18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj tj. 9 Grudnia pojechałem po dziewczynę i jej koleżankę. Wybieraliśmy się na metalcorowy koncert do klubu w pobliskim mieście, najkrótsza i najbardziej ekonomiczna trasa była przez wąską drogę gminną która po remoncie jest całkiem zacna. Ponieważ było dość ślisko nie jechałem szybko, około 60km/h. Jednak to w niczym nie pomogło a mój stary opel bez żadnych dodatkowych systemów bezpieczeństwa wpadł w poślizg w chwili mej nieuwagi i pomimo starań wylądował w dość stromym rowie w którym się przetoczył na dach. Z rowu wyciągnął mnie znajomy z pobliskiej wioski, zdjęcia robione jak podświetlił auto przed jego wyciągnięciem.



Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-12-11, 10:37
Moreq napisał/a:

Albo sprzęgło, albo gaz,

przednim napedem duzo nie zrobisz w poslizgu zima, wydaje mi sie, ze lepiej sprzaglem samym lub podciac go reczym zeby wychylil sie na drugi bok i cos wtedy probowac. ale jak napisales, bron boze hamulcem
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-12-11, 11:45
Kawagawa@ pierdolisz jak pojebany, po dachowaniu łatwo jest wyklepać.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-12-11, 11:48 1
Do każdego tematu/komentarza na temat jazdy powinno się obowiązkowo zamieszczać skan prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2012-12-11, 11:49 4
Krzychu, kadetem tera!
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-12-11, 11:52
@Slonx
Autocasco? W aucie starszym niż 10lat - możesz tylko pomarzyć, pomijając już kwestię opłacalności.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2012-12-11, 11:57
killerZeWsi napisał/a:

@Slonx
Autocasco? W aucie starszym niż 10lat - możesz tylko pomarzyć, pomijając już kwestię opłacalności.



Co Ty wiesz...
Wykupić możesz na auto do 13 lat, a jeśli 10 lat temu wykupiłeś AC i je kontynuujesz na to auto, to możesz mieć AC na samochód nawet i dwudziestoletni!
Tak znajomy ma ubezpieczonego Gallanta z 1992 roku i za jakiekolwiek odszkodowania dostaje kosmiczne kwoty, a składka roczna jest poniżej 700 złotych za OC+AC
Zgłoś
Avatar
photoactions 2012-12-11, 12:11
SmaczniaK napisał/a:

w chwili mej nieuwagi i pomimo starań wylądował w dość stromym rowie w którym się przetoczył na dach.



Tak się kończy walenie konia podczas jazdy
Zgłoś
Avatar
HyperCube 2012-12-11, 12:13
Byłyby cycki albo krew to byłby hard i piwo, a tak lipa...ale na pocieszenie za materiał własny narazie tylko kapsel
Zgłoś
Avatar
SiwoSowa 2012-12-11, 12:16
Całe szczęście, że nie skończyło sie to tak..









Zdjęcia w takiej rozdzielczości pobrane ze strony www.ospjordanow.pl
wypadek w Sidzinie z 16.03.2012.
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2012-12-11, 12:23
Miałem dosłownie taką samą sytuacje z znajomymi około 1,5miesiąca temu tylko że przy 30km/h bo było okropnie ślisko, a że rów był naprawdę głęboki to tak samo samochód wyglądał. Szkoda mi autora tematu bo jeszcze nawet nie wie że samochód pójdzie na żyletki. Przy uszkodzeniu przedniego słupka mechanik krzyknął koło 2000zł za naciągnięcie i to najtańszy jakiego znaleźliśmy, a do tego trzeba doliczyć części
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-12-11, 12:41
Cytat:

Jednak to w niczym nie pomogło a mój stary opel bez żadnych dodatkowych systemów bezpieczeństwa



tzn. twój stary opel miał opony całoroczne?

Miałem Astrę htb 1.4, 3 drzwi, bardzo zacne autko gdyby nie ta rdza... W zimie nie dało się jej wyprowadzić z równowagi (na nowych zimówkach) i zdarzyło mi się wyciągać nią z gęstego śniegu inne auta. Liche 975kg przydawało się przy wyjeżdżaniu z zasp
Zgłoś
Avatar
kylu 2012-12-11, 12:42
@up jeżeli przy 30 km/h wpadliście to rowu to kierowca powinien stracić dożywotnio prawo jazdy...bez przesady kurwa ale na dobrych gumach nie ma opcji wpaść w poślizg przy 30...nawet przy 60 dla mnie jest to ciężkie do wyobrażenia...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-12-11, 12:49
tak jest jak daje sie dziewczynie "zmieniac biegi"
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-12-11, 12:55 2
@kylu No właśnie...
"Na dobrych gumach". Kurwa jeżdżą stare gówna na drogach zimą, żal skurwysynom kasy na dobre ogumienie, albo lepszy samochód i potem inni kierowcy cierpią. Przez takich popierdoleńców jak ty dziś o 4 dopiero z trasy zjechałem, bo się ciągną takie cioty starymi gównami 30 km/h na międzymiastowych i wyprzedzić nie idzie... Albo leżą po rowach jak na trasie do słubic, i kurwa korek w chuj bo ich ktoś wyciąga. Jak chcecie zimą jeździć, to porządne zimowe opony albo chociaż używki jakieś z norwegii albo kurwa na pociąg wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
głodny 2012-12-11, 13:00
Dojechałeś na ten koncert ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie