18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Januszeria marketingu
~Velture • 2024-09-13, 23:14
Aż nie wiem jak to kurwa skomentować...

Pracowałem tam jako analityk... zarabiałem minimalną... jak każdy inny zdalny niepełnosprawny pracownik (wtedy brali na mnie ok 11k pln miesięcznie a płacili minimalną - zatrudniali tylko takich jak ja z 4x odpisem PFRON i każdemu płacili minimalną)... mój przełozony zarabiał minimalną i jego przełozony też minimalną... więc nawet nie było aspiracji aby się wybijać.

Każdy szeregowy pracownik którego widzicie w sklepie stacjonarnym zarabia minimalną krajową (pracownicy stacjonarni mają też niewielką prowizję/bonus/premię od sprzedaży).

W grudniu dostaje się premię świąteczną. 300zł w 2 bonach. Jeden bon 200zł na wszystko (poza kartami przedpłaconymi) oraz drugi 100zł na produkty marek własnych media expert.
Znaczy tyle dostawaliśmy wszyscy.

Skończył mi się okres na papierze gdzie nie mogłem o tym gadać jawnie więc jak zobaczyłem dzisiaj tę fotkę to postanowiłem wrzucić i opisać jak ta firma traktuje pracowników i ile im płaci.

Ten billboard pokazuje mentalność tej patologii jaka tam panuje.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2024-09-14, 8:07 1
Montana1 napisał/a:

A ja mam 14k na ręke za poganianie takich jak ty nic nie robiąc fizycznie, oprócz grafików i bycie chu**jem dla bydła



Zapomniałeś pizdusiu że 14k masz za rok pracy.
Zgłoś
Avatar
valezka 2024-09-14, 8:11 1
wyglada to jak kiedys darmowe bilety do cyrku, ktore na miescie rozdawane byly gowniakow, z tym ze wazne byly tylko wtedy jak pojdzie sie z osoba dorosla, ktora kupi bilet, a w bilecie juz byla oplata wliczona za gowniaka. Jedym slowem, cyrk to cyrk.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-09-14, 8:35 1
Nie kupuje w takich marketach ze względu na ioch bandyckie praktyki, beznadziejne ceny, drętwe reklamy i brak poszanowania dla człowieka.
Zgłoś
Avatar
tu_przemek 2024-09-14, 8:40 4
PolskaSkarpetka napisał/a:

Nawet Niemieckie kołchozy są dla Polaka bardziej przyjazne niż Polskie Pany. Żeby polski przepsiembiorca srał złotem to i tak będzie płacił najniższą, spóźniał się z wypłatą i PŁAKAŁ jakie to duże składki musi płacić.



Trochę tak a trochę nie, bo niemiecki kołchoz tu podatków nie zapłaci i będzie śmiał się Polaczkom w ryj, przy czym rząd nie zrobi nic z tym faktem, a polski średniej wielkości przedsiębiorca będzie wydymany do końca, a za opóźnienie lub niedopatrzenia na kwotę 21,37zł netto pójdzie pierdzieć w pasiak.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-14, 9:07
9200 / 2 to w sumie minimalna krajowa jest , i powliczali pewnie wszystkie żałosne premie do tego więc poniżej minimalnej jest, co za spierdolinowata firemka
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2024-09-14, 9:21 4
Antoni79 napisał/a:

Pokolenie 70/80 nie miało nic. W tym kraju kurwa nic nie było i trzeba było zaczynać z poziomu niższego, niż 0. To pokolenie musiało tyrać za michę ryżu, żeby przeżyć. Taki był ustrój. To właśnie to pokolenie doszło do pieniędzy i jako takiego dobrobytu. To całe pokolenie Z to tylko upadek. Oni mają roszczenia, ale nic nie potrafią i nic im się nie chce. Za kawałek ciepłej pizzy i obiecankę skrobanki zagłosują tak jak im tvn każe. Normalna kolej rzeczy. Po dorobkiewiczach przychodzą utracjusze, a potem znowu dorobkiewicze itd, itp. Pokolenie Z było chowane pod kloszem. Oni myślą, że nigdy nie będą pracować.
Jestem cieciem z górnej półki. Dostaję dobre obiekty. 90% tyra po parkingach, sklepach, ja w tym czasie w pracy odpoczywam. Nie wiem jak długo to potrwa. Jak się skończy, to wezmę się do roboty. Pewnie kiedyś będę musiał. Ale już w innej branży.



Dokładnie. Pokolenia do 70/80 budowały ten kraj po wojnie, a potem po sowieckiej okupacji. Mądrzy ludzie tworzą łatwe czasy, a głupi...? to już sami zobaczycie.
Generalnie po roczniku 00 to 1 na 10 chłopa jest normalny, reszta to jakieś niedojeby co myslą, że znają się na wszystkim, bo w Internecie czytali. No i są leniwi i rozszczeniowi, zero zmysłu dyplmaty, generlanie zero zmysłów
Zgłoś
Avatar
specjal01 2024-09-14, 9:28
5 tysięcy w 5 miesięcy. Brawo Ty...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-14, 9:31
tu_przemek napisał/a:

a polski średniej wielkości przedsiębiorca będzie wydymany do końca, a za opóźnienie lub niedopatrzenia na kwotę 21,37zł netto pójdzie pierdzieć w pasiak.



Nie jest tak, bo urzędnikom śmieję się w ryj. Płacę ile chcę i kiedy chcę, a kobieta z zusu dzwoni czy w tym miesiącu zapłacę ZUS bo przelewy nie doszły. To jej tłumaczę, że wyślę jak będę miał czas, bo mam ważniejsze rzeczy do zrobienia. Nawet nie wiem, kiedy płaci się podatki. Wszystko robię po swojemu, a jak ktoś kiedyś zaczął naliczać ki kary to wystarczył jeden telefon i wszyscy się obsrali.

Jedyne co płacę to pensje. Płacę dwukrotność tego, co płacą inni i dopisuję godzin nadliczbowych każdemu ile się tylko da. Podwyżki ja życzenie, premie za nieistniejące zdarzenia. Każdego pracownika zasypuję pieniędzmi.

Dzięki temu pojawiam się w firmie czasami, coś tam zrobię lub rzucę okiem, a wszystko się kręci na najwyższych obrotach. W kasie firmy zostaję góra szmalu, każdy jest zadowolony. Nie rozumiem januszy biznesu, co latami dokładają i muszą oszczędzać każdy grosz, a skarbówka ich wsadza do więzienia za 26 50zł. To są ci sami, co kupują pasztet i rajstopy w biedronce. Taka bieda umysłowa
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-14, 9:58 3
smc napisał/a:

Nie jest tak, bo urzędnikom śmieję się w ryj. Płacę ile chcę i kiedy chcę, a kobieta z zusu dzwoni czy w tym miesiącu zapłacę ZUS bo przelewy nie doszły. To jej tłumaczę, że wyślę jak będę miał czas, bo mam ważniejsze rzeczy do zrobienia. Nawet nie wiem, kiedy płaci się podatki. Wszystko robię po swojemu, a jak ktoś kiedyś zaczął naliczać ki kary to wystarczył jeden telefon i wszyscy się obsrali.
Jedyne co płacę to pensje. Płacę dwukrotność tego, co płacą inni i dopisuję godzin nadliczbowych każdemu ile się tylko da. Podwyżki ja życzenie, premie za nieistniejące zdarzenia. Każdego pracownika zasypuję pieniędzmi.
Dzięki temu pojawiam się w firmie czasami, coś tam zrobię lub rzucę okiem, a wszystko się kręci na najwyższych obrotach. W kasie firmy zostaję góra szmalu, każdy jest zadowolony. Nie rozumiem januszy biznesu, co latami dokładają i muszą oszczędzać każdy grosz, a skarbówka ich wsadza do więzienia za 26 50zł. To są ci sami, co kupują pasztet i rajstopy w biedronce. Taka bieda umysłowa



Trochę ubarwiasz, bo ze skarbówką żartów nie ma. Trafisz na nadgorliwca i stracisz masę zdrowia, czasu, nerwów i nawet pieniędzy. To są kanalie z urodzenia. Dla nich każdy człowiek to oszust i złodziej. W zusie
też tak o ludziach myślą, ale z kolei tam pracują sfrustrowani kretyni. Jest święta, niedouczona kierowniczka z nadania i banda ciołków wykonująca jej najbardziej kretyńskie polecenia. Typowa socjalistyczna firma. Żeby ukoić ich frustrację z pracy za minimalną i pogardy ludzi, organizują im szkolenia wpajające poczucie ważnej misji społecznej. Taniej to kosztuje, niż podwyżka.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-09-14, 10:05 1
Montana1 napisał/a:

A ja mam 14k na ręke za poganianie takich jak ty nic nie robiąc fizycznie, oprócz grafików i bycie chu**jem dla bydła



Za 14k nawet by mi się nie chciało wstawać z łóżka 💁‍♂️
Zgłoś
Avatar
sebastian.kwiecien 2024-09-14, 10:33
Ale tam jest gwiazdka * jest jak byk napisane że to za dwa miesiące
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-14, 10:39 1
sebastian.kwiecien napisał/a:

Ale tam jest gwiazdka * jest jak byk napisane że to za dwa miesiące



na tym polega januszerka tego

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-09-14, 10:49
W sumie to chciałbym tyle zarabiać.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2024-09-14, 10:55 4
janusz_biznesu napisał/a:

Jakim przegrywem trzeba być, żeby jebać za takie grosze. Za tyle to ja dziennie nosem wciągam.



A na sadolu sami "byznesmeni" zarabiający po 100k na minutę.
Nie każdy ma możliwość bycia jak Andrzej Tate.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-14, 11:18
janusz_biznesu napisał/a:

Jakim przegrywem trzeba być, żeby jebać za takie grosze. Za tyle to ja dziennie nosem wciągam.



Kiedyś na osiedlu trafił mi się taki janusz. Ubliżał mi od różnych pisoludków, że jestem przegrywem, bo on w dwa dni zarabia tyle co ja w miesiąc. Z ochoty chciał dostać się na Białołękę i żebym mu transport zorganizował. Wykpiłem, że taki człowiek sukcesu i nie ma na bilet autobusowy? Na nic prośby, żeby spierdalał, bo nie mam czasu i chcę po dyżurze jechać do domu. Nie szło się go pozbyć. Wezwałem Policję i gdzieś z nimi pojechał. Pewnie do domu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów