18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
T00g 2012-01-29, 19:47 35
Zgłoś
Avatar
PaWeL1656 2012-01-29, 19:54
Tytuł nutki poproszę
Zgłoś
Avatar
Slim700 2012-01-29, 19:57 1
Rzygać mi się chce na ten cały duP-step
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-01-29, 20:03
z dubstepem jest podobnie jak z pozostałymi odmianami techno. Kiedyś i house było mainstreamowe, trance, dance itp teraz przyszła kolej na dubstep. Za rok, dwa, lub pięć, przyjdzie kolejna odmiana techno i to ona będzie mainstreamowa. Każdy shit ma kiedyś swoje 5minut.
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2012-01-30, 0:45 7
Zgłoś
Avatar
jezier 2012-01-30, 1:07 7
masz tytuł: Skrillex - Ruffneck (FULL Flex)
a co do tych którzy hejtują DS, jebane barany po chuj włączcie filmik skoro w tytule ma napisane że ścieżka z tym typem muzyki. Ja jebie, wiem że mieszkacie na wsi, że tylko w sobotę możecie posłuchać sobie porządnego, nietuzinkowego techno, w jednej ze swoich dyskotek, później może jakaś sztachetówa się trafi z jakimiś przyjezdnymi. Wiem również że zatrzymaliście się w rozwoju, skoro za każdym razem jak pojawi się filmik z ds musicie napisać jaki to jest chujowy.
25.02.2012 przyjedzcie sobie do stolicy, zakupcie bilet na Borgora w M25, jestem pewien że zmienicie zdanie odnośnie imprez z taką muzyką
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-01-30, 1:22 7
jezier napisał/a:

25.02.2012 przyjedzcie sobie do stolicy, zakupcie bilet na Borgora w M25, jestem pewien że zmienicie zdanie odnośnie imprez z taką muzyką



Przyjedziemy, przyjedziemy. Kamienie już naszykowane.
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-01-30, 1:53 3
Może akurat Skrillex gryzie w uszy (sam słucham namiętnie DS ale jakoś za skrilexem nie przepadam) ale jakbyście np Nero - Innocence posłuchali to może inaczej byście podeszli do tej całej muzyki. @Takeda pytanie mam. Te kamienie co masz zamiar przywieźć do stolicy, to z Twojego pola?
Zgłoś
Avatar
wojtas2112 2012-01-30, 2:45
Nie widziałem i nie zamierzam oglądać... Nie klikam na nic co ma dubstep w nazwie... bo z góry wiem że będzie gówno warte.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-01-30, 2:57
cossac napisał/a:

@Takeda pytanie mam. Te kamienie co masz zamiar przywieźć do stolicy, to z Twojego pola?



Z pola, prosto z Warszawy. A przynajmniej wydawało mi się, że to pole było, bo same wieśniaki.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2012-01-30, 3:44
Cytat:

Tytuł nutki poproszę



tu nutki nie ma, chyba że teraz to idzie do re mi fa GRRRBZBZBZBZWUBWUB sol la ti do.
Ciekawe jak oni to zapisują w partyturze.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-01-30, 4:07
komu się chciało zawracać tym dupĘ? dubsteb to tylko przelotna moda... pamiętacie jak weszło emo? albo jak hiphop... eee kiedyś to było...
Zgłoś
Avatar
meofergreen 2012-01-30, 7:04 1
@wojtas2112 zastanów się dwa razy zanim napiszesz że dubstep jest gówno warte, twoje życie jest krótkie i już myślisz że jesteś znawcą muzyki a tak naprawdę to gówno powiedziałeś i gówno wiesz
Zgłoś
Avatar
A................t 2012-01-30, 9:25 1
Hejty: zapuścić włosy po samą dupę, ubrać się w poszarpane "ubranie", włączyć darcie ryja na cały regulator w starym, łamiącym się w pół ogórku z lat '70-tych, nazwać to stylem życia i wypierdalać na woodstock gdzie nie będziecie mieli ani dubstepu ani techno ani hip-hopu i będziecie mogli napierdalać to swoje pogo do usranej śmierci.

A tak btw: zawsze jak zbliża się czas tego wielkiego rockowo-metalowego wydarzenia, wyraźnie hejterstwo w internecie słabnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie