18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Jazda
OkopconyKaptur • 2013-09-12, 21:24
Pewnego dnia, do domu wrócił kierowca ciężarówki.Jako że rzadko bywał w domu, a wakacje dopiero się rozpoczęły zaproponował swojej córce, by ta pojechała z nim w trasę do Hiszpanii .Dziewczyna zgodziła się bez namysłu,bo ojciec nieczęsto pojawiał się w domu.Rodzice dziewczyny byli rozwiedzeni i nie mieszkali razem.
W czasie podróży dziewczyna zaczęła się nudzić.Porozglądała się po kabinie... w pewnym momencie dostrzegła na drzwiach odbijające się światło od metalowego przedmiotu.Dziewczyna zanurzyła rękę w półeczce i oto okazało się że to mały scyzoryk.Ojciec pouczył dziewczynę aby uważała na niego, gdyż ma dla niego ogromną wartość sentymentalną.W trakcie podróży zmieniły się warunki meteorologiczne. Zaczął padać deszcz.Trudne warunki na drodze przyczyniły się do wypadku.TIR uderzył w drzewo.Ojciec z córką zostali przewiezieni do szpitala.Po 2 dniach dziewczyna zmarła.Ojciec oprócz kilku siniaków wyszedł bez szwanku.
Nie mógł się pogodzić ze stratą córki.Postanowił ją pochować.Matka mieszkająca w USA miała nie zdążyć na pogrzeb.Po oficjalnej ceremonii pogrzebowej, 2 dni później przyjechała rodzicielka dziewczyny.
Postanowiła odkopać grób i pożegnać się z córką.Po ostrożnym wyjęciu trumny,matka otworzyła ją.To co zobaczyła ją przeraziło.w wewnątrz trumny zostały wyryte słowa "MAMUSIU JA JESZCZE ŻYŁAM".
Zgłoś
Avatar
zuojestwszedzie 2013-09-12, 21:31 172
lepszej opowieści nie czytałem, a na koncu po przeczytaniu "mamusiu ja jeszcze zyłam" cos we mnie drgnelo
ide srac
Zgłoś
Avatar
LeszekG 2013-09-12, 22:18
Tak popierdolone, że aż śmieszne
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-09-12, 22:35 1
Zajebiste stary. Zmajstruj więcej takich czytadełek
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-09-12, 23:24 18
zuojestwszedzie napisał/a:

lepszej opowieści nie czytałem, a na koncu po przeczytaniu "mamusiu ja jeszcze zyłam" cos we mnie drgnelo
ide srac


i jak tam wrażenia z frontu? na rzadko czy na mięciutko?

______________

You're Never Fully Dressed Without a Smile
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-09-13, 8:14 7
Najciekawsze skąd wiedziała, że to mamusia otworzy wieko.

______________

Człowiek z wolną wolą może robić wszystko, człowiek wolny więcej.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-09-13, 10:28 32
Co to, qrwa, jest? Portal z twórczością dla niedorobionych pisarzy????
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-13, 14:27 1
Ale musieli zapierdolić w to drzewo, skoro ich powyginało w kabinie tira.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-13, 14:28 3
Odkopac grob i sie pozegnac, prawdziwie hard-corowa milosc matczyna.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-13, 14:38 5
Chłodna creepypasta kardynale!

Idę grać w Europa Universalis IV ale moje życie już na zawsze się zmieni, ponieważ prawdopodobnie nigdy nie dowiem się co matka zrobiła z scyzorykiem... :C

Wstawiam to dzieło żeby lekko rozjaśnić smutną atmosferę:

Zgłoś
Avatar
Slaw 2013-09-13, 14:40 15
Najbardziej chujowa creepypasta świata. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
fuub 2013-09-13, 15:22
Jak na creepypaste to słabe...
Zgłoś
Avatar
manriusz 2013-09-13, 15:25
Następna "miejska legenda".Pierdoły same.
Zgłoś
Avatar
KasztanMorderca 2013-09-13, 15:26 2
Jebane warunki meteorologiczne
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-09-13, 15:28
co to za drzewo że rozjebało ludzi w tirze, a nie drzewo?

pewnie jakieś drzewko spod smoleńska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów