18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Jaranie się ciapatym
kapral • 2013-08-31, 14:51
Zobaczcie chłopaki na co właśnie natrafiłem przeglądając feja. Z jednej strony wiedziałem że nasze dupeczki lubują się w egzotycznych przygodach ale nie wiedziałem że tak blisko to mnie jest!



Sami powiedzcie. "ciasto, karmel, czekolada". Co w takim brudasie jest pociągające? Dziwiłem się i wciąż się dziwie.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-08-31, 14:57 24
już mnie wkurwiają te ciapate mendy. czekam tylko kiedy Polska ruszy aby ich wdeptać jak robactwo w ziemię.
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-08-31, 14:58 6
A to ciapaty w ogóle?Wygląda bardziej na mulata...
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-31, 15:02 54
Zmieni zdanie gdy wyjedzie do teściów i będzie miała mniej praw niż koza.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-08-31, 15:05 12
Kazdego kreci odmiennosc, podejrzewam ze 99% domoroslych rasioli by na wyscigi sciagala spodnie jakby im tylko jakas ladna mulatka zakrecila w klubie pupa (a wierzcie mi, one maja czym zakrecic)!
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-08-31, 15:08 403
@bloodwar, z tego co pamiętam to cie nie lubie wiec nie pisz w moim temacie.

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-31, 15:16 31
dla polskiej blondynki każdy koleś z ciemniejszą karnacją najlepiej jeszcze przypominający małpę (dosłownie - małpę z gęby) będzie mega przystojny. Dlaczego? Cóż... natura i podświadomość takiej ko... dziewczynki (bo więcej jak 20-22 lat to ona niema) karze szukać egzotycznych genów a taki ciapaty to ich idealne źródło... Ah. Byłbym zapomniał - takiemu to ona gałe zrobi i dziure zaprezentuje na pierwszej randce i da się ostro wyruchać bez gumy.

Wiem z doświadczeń/opowieści/znajomości z takimi lafiryndami - w UK to się prują z ciapatymi i innymi czarnulkami jak popierdolone. Z Polaków z kolei drwią jak w PL z chińczyków i ich małych penisów... makabra po prostu. Nie ważne czy żonata czy zaręczona czy z chłopakiem. Młode nastki po opuszczeniu domu pełnego rodziców nagle zrzucają z hukiem swój dotychczasowy "pas cnoty" i czują się wolne i nie tracą czasu tylko korzystają z tej wolności. A jak lachencja spyknie się z mulatem w Polsce to hoho - czuje się już jak celebrytka... podobnie jak paredziesiąt innych dajdupek owego ciapatego.

Oni też (ciapaci) po opuszczeniu swojego ciapat-landu stają się myśliwymi i maczają chuje aż po same jaja w czym popadnie.
Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2013-08-31, 15:23 12
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-31, 15:31
"gdzie jest rodzynek?"

Cygańskie korale brązowe niczym czeko i niby czego smak właśnie tak. - uprasza się o zaśpiewanie tekstu pod jakże zaczną melodią z początku tego utworu.

Dodam że cyganie korale chowają tam gdzie słońce nie zagląda, ani mydło ani woda.
I trzymają je pod przykryciem aż same nie odpadną.
Sam Makłowicz czerpie garściami z ich magicznych kulinarnych receptur.
Zgłoś
Avatar
Siniak37 2013-08-31, 15:35
Taka ładna, a już ma ciapbroche.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-08-31, 16:03
Czy on ma fryzurę zrobioną na pot?
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-08-31, 16:24
Pewnie chce wyć z rozkoszy jak koza.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-08-31, 17:21 31
ja to rozgryzlem bedac za granica. Polki i Litwinki to zascianek, proste dziewczyny z prostych domow, przeciez one nawet nie wiedza kiedy byla II wojna swiatowa, ani kto byl pierwszym krolem Polski. To sa proste labadziary, ktore w zyciu araba czy murzyna widzialy moze raz, jak byly o cioci we Wroclawiu. One lazac z arabem czy murzynem mysla, ze posmakowaly zachodniego high-live. Chuj ze Anglicy maja beke z naszych kurewek i kompletnie nie rozumieja tego fenomenu. Polki takie sa, to proste dziewuchy, nie ma czego komentowac. Przeciez nie od dzis wiadomo ze nasze kobiety to najwieksze kurwiska Europy, co pan poradzisz...
Zgłoś
Avatar
606 2013-08-31, 20:26 23
Ja nie rozumiem tego generalizowania kurwa.
Wszystkie Polki to nagle zaścianek i kurwy, tak? Wasze matki, żony, dziewczyny i córki to pewnie też skończone kurwy, które najchętniej opierdoliłyby murzyńskiego chuja, co?
Pierdoleni debile, przestańcie rzucać jak to KAŻDA Polka się kurwi, bo jest ogromny odesetek takich co czarnego nawet by nie dotknęły.
Może ja mam normalne koleżanki, tak mi się trafić udało, ale żadna nie chce mieć z brudasem do czynienia, a jedna kurwa z mojej pracy była w Turcji i śmiała się, że musiała wyruchać Ruska, bo był jedynym białasem w kurorcie.
Chciało się jej pierdolić, a za brudem nie przepada, więc trafiło na czerwonego.

Nie każda Polka to kurwa, mimo tego, że mamy ich wiele. Większość to po prostu bezmózgie młode pizdy, których żaden z nas i tak nie wziąłby na dłużej niż jedno zdrowe jebanie, więc nie ma kurwa żalu.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-08-31, 20:52 2
Brudas to brudas. Jedna z drugą popuszczą mu szpary, później jakieś za mąż pójście, spuści wpierdol kilka razy i płacz, bo czekoladowy książę zamienił się w brutala. A same chciały egzotyki...
Ale z drugiej strony, weź znajdź normalną i ułożoną dziewkę. Nie ma takich już.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie