18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
JP na 99%
borntoglory • 2014-11-03, 1:06
Sposób na biznes!
1. wystawiasz bluzy JP po atrakcyjnej cenie (na allegro)
2. czekasz aż sebixy wpłacą hajs
3. nie wysyłasz bluz
5. oburzony seba nie pójdzie na psy bo jebać konfidentów
6. nie ma punktu 4
7. PROFIT
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2014-11-03, 1:13 92
Jebanie konfidentów się kończy jak Sebixowi zajebią 20 letniego golfa spod bloku.
Wtedy jest "Proszę pana policjanta, chciałbym zgłosić kradzież auta"
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-11-03, 1:21 1
spierdony, wykupiłem dla was tego kurahena
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-11-03, 1:59 25
Najpotężniejszą bronią sebixów jest bieda umysłowa
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-11-03, 2:01 1
źródło kurahen.ork- forum ze śmiesznymi obrazkami
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-03, 2:40 23
Przecież najwięksi propagatorzy jebania policji, wielce gangsterska Firma JP poleciała z płaczem na policję jak im stronę zhackowali
Zgłoś
Avatar
ganji 2014-11-03, 6:15 1
@ UP

No bo wszystkie ziomeczki JoTpE robili z Popsonem nowa super psycho płytee ( ) i nie było czasu na szukanie.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-11-03, 6:50 1
Seby (inaczej bieda umysłowa) chodzą w dresach, co zostało ustalone już w innym temacie
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-11-03, 7:20
ganji napisał/a:

@ UP

No bo wszystkie ziomeczki JoTpE robili z Popsonem nowa super psycho płytee ( ) i nie było czasu na szukanie.


Chyba nowe super gówno
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-11-03, 7:28 36
Każdy taki temat mi przypomina tego gówniarza co mu na ulicy jakiś dres zajebał bluzę z napisem JP 100% a potem miał problem na komendzie aby opisać skradzioną bluzę jak wyglądała.

Swoją drogą 99% tych wszystkich JP to banda debili dla których JP zaczyna się i kończy na jaraniu szlugów przed 18-tką, na piciu browara na ławeczce na osiedlu i na jaraniu blantów (albo ćpaniu innych rzeczy) gdzie się do takich lamusów przyczepi policjant. Jak przychodzi co do czego to pizdusie lecą na policję ,że im ktoś zajebał sanki z piwnicy.
Takie to JP.... JP na 50% bo na więcej im mamusia nie pozwoli.

Sam kurwa nie byłem święty i różne rzeczy się robiło ale szacunek do policji zawsze miałem. Jakbym wpadł z przykładowym blantem czy coś to wiedziałbym ,że to moja wina a nie wina policjantaktóry wykonuje swój zawód i za to jego rodzina ma co do garnka włożyć. Chujowa robota gdzie właśnie 90% małolatów jotPE ich nienawidzi z założenia. Nie wiedzą właściwie czemu ale ich nienawidzą bo to jest modne.
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-11-03, 8:46 7
Velture napisał/a:

Jakbym wpadł z przykładowym blantem czy coś to wiedziałbym ,że to moja wina



Jaka Twoja wina? Nie robisz nikomu krzywdy paląc, człowieku. Podnieś głowę do góry, otwórz oczy i przestań przytakiwać ograniczaniu Twojej wolności.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-11-03, 9:02 8
@kobietynierobiąkupy - twarde prawo ale prawo. Brak szacunku dla Policji bierze się z przeświadczenia dresowo-pseudo-hiphopopwych tępaków że to niebiescy stanowią przepisy.
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-11-03, 9:33 1
Machol napisał/a:

@kobietynierobiąkupy - twarde prawo ale prawo.



Nie twarde, tylko głupie. Ustanowione przez ludzi, którzy sami dali sobie immunitet, aby móc to prawo naginać w ich indywidualnym przypadku. Powstaje sztuczny i niesprawiedliwy podział na "równych" i "równiejszych". Kiedy słyszałeś, aby jakikolwiek polityk poniósł odpowiedzialność za swoje czyny? Tyle afer, tyle przekrętów i nic, cisza.

Normalnemu człowiekowi, który jest głową rodziny, pracuje i odprowadza ogromne podatki zostaje z kolei odebrane prawo do normalnego życia w przypadku, gdy złapią go po raz drugi z jointem w ręku. Kradną mu rok, dwa czy trzy z życia. Człowiekowi, który absolutnie nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy. Jest to jawny gwałt na logice i racjonalnemu myśleniu.
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-11-03, 11:16 3
Ja to tak widzę.

Zgłoś
Avatar
nilduriel 2014-11-03, 14:37
buta straci i JP się kończy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie