18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
swiety_piotr 2019-12-11, 19:41 2
Kamilu, pogarda jest negatywnym uczuciem człowieka, któremu brakuje dostatecznego, duchowego rozwoju. Uważam, że zgodnie z Twoją autoreklamą powinieneś być bardziej wyrozumiały i znać prawa natury, które sprawiają, że jesteśmy kim jesteśmy.

Nie wiem w jakim towarzystwie obracałeś się lub jakie miałeś doświadczenia (być może kreujesz swoją opinię na podstawie medialnej i internetowej wojny) ale poznałem w życiu "kilka" osób z różnych środowisk. Dzięki temu nie gardzę już ludźmi. Pominę środowiska dorobkiewiczów, karierowiczów itp, bo jasnym jest, że muszą z racji swojego stanowiska i celu zachowywać pewne normy, które puszczają, gdy nie trzeba grać (np. w czasie jakiegoś przyjęcia). Tak również leczy się kompleksy i zakrywa swoje niedoskonałości. I jest to normalne bo jesteśmy tylko ludźmi.

Bardziej zainteresowało mnie środowisko tzw. patologiczne. Co prawda nie jest to mój świat, ale należy przyznać, że są bardziej szczerymi ludźmi i mówią co myślą. Prosto w twarz. Jak im się coś nie podoba, powiedzą to. Często bywają bardzo zdecydowani. I chociaż też błądzą, to od kiedy zwracam się do nich z szacunkiem, gdy pytają o "szlugę ziomek" to traktuję ich jak każdego człowieka. I wiesz co? Oni to widzą oraz odpowiadają także z szacunkiem. Możesz sobie myśleć, że mają niższe IQ od Twojego, są bez matury, ale doskonale widzą, gdy ktoś patrzy na nich z pogardą. I wtedy o wiele częściej stają się agresywni. Ciekaw jestem, czy mierzyłeś się z takim wykluczeniem i problemami jak oni.

I Tobie Kamilu przydałoby się szacunek do ludzi. To jednak wymaga pewnego rozwoju i pracy nad sobą, czego Ci życzę. To przykre, że musisz aż tak mocno akcentować swoją nienawiść. Zawiodłeś się? Ja jako Polak jestem z tego dumny. Z tej zaściankowości, niekiedy prostoty i ze swojej wiary katolickiej. Bo chyba tylko w taki sposób postrzegasz ten naród. Możesz śmiać się ze mnie i nie przyznawać kim jesteś, bo być może nie masz odpowiedniego dystansu do siebie.

W takich słowach, jak Twoje, widzę słabego i niedojrzałego człowieka. Nawet, jeśli to trolling, to tym bardziej.

Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-12-11, 19:48 2
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



W Kolonii ponad tysiąc razy nie widzieli policji mimo, że była w nic sylwestrowa hahahah

Zgłoś
Avatar
Kamil1986DC 2019-12-11, 21:00
swiety_piotr napisał/a:

Kamilu, pogarda jest negatywnym uczuciem człowieka, któremu brakuje dostatecznego, duchowego rozwoju. Uważam, że zgodnie z Twoją autoreklamą powinieneś być bardziej wyrozumiały i znać prawa natury, które sprawiają, że jesteśmy kim jesteśmy.
Nie wiem w jakim towarzystwie obracałeś się lub jakie miałeś doświadczenia (być może kreujesz swoją opinię na podstawie medialnej i internetowej wojny) ale poznałem w życiu "kilka" osób z różnych środowisk. Dzięki temu nie gardzę już ludźmi. Pominę środowiska dorobkiewiczów, karierowiczów itp, bo jasnym jest, że muszą z racji swojego stanowiska i celu zachowywać pewne normy, które puszczają, gdy nie trzeba grać (np. w czasie jakiegoś przyjęcia). Tak również leczy się kompleksy i zakrywa swoje niedoskonałości. I jest to normalne bo jesteśmy tylko ludźmi.
Bardziej zainteresowało mnie środowisko tzw. patologiczne. Co prawda nie jest to mój świat, ale należy przyznać, że są bardziej szczerymi ludźmi i mówią co myślą. Prosto w twarz. Jak im się coś nie podoba, powiedzą to. Często bywają bardzo zdecydowani. I chociaż też błądzą, to od kiedy zwracam się do nich z szacunkiem, gdy pytają o "szlugę ziomek" to traktuję ich jak każdego człowieka. I wiesz co? Oni to widzą oraz odpowiadają także z szacunkiem. Możesz sobie myśleć, że mają niższe IQ od Twojego, są bez matury, ale doskonale widzą, gdy ktoś patrzy na nich z pogardą. I wtedy o wiele częściej stają się agresywni. Ciekaw jestem, czy mierzyłeś się z takim wykluczeniem i problemami jak oni.
I Tobie Kamilu przydałoby się szacunek do ludzi. To jednak wymaga pewnego rozwoju i pracy nad sobą, czego Ci życzę. To przykre, że musisz aż tak mocno akcentować swoją nienawiść. Zawiodłeś się? Ja jako Polak jestem z tego dumny. Z tej zaściankowości, niekiedy prostoty i ze swojej wiary katolickiej. Bo chyba tylko w taki sposób postrzegasz ten naród. Możesz śmiać się ze mnie i nie przyznawać kim jesteś, bo być może nie masz odpowiedniego dystansu do siebie.
W takich słowach, jak Twoje, widzę słabego i niedojrzałego człowieka. Nawet, jeśli to trolling, to tym bardziej.
Pozdrawiam serdecznie.



Próbowałeś być błyskotliwy...i już prawie się nabrałem dopóki nie napisałeś, że jesteś dumny z tego, że jesteś polakiem hahahahaha z polaczkowatej zaściankowości (co tu ma niby budzić dumę???) O wierzę katolickiej nawet nie wspomnam,bo nie jesteś nawet warci splunięcia katolickie,zabobone, wierzące w te niedorzeczne bzdury psy

Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-12-11, 21:14
kurwa, jak mnie wkurwiają te ameby umysłowe co nie wiedzą co to

praca na warstwach w fotoszopie
Zgłoś
Avatar
mit2 2019-12-11, 21:53 4
Kamil1986DC.

Cytat:

Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 133.



Więc morda karaluchu i módl się, żeby nie znalazł się tutaj żaden społeczniak.

A do reszty - nie karmcie gównotrolla, tylko zgłaszajcie adminom.
Zgłoś
Avatar
Kamil1986DC 2019-12-11, 21:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wilkoala 2019-12-11, 21:59 1
Kamil1986DC napisał/a:

Próbowałeś być błyskotliwy...i już prawie się nabrałem dopóki nie napisałeś, że jesteś dumny z tego, że jesteś polakiem hahahahaha z polaczkowatej zaściankowości (co tu ma niby budzić dumę???) O wierzę katolickiej nawet nie wspomnam,bo nie jesteś nawet warci splunięcia katolickie,zabobone, wierzące w te niedorzeczne bzdury psy



Po prostu żenujące.
Myślałem że jesteś jakimś rodzajem trola, a ty jesteś zwyczajnym zjebem.
Hehe, co za dzban...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2019-12-11, 22:01 3
Znowu ta ciota kamilek.... ehh szkoda waszego pisania z tym trolem. Ten lewak sobie jakąś misję obrał. Nie ma co zwracać uwagi na kretyna co jest zapatrzony na tą piękną europę. Gość w dupie byl i gówno widział a pierdoli jak typowy troll. Z tej twojej pięknej otwartej europy reszta świata sie napierdala, w australii nie mogą sie nadziwić co w tej europie odpierdalają z uchodźcami. W ameryce jebią z twojej europejskiej ekologii jak rzeźbią ludzi na kasę żeby być eko, w azji pukają się w łeb jak widzą socjale europejskie i to ile darmozjadow zasiada w pArlamencie i jak debatują o kurwa ślimakach czy to nie przypadkiem ryba. Musisz być niezłym przegrywem że spędzasz tu całe dnie i odpisujesz ludziom bzdury i trolujesz non stop. Czasem tu wpadam jak mam czas w miedzy lotach i patrzę a ty dalej na poziomie polaczkowania itp. Cały czas ta sama płyta. Kamilek pewnie to czyta i wali konia bo ktos zwraca uwage na niego.... nie, to jest bardziej reakcja z mojej strony na komentarze mądrych ludzi którzy niepotrzebnie się ciśnieniują jakimś anonimowym kretynem.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-12-11, 22:39 2
Nie każdy bohater nosi pelerynę. Beny, masz u mnie piwo!
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-12-11, 23:47 4
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



Spokojnie, zobaczysz, ale to dopiero po akcji

Po pierwsze. Każdy dostaje pakiet startowy: religię (lub jej brak) i obywatelstwo, dalej konfiguruje sobie "taryfę" według upodobań. A ty Kamil jesteś hipokrytą, a takich kurwiów nie znoszę. Włazisz na polskie forum, piszesz polskim językiem, obrażasz Polaków, wiec powiem zwięźle- albo stary ci do wanny właził za młodu, albo wyjebałeś gdzieś do szkopuff za robotą (bądź z rodziną) i teraz srasz we własne gniazdo. Jedno Ci powiem. Zawsze, ale to kurwa zawsze, wśród twoich znajomych, przyjaciół(schkopuff) znajdzie się ktoś kto wypomni ci ,że jesteś jebanym polaczkiem! Jeśli ty nie szanujesz własnej narodowości, inni nie będą szanować ciebie, tak jak kundla.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-12-12, 1:02
Kamil1986DC napisał/a:

Yhym,a ja jestem astronautą, piłkarzem i pilotem myśliwca i jestem,ale jestem trochę gorszy od ciebie,bo aż tak dobrze nie zarabiam jak ty

Aha i wolny czas od osiągania nowych sukcesów spędzasz na Sadisticu,portalu gdzie 99,9% 'ludzi' to skończeni debile zapomniałeś dodać



Haha, 99,99% ludzi yo skończeni debile - to fakt!

Sadol to jeden z czterech głównych, opiniotwórczych portali. Pozostałe trzy to wiocha, chamsko i jebzdzidy AVE Maria!
Zgłoś
Avatar
Coristo 2019-12-12, 6:36 3
Kamil1986DC napisał/a:

jestem tak samo katolem chociaż tego też sobie nie wybierałem.



Wspomniałeś w jednym z pierwszych komentarzy, że Twoi rodzice tak samo jak Ty gardzą Polską, wiarą katolicką i Polakami.
Muszą Cię więc cholernie nie lubić skoro wybrali dla Ciebie religię katolicką.
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-12-12, 7:10
Kamil1986DC jest zwykłym trolem, niemniej za przeginanie na bana zasłużył,
tylko co z tego skoro pewnie ma jeszcze kilka kont
Zgłoś
Avatar
qqq 2019-12-12, 11:22
Polecam odwiedzić jarmarki świąteczne na Węgrzech, np. w Budapeszcie. Poza standardowymi patrolami policji które spacerowały tu i ówdzie, żadnej dodatkowej ochrony, barier betonowych, czegokolwiek. W dniach największego ruchu przy głównym wejściu na jarmark pod bazyliką św. Stefana stał sobie BTR-80 w towarzystwie dwóch antyterrorystów TEK, dzieci robiły sobie z nimi zdjęcia, policjanci pozowali, ogólnie dodatkowa atrakcja bardziej niż względy bezpieczeństwa. Incydentów innych niż nadmierne spożycie grzańca nie odnotowano. Tam nawet kurwa cyganie potrafią żyć normalnie, nie kraść i zachowywać się kulturalnie.
Zgłoś
Avatar
mit2 2019-12-12, 13:39 1
qqq napisał/a:

Tam nawet kurwa cyganie potrafią żyć normalnie, nie kraść i zachowywać się kulturalnie.



W to nigdy nie uwierzę!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie