18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Jaranie się ciapatym
kapral • 2013-08-31, 14:51
Zobaczcie chłopaki na co właśnie natrafiłem przeglądając feja. Z jednej strony wiedziałem że nasze dupeczki lubują się w egzotycznych przygodach ale nie wiedziałem że tak blisko to mnie jest!



Sami powiedzcie. "ciasto, karmel, czekolada". Co w takim brudasie jest pociągające? Dziwiłem się i wciąż się dziwie.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-31, 23:37 1
Jak na zdjęciu jest Latynos to ja jestem Kubą Wojewódzkim. Latynosami są Enrique Iglesias czy Ricky Martin; Latynosi mają HISZPAŃSKI typ urody, nie Afrykański. To, że on nie jest całkiem czarny jak Nigeryjczycy czy Somalijczycy nie znaczy, że nie jest Murzynem Wydaje mi się, że to po prostu mulat, ale na pewno nie latynos
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-09-01, 1:15
@up

Istnieje wspólne określenie na nich- brudasy.
A teraz cycki
Zgłoś
Avatar
Allin23 2013-09-01, 2:27
a taka ładna dziewczyna. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-01, 2:41
onaira napisał/a:

Nie czesto pisze komentarze ale smiac mi sie chce z was polskie stuleje co nie maja odwagi zagadac do laski. W zyciu nie zainteresowalabym sie ciapkiem, ale zalosne sa wasze komentarze o tym jak te 'szmaty' moga oddac SWOJE cialo komu CHCA. Komentarze jakie piszecie swiadcza o WASZEJ ciotowatosci i nieumiejetnosci zainteresowania soba kobiety Ale wiadomo, swojej winy sie nie widzi:p Tyle samotnych kobiet jest, to sie za nie bierzcie zanim ciapki sie za nie wezma. EOT kurwa.



uh ile agresji. chłopa ci brakuje
Zgłoś
Avatar
Toofaster1 2013-09-01, 7:19
Swoją drogą to nie wiedzialem, ze mamy rok 2010...
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-09-01, 7:25 3
Loaloa napisał/a:

Ja się tam Polkom nie dziwię. Jakbym miał do wyboru czereśniaka z tępym przepitym polackim ryjem, co drugie słowo powtarzającego "kurwa", to też bym wolał z takim ciachem się puścić.



Nic ci nie stoi na przeszkodzie tęczowy misiu.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-01, 9:19
Toofaster1 napisał/a:

Swoją drogą to nie wiedzialem, ze mamy rok 2010...



bo nie mamy. zdjęcie pochodzi z 2010 a ogarnąłem to wczoraj
Zgłoś
Avatar
ostrycham 2013-09-01, 9:53 3
jaranie sie ciapatymi to pedalstwo
a allah i czarnuch to ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-09-01, 10:53 3
Polacy wcale nie są tacy źli. Co to za pierdolenie? Jedna "kurwa" jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A z polskimi chłopakami zabawa jak z nikim!
BRUDNYM MÓWIĘ NIE.
Zgłoś
Avatar
sadolek 2013-09-01, 11:11
Podeślij jeden z drugim namiary na tą dziewoje po prawej.
Oczywiście do celów naukowych;d
Zgłoś
Avatar
Goshawk 2013-09-01, 13:01
Jeszcze rozumiem kolorowego, nie jestem do końca rasistą i niech sobie robi co chce wedle swojego ch**owego gustu... ale nie dość że sraczkowatą to jeszcze taką pedalską gębą?
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-01, 13:52
sadolek napisał/a:

Podeślij jeden z drugim namiary na tą dziewoje po prawej.
Oczywiście do celów naukowych;d



co w zamian?
Zgłoś
Avatar
sadolek 2013-09-02, 9:43
W zamian mogę wysłać ci wyniki moich badań
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-02, 22:31
Tarvil napisał/a:

Te masy smutnych stulejarzy których żadna nie chciała bo są kurewsko nudni, bucowaci i urodziwi jak przeciętny seler. Takie rzeczy tylko na sadisticu . Ale to nie może być ich wina! To Polki się kurwią z arabami, zamiast skoczyć w ramiona rodowitego słowianina (z tym że najpierw musi wyciągnąć go sprzed komputera).

Beka z was.



To my mamy z takich jak ty bekę, tępa obciągaro. Pojedzie taka na "zachód" i się uwiesi na pierwszym lepszym ciapatym kutasie, bo dla niej to zaszczyt i powiew nowoczesności. Nie przywoź tego co masz piędzy nogami spowrotem do Polski, bo nie chcemy epidemii trypra w kraju.
Zgłoś