18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Jaranie się ciapatym
kapral • 2013-08-31, 14:51
Zobaczcie chłopaki na co właśnie natrafiłem przeglądając feja. Z jednej strony wiedziałem że nasze dupeczki lubują się w egzotycznych przygodach ale nie wiedziałem że tak blisko to mnie jest!



Sami powiedzcie. "ciasto, karmel, czekolada". Co w takim brudasie jest pociągające? Dziwiłem się i wciąż się dziwie.
Zgłoś
Avatar
samsungsony 2013-08-31, 21:55 4
Przeciez to czysty latynos, a nie ciapaty.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-08-31, 22:05
@ up: brawo, ktoś wreszcie nie ma hejta ustawionego na auto i zauważył różnicę. Za spostrzegawczość: piwo.
Zgłoś
Avatar
snikersx 2013-08-31, 22:07 1
@nemezis, uwielbiam Cię
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-08-31, 22:11
przetrzepał jej kuciapę aż strugi spermy się przelewały
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-08-31, 22:16
Parę szmat i już hałas..

Największe pyty mają biali.
Im bardziej czarny jesteś tym większe szanse że zostaniesz odrzucony przez kobiete.
Geny czarnych są najgorsze
Dzieci z MIX race związków są bardziej podatne na choroby

www.unc.edu/news/archives/oct03/udry10302003.html

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1448064/

sociobiologicalmusings.bl0gspot.com/2011/10/problems-with-mixed-race-marriages-and.html

majorityrights.com/weblog/comments/the_health_consequences_of_race_mixing/

Najładniejsze są białe dziewczymy a to dlatego że mają białych rodziców....
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-08-31, 22:25 7
Cytat:

Nie czesto pisze komentarze ale smiac mi sie chce z was polskie stuleje co nie maja odwagi zagadac do laski. W zyciu nie zainteresowalabym sie ciapkiem, ale zalosne sa wasze komentarze o tym jak te 'szmaty' moga oddac SWOJE cialo komu CHCA. Komentarze jakie piszecie swiadcza o WASZEJ ciotowatosci i nieumiejetnosci zainteresowania soba kobiety Ale wiadomo, swojej winy sie nie widzi:p Tyle samotnych kobiet jest, to sie za nie bierzcie zanim ciapki sie za nie wezma. EOT k***a.



a ty co się tak, paszczurze jebany, wywyższasz w internecie ? kim ty, kurwa, jesteś ?
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-08-31, 22:34 1
Nie wiem kurwa jak wam, ale jak dla mnie mulaci są jak kundle u psów. Mogą być Beagle czystej krwi - świetne psy myśliwskie, mogą być Dobermany czystej krwi - zajebiste psy obronne, mogą też być czystej krwi Harty - świetne do wyścigów. I wszystkie te psy jeśli są czystej krwi (a więc z rodowodem) są zajebiście drogie. A taki kundel, pieprzony mieszaniec, wiem że może być też dobrym psem, ale nie zmienia to faktu że jest zwykłym kundlem, za którego może flachę wódki od sąsiada dostaniesz. Tak właśnie widzę mulatów - kundle i mieszańce, najmniej szlachetni ze wszystkich ras.

PS: tak wiem że ten na zdjęciu to akurat Latynos.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-31, 22:52
Szczytem upodlenia i kurestwa jest, gdy biała kobieta puści się z brudasem. To przykre, tymbardziej, że te zjęcia brzydkie nie są.
Zgłoś
Avatar
yamotoul 2013-08-31, 22:52
Zdrajczyni rasy:(
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-08-31, 23:00
Te masy smutnych stulejarzy których żadna nie chciała bo są kurewsko nudni, bucowaci i urodziwi jak przeciętny seler. Takie rzeczy tylko na sadisticu . Ale to nie może być ich wina! To Polki się kurwią z arabami, zamiast skoczyć w ramiona rodowitego słowianina (z tym że najpierw musi wyciągnąć go sprzed komputera).

Beka z was.
Zgłoś
Avatar
pjetja 2013-08-31, 23:02
Rodzyny są w dupie tępa. Szmato
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-08-31, 23:06
Daj namiary na nią to się jej przemówi do rozsądku.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-08-31, 23:11 1
"gdzie jest rodzynek?"
przyklejony do włosów przy dupie...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-31, 23:13
Ja się tam Polkom nie dziwię. Jakbym miał do wyboru czereśniaka z tępym przepitym polackim ryjem, co drugie słowo powtarzającego "kurwa", to też bym wolał z takim ciachem się puścić.
Zgłoś
Avatar
niebianski 2013-08-31, 23:24
Rodzynek to mu przy czekoladowym wisi:)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie