18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
psotna_cipka 2022-06-27, 18:32 1
Za penisa i cipę jednocześnie. Wydymać sam siebie nabiera dosłownego znacznia.

Sztruks napisał/a:

Ale śmieszne! Boki zrywać patrzcie koleś przebrał się za penisa!

Zgłoś
Avatar
julek1947 2022-06-27, 18:38 15
gumofc napisał/a:

Ty kurwa tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny chujek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. Kurwa co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2022-06-27, 18:43 5
Gumofc kleksie z gaci, mam pytanie czy Twoja LGBT familia wali się wzajemnie czy tylko te kundle co biegają samopas
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-27, 18:52 21
gumofc napisał/a:

Ty kurwa tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny chujek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. Kurwa co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Ja pierdole ale wstyd

Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-06-27, 18:57 13
gumofc napisał/a:

Ty kurwa tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny chujek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. Kurwa co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.











Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-06-27, 19:10 2
chorym napisał/a:

jedną osobę to bym jeszcze zacisnął zęby i powiedział no cóż wypadki się zdarzają, ale jak masz w rodzinie liczbe mnogą pedałów to serio jesteście jacyś pojebani



Z dziada pradziada! LGBT są normalni? HE, HEHE, HEHEHEHEHEHE, HEHEHEEHHEHHEHEEHEHHEHHEHEHEHEHEHEEHHEE!!!
Zgłoś
Avatar
Sevisule 2022-06-27, 19:19 4
to co jest na filmie to nie jest normalny czlowiek, tylko z jakimis zaburzeniami, wiec pewnie jakies lpghujwpupie+
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2022-06-27, 19:43 8
grudzin7 napisał/a:

I powiedzcie kurwa że te LGBTRTVRGB+ to normalni ludzie są...



Nikt tak nie twierdzi, ba, nawet ludźmi ich nie nazywamy.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-06-27, 19:46 1
chorym napisał/a:

jedną osobę to bym jeszcze zacisnął zęby i powiedział no cóż wypadki się zdarzają, ale jak masz w rodzinie liczbe mnogą pedałów to serio jesteście jacyś pojebani



Może tatele wchodził do wanny.
Zgłoś
Avatar
Ralfeusz 2022-06-27, 19:47
Jak by nie patrzeć to natura nie jest głupia. Radzi sobie z różnymi rzeczami, ewolucją itd. A teraz jakieś coś (ciężko stwierdzić czy to jeszcze jest sapiens, bo homo na pewno) twierdzi, że natura się myli. ZJEBY...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-27, 20:07 1
Kurwa wygląda jak potwór z silent hilla
Zgłoś
Avatar
rara 2022-06-27, 20:19 1
Ale skoro pokazuje że pisior pasuje do cipki to nie takie lgbt
Zgłoś
Avatar
N................y 2022-06-27, 20:26 3
grudzin7 napisał/a:

I powiedzcie kurwa że te LGBTRTVRGB+ to normalni ludzie są...



Pewnie że nie, zdrowe katolickie chłopaki to się tylko cipkami interesują

Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-06-27, 20:34 8
gumofc napisał/a:

Ty kurwa tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny chujek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. Kurwa co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Oprócz tego co napisali ci wyżej, to ty tak serio? Domyśl się kretynie że nie bez powodu jest nagonka na RTVAGDLGBT czy jak to tam się zwie... Jakby żyli normalnie i nikomu kutasami przed oknami nie machali i cudzych dzieci w szkołach nie uczyli po swojemu edukacji seksualnej(pedofile) to nawet nikt normalny nie słyszałby o LGBT- jak dla mnie powinno być to od razu traktowane jako grupa przestępcza i wszelkiego rodzaje marsze itp od razu co najmniej pacyfikowane Dlaczego? Otóż to są przestępcy i chorzy ludzie... No 10-20% to pewnie małolaci z problemami nie mająca pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, na pewno nie o równość i akceptacje.
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-06-27, 21:31 5
gumofc napisał/a:

Ty kurwa tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny chujek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. Kurwa co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Czyli mamy 9 pedałów na stronce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie