18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
misiek192 2013-05-20, 12:59 37
Co by nie mówić o Korwinie to jakoś nie można się nie zgodzić z tym co mówi
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2013-05-20, 12:59 13
Za Korwina-Mike zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
GoT3N 2013-05-20, 13:07 8
Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać

i tak bedzie zawsze Tusk power
Zgłoś
Avatar
loordb 2013-05-20, 13:21 6
Oglądając tak ogarniętego kolesia powinienem się cieszyć, że ktoś taki jest w polityce a tymczasem się po prostu wkur*iam bo niby tyle ludzi go popiera a nikt nie ruszy dupy żeby pójść i na niego zagłosować.
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-05-20, 13:23 15
GoT3N napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać

i tak bedzie zawsze Tusk power



ostatnio chciałem zagłosować ale nie było ani jednego reprezentanta prawicy na liście wyborczej
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-05-20, 13:28 16
Tak od połowy...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-05-20, 13:28 2
Wyjebią za trzy... dwa... jeden...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-20, 13:31 7
GoT3N napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać

i tak bedzie zawsze Tusk power



Nie nie ruszy, ale przecież zablokowali możliwość oddawania na niego głosów bo niby papiery za późno złożył... Wiem bo pojechałem głosować i mnie rozjebało jak się o tym dowiedziałem... I Korwin ma na tyle oleju w głowie i jaj, że obniżyłbym podatki i gospodarka ruszyłaby do przodu kurwa...
Zgłoś
Avatar
Raczu2012 2013-05-20, 13:44 5
Kurwa, typowe manipulanckie media, jak zrobil marny dziennikarzyna rzadowy przerwe jak ruszali z tematem o dlugu !
Zgłoś
Avatar
loordb 2013-05-20, 13:47
Zastanawiam sie czy taki Mikke moglby zmienic partie i dojsc do ruchu palikota w raz ze swoja ekipa, albo na odwrot? wiem ze pakikot to kretyn ale wiekszosc osob w jego partii ma bardzo podobne poglady do Korwina i z takim poparciem moze cos zaczelo by sie dziac w tym kraju, polaczenie 'sil' jest moim zdaniem najlepszym wyjsciem z tej sytuacji aby pis/po przegralo wybory, co o tym sadzicie?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-20, 13:48 4
Ten fragment pokazuje, że ruch palikota to dodupny wycior rudego.

Problemy Polski:
-InVitro
-Aborcja
-Pedały
-Księża

A mam w dupie to wszystko, ktos chce invitro, niech robi, aborcja, prosze bardzo, to jego dziecko, nie chce go to nie. Pedały, a na chuj sie nimi przjemować, nic nie mogą.

Księżą - zając się nimi ale pod kątem majątków.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-05-20, 13:52 6
Korwin Mikke to hardy i konkretny skurwiel, który byle kmieciowi nie pozwoli, żeby ten mu w kaszę napluł i za to go lubię... ze wiele poglądów z resztą też

apropo oddawania głosów na partię korwina to w moim okręgu też nie było nikogo z jego partii żebym mógł oddać głos... boją się go chuje
Zgłoś
Avatar
juki 2013-05-20, 13:54 1
got3n

Jak moglem na niego zaglosowac skoro w moim okregu nie bylo ani KM, ani nikogo z jego swity...
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-05-20, 14:03 1
ale ten prowadzący mnie wkurwia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie