18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Katapilon 2022-10-03, 16:13 1
Ten siwo łysy cwel tez powinien zdechnąć
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-10-03, 16:27 5
Obszczymurki, gimnazjalni koniobijcy, trzepacze podkołderni, nieletni pederaści i cwele. Nie jesteście godni, żeby jemu chorującemu za życia pampersa zmieniać.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-10-03, 16:34 11
Antoni79 napisał/a:

Obszczymurki, gimnazjalni koniobijcy, trzepacze podkołderni, nieletni pederaści i cwele. Nie jesteście godni, żeby jemu chorującemu za życia pampersa zmieniać.



Legitymację partyją nadal trzymasz na dnie szuflady, czy już dumnie wisi na ścianie w ramce?
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2022-10-03, 16:59 6
Niech się gotuje w gównie tam po drugiej stronie
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2022-10-03, 17:00 3
Z jednej strony komunista i rzecznik rządów bandytów. Z drugiej strony kapitalista, który dorobił się bez okradania ludzi, sprzedając swoje książki i gazetę.
Zgłoś
Avatar
Rutus 2022-10-03, 17:07 3
Tu leży Urban Jerzy - pokój jego duszy, trumna się nie domyka bo wystają uszy.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-10-03, 17:28 11
Oj tam pierdilicie Urban był sadolem zanim powstał nasz portal, miał fajny czarny humor, dystans do siebie i nie bał się jechać po partii rządzącej.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-10-03, 17:57 8
pazuzu napisał/a:

Oj tam pierdilicie Urban był sadolem zanim powstał nasz portal, miał fajny czarny humor, dystans do siebie i nie bał się jechać po partii rządzącej.



Jebał wszystkich od lewa do prawa do samego Watykanu. Po nim lepszego pismaka nie było i nie będzie.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-10-03, 18:16 8
pazuzu napisał/a:

Oj tam pierdilicie Urban był sadolem zanim powstał nasz portal, miał fajny czarny humor, dystans do siebie i nie bał się jechać po partii rządzącej.



Tak tak, chyba że akurat był rzecznikiem prasowym partii rządzącej wtedy lizał dupy komuchom od Warszawy po Moskwę i srał na Polaków
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-10-03, 19:32 8
To był taki skurwysyn, że jakby go niedaleko mnie pochowali to bym psa tam wyprowadzał żeby srał na jego grób, a psa nie mam, ale bym się zastanowił nad posiadaniem. Gówno zdechło, szkoda, że tak późno.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-10-03, 20:03 5
To chyba najlepsza wiadomość tego roku. Jutro kupuję szampana i świętuję zdechnięcie tej uszatej kurwy
Zgłoś
Avatar
korni131 2022-10-03, 20:16
Jak to pięknie pokazał Juliusz Słowacki w Kordianie gdzie papież również trzymał z carską Rosją
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-10-03, 20:39
Za 30 lat morawieckiemu gimbaza będzie lizała rowa jak ten będzie dowcipkował z ówczesnego rządu. Kurwom nie można zapominać ich skurwysyństw
Zgłoś
Avatar
smc 2022-10-03, 22:49
To był zajebisty gość...

[ Ì ]
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2022-10-03, 23:34
Panowie dajcie spokój z tym że jak ktoś lubił Urbana to onuca itp. Jako że urodziłem się już w XXI wieku to sam o jego przeszłości wiem tyle co z książek, ale rzućcie kamieniem jeśli uważacie że tygodnik NIE nie miał ciętych ripost i nie rozjeżdżał różnych kompromitacji na polskiej scenie politycznej. Co do samego Urbana dokładnie jak z tygodnikiem: jedni nienawidzą za PRL, inni lubią za podejście do siebie i świata. A to że ktoś nie zna komuny nie oznacza że jest onucą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie