18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj tj. 9 Grudnia pojechałem po dziewczynę i jej koleżankę. Wybieraliśmy się na metalcorowy koncert do klubu w pobliskim mieście, najkrótsza i najbardziej ekonomiczna trasa była przez wąską drogę gminną która po remoncie jest całkiem zacna. Ponieważ było dość ślisko nie jechałem szybko, około 60km/h. Jednak to w niczym nie pomogło a mój stary opel bez żadnych dodatkowych systemów bezpieczeństwa wpadł w poślizg w chwili mej nieuwagi i pomimo starań wylądował w dość stromym rowie w którym się przetoczył na dach. Z rowu wyciągnął mnie znajomy z pobliskiej wioski, zdjęcia robione jak podświetlił auto przed jego wyciągnięciem.



Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2012-12-11, 14:15
to za "zacnie"
Zgłoś
Avatar
spadekkk 2012-12-11, 14:49
W Sidzine poza zmieta Tigra sie podobno nikomu nic nie stało, poza jakimis potłuczeniami
Zgłoś
Avatar
Ciastek2 2012-12-11, 15:01
Za materiał własny piwo leci !
Zgłoś
Avatar
ZiemniakSadola 2012-12-11, 15:28
Kara za jazdę oplem

Bez spiny
Zgłoś
Avatar
yaco 2012-12-11, 17:01
Gdy znajdziemy się na zakręcie: redukcja, gaz i odcięcie..
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-12-11, 17:07
Faktycznie masz się czym chwalić.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-11, 17:58
matiqq napisał/a:

Kawagawa@ pierdolisz jak pojebany, po dachowaniu łatwo jest wyklepać.



No szczególnie jak się słupki pogną, wyjątkowo łatwo się je klepie.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2012-12-11, 17:59
kylu napisał/a:

@up jeżeli przy 30 km/h wpadliście to rowu to kierowca powinien stracić dożywotnio prawo jazdy...bez przesady kurwa ale na dobrych gumach nie ma opcji wpaść w poślizg przy 30...nawet przy 60 dla mnie jest to ciężkie do wyobrażenia...


Pewnie jeździsz z włączoną trakcją, to przy 30 nie wpadniesz. Bez wszelkich wspomagaczy, nawet na dobrych zimówkach i z przednim napędem, nie używając ręcznego, nieumiejętne zbieranie zakrętu może skończyć się utratą przyczepności czy obrotem.
Zgłoś
Avatar
OxY 2012-12-11, 18:05
nie ma krwii nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-12-11, 21:23
też mnie kiedyś koleszka tak przewiózł, od tamtej pory boje się z kimkolwiek jeżdzić powyżej 70kmh. Sam mogę zapierdalać ale jak ktoś prowadzi za szybko to kazże chujowi zwolnic

lecieliśmy z 90kmh, gdy nagle jakaś pizda z naprzeciwka zaczeła wyprzedzać, i nasz kierowca odbił w prawo (kurwa zajebista decyzja)

przelecieliśmy ze 2m obok przystanka autobusowego na którym stało kilka osób, i potem 3 razy obrót przez dach by sie zatrzymać pół metra od słupa elektrycznego, gdybyśmy w tego słupa jebneli dachem to by nam troche łby upierdoliło chyba

żaden z kutasów na przystanku nie przyszedł nam pomóc z tego grata wyleźć, a sprawca sobie pojechał w pizdu



pamiętam tylko jak wszyscy zajebiście darli ryje już od momentu samego poślizgu do końca
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-12-11, 21:34
taka mam rade dla wszystkich jezdzacych w obecnych warunkach. sprawdzajcie przyczepnosc jak czesto sie da (dodanie gazu, strzal ze sprzegla czy przyhamowanie dla sprawdzenia, kiedy nikomu nie zagrazamy, moze uratowac zycie) i nigdy nie ufajcie czarnej nawierzchni.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2012-12-11, 21:52
okrzej napisał/a:

Dlatego moim zdaniem dobrze jest sobie potrenować na jakimś parkingu poślizgi, żeby później bez nerwów wyprowadzać auto z opresji .



Kolega sobie trenował... i dostał 500zł mandatu od naszych stróżów prawa. :V

timmy77 napisał/a:

@kylu No właśnie...
"Na dobrych gumach". Kurwa jeżdżą stare gówna na drogach zimą, żal skurwysynom kasy na dobre ogumienie, albo lepszy samochód i potem inni kierowcy cierpią. Przez takich popierdoleńców jak ty dziś o 4 dopiero z trasy zjechałem, bo się ciągną takie cioty starymi gównami 30 km/h na międzymiastowych i wyprzedzić nie idzie... Albo leżą po rowach jak na trasie do słubic, i kurwa korek w chuj bo ich ktoś wyciąga. Jak chcecie zimą jeździć, to porządne zimowe opony albo chociaż używki jakieś z norwegii albo kurwa na pociąg wypierdalać.



Stary Ci kupił nowe zimówki i wielki kozak i drajwer jesteś? bo zapierdalasz po śniegu ile wlezie...
życzę Ci zawinięcia się na slupie.
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2012-12-12, 1:35
kylu napisał/a:

@up jeżeli przy 30 km/h wpadliście to rowu to kierowca powinien stracić dożywotnio prawo jazdy...bez przesady kurwa ale na dobrych gumach nie ma opcji wpaść w poślizg przy 30...nawet przy 60 dla mnie jest to ciężkie do wyobrażenia...



Dobrze powiedziane gdyby tylko miał zimowe opony, akurat taki przypadek że pierwszy dzień kiedy śniegi spadły i uwierz nic się nie dało zrobić, tym bardziej że to matiz Poza tym napisałem wyraźnie że 1,5miecha temu więc idzie się domyślić...

timmy77 napisał/a:

@kylu No właśnie...
"Na dobrych gumach". Kurwa jeżdżą stare gówna na drogach zimą, żal skurwysynom kasy na dobre ogumienie, albo lepszy samochód i potem inni kierowcy cierpią.



Stary, ale mi Ci szkoda i widzę że twój poziom wypowiedzi jest adekwatny do avatara więc Ci wytłumaczę. Nie wszyscy mają bogatych rodziców którzy kupują swoim dzieciaczkom samochody, opony. Wyobraź sobie że musisz iść do pracy (kiedyś to Cie będzie czekało) i zarabiasz 1500zł co i tak na Polskie realia jest całkiem niezła wypłatą i teraz musisz opłacić mieszkanie i się wyżywić przez miesiąc i teraz nawet odkładaj te 500zł. To policz ile lat musisz pracować na dobry samochód
Zgłoś