18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Jazda
OkopconyKaptur • 2013-09-12, 21:24
Pewnego dnia, do domu wrócił kierowca ciężarówki.Jako że rzadko bywał w domu, a wakacje dopiero się rozpoczęły zaproponował swojej córce, by ta pojechała z nim w trasę do Hiszpanii .Dziewczyna zgodziła się bez namysłu,bo ojciec nieczęsto pojawiał się w domu.Rodzice dziewczyny byli rozwiedzeni i nie mieszkali razem.
W czasie podróży dziewczyna zaczęła się nudzić.Porozglądała się po kabinie... w pewnym momencie dostrzegła na drzwiach odbijające się światło od metalowego przedmiotu.Dziewczyna zanurzyła rękę w półeczce i oto okazało się że to mały scyzoryk.Ojciec pouczył dziewczynę aby uważała na niego, gdyż ma dla niego ogromną wartość sentymentalną.W trakcie podróży zmieniły się warunki meteorologiczne. Zaczął padać deszcz.Trudne warunki na drodze przyczyniły się do wypadku.TIR uderzył w drzewo.Ojciec z córką zostali przewiezieni do szpitala.Po 2 dniach dziewczyna zmarła.Ojciec oprócz kilku siniaków wyszedł bez szwanku.
Nie mógł się pogodzić ze stratą córki.Postanowił ją pochować.Matka mieszkająca w USA miała nie zdążyć na pogrzeb.Po oficjalnej ceremonii pogrzebowej, 2 dni później przyjechała rodzicielka dziewczyny.
Postanowiła odkopać grób i pożegnać się z córką.Po ostrożnym wyjęciu trumny,matka otworzyła ją.To co zobaczyła ją przeraziło.w wewnątrz trumny zostały wyryte słowa "MAMUSIU JA JESZCZE ŻYŁAM".
Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2013-09-13, 15:40 3
A mowil suce wyraznie zeby zostawila scyzoryk ! A do tego matke stresuje. Ma za swoje .

______________

Ojej...nie mam tu niczego super
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-13, 17:04
czyli pochowali ja z tym scyzorykiem? hmm

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-09-13, 19:36 1
joystik1337 napisał/a:

Ale musieli zapierdolić w to drzewo, skoro ich powyginało w kabinie tira.



Może to była brzoza...Wiadomo skąd.
Zgłoś
Avatar
1nsecure 2013-09-13, 22:22 1
Cytat:

Może to była brzoza...Wiadomo skąd.



Z lasu?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-13, 22:38
Ja pierdole ale daremne... Pokaż mi matkę które odkopuje grób swojego dziecka żeby powiedzieć "papa" do trupa...

______________

Przybyłem, zobaczyłem i oczom nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-09-14, 13:59 3
Kurwa, a już myślałem że to kawał i że ojciec wydyma córkę...
Zgłoś
Avatar
Kubatron 2013-09-24, 20:14
taa, ciekawe... przeciez trumna w środku jest obita czymś "kanapowym", wyryła sobie chyba na brzuchu.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów