć ale jeśli to miało 11 lat to miało prawa nie wiedzieć. Jeśli ten drugi pedał co jechał to jej rodzina to gratuluję dawania chujowego przykładu.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 20:00 9
Przecież to Rosja. Pewnie i ojciec i dziewczynka najebani jak szpadel
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-10, 20:34 12
ten tatuś to powinien za to siedzieć
rzadko coś mnie tak ruszyło, jak krzyk tego dziecka
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-10, 20:38 12
Nome napisał/a:

rzadko coś mnie tak ruszyło, jak krzyk tego dziecka


Krzyk którego dziecka? Słychać tylko sapanie laski w samochodzie który nagrywa.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-10, 20:40
Velture napisał/a:

Krzyk którego dziecka? Słychać tylko sapanie laski w samochodzie który nagrywa.



to mnie pocieszyłeś...
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-06-10, 21:17 3
kurwa rok 2024 a nadal sa ludzie, ktorzy nie wiedza co to martwy kat
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-10, 21:41 5
Kutazz napisał/a:

Mikołaj ma jeden komin mniej do obskoczenia



twoje obie dziury, w dupie i mordzie już obskoczył że szczekasz ?

Wiec zawrzyj dziób pecie!
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-06-10, 21:47 19
Wina tego głupka zwanego tatusiem. Wystarczyło przewidzieć, że coś takiego może się wydarzyć i nie, nie chodzi mi o jasnowidztwo tylko o wyobraźnię rodzica i przewidywanie co może się stać ć mając dzieciaka na rowerze pod opieką. Wystarczyło zejść z rowerów i nie pchać się obok wielkiej ciężarówki, jest tam wielki trawnik, którym można było przejść prowadząc rowery, Widać tatuś robił tak nie raz czy dwa, a dziewczynka straciła równowagę i niefortunne runęła w lewą stronę wprost pod koła ciężkiego sprzętu. Rozpierdala mnie dzisiejszy rodzic, który sam jest nieporadny i pcha się rowerami z dziećmi właśnie obok autobusów czy tirów, a jak coś się podobnego wydarzy no to wiadomo wszyscy winni dookoła tylko nie madka i tatuś.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-06-10, 21:48 3
psotny_fiutek napisał/a:

twoje obie dziury, w dupie i mordzie już obskoczył że szczekasz ?
Wiec zawrzyj dziób pecie!



Ojej. Ojojo psotny fiutek się zdenerwował
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-10, 22:16
Kutazz napisał/a:

Mikołaj ma jeden komin mniej do obskoczenia



To rosja, prędzej tatuś nie będzie miał z kim się bawić.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-06-10, 23:22 11
Człowiek w swoim życiu robi tak wiele głupich rzeczy które po prostu się nam upiekają i nie jesteśmy ich świadomi. Ile razy ktoś z was powiedział w życiu o kurwa jeszcze krok albo ułamek sekundy albo gdybym tego nie zrobił to by mnie już nie było. Wielu z nas żyje bo ma szczęście a nie wrodzoną czy nabytą inteligencję przeżycia. Oczywiście wielu z nas z wiekiem wie czego nie odpierdalać by pożyć dłużej może nawet wielu żyje dłużej poprzez oglądanie codziennej dawki czarnego humoru. Ale na pewno w naszym życiu były momenty w których nawet nie zauważyliśmy że kostucha chciała nas ucałować do spania. Pozdrawiam jeszcze żywych.
Zgłoś