18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kabriolet
Henboh • 2022-02-14, 18:40
Nie do końca udana konwersja.


Spoiler dla mniej spostrzegawczych:
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
wiki69 2022-02-15, 10:15 3
Oczywiście macie rację, że nie musi go wpuszczać
oczywiście pan ze skody wykonał idiotyczny manewr.
Obowiązkiem jest zasygnalizować chęć zmiany pasa na środkowy i poczekać na reakcję, czy kierowca z lewej zwolni i go wpuści czy wręcz przeciwnie przyspieszy i unimożliwi mu ten manewr.
Nie dokonując takich czynności, naraził siebie i innych na niebezpieczeństwo. Jest to karygodne.
Natomiast pan nagrywający widząc takiego debila ocenił sytuacje troszkę inaczej.
Mogę, ale nie muszę go wpuszczać, mogę zwolnić lub przyspieszyć,
mogę też użyć klaksonu i zasygnalizować nie rób tego!
I teraz nie wiadomo, czy chciał go postraszyć, czy ewidentnie będąc pewnym swojej racji postanowił wymierzyć karę i z premedytacją spowodował to co widać na załączonym filmie.
Jeżeli tak, to mamy filmik z nieumyślnej próby zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2022-02-15, 12:28 2
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go kurwa puszcza niech jedzie w pizdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Nietrzeźwych i jadących na czerwonym też będziesz bronić?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-02-15, 13:49 3
No, to ci co pierdolą o niewinności nagrywającego niech się zastanowią czy nie powinni ZEŻREĆ swojego prawa jazdy. Każdy uczestnik ruchu drogowego ma OBOWIĄZEK uniknięcia kolizji czy wypadku. PORD DZIAŁ II Ruch drogowy Rozdział 1 Zasady ogólne Art. 3. [Zasady zachowania na drodze]
I jeszcze jedno. Nagrywający nic nie musiał robić, ale on kurwa PRZYSPIESZYŁ, a to już jest poważne wykroczenie w takiej sytuacji. Nie zrobił NIC, żeby uniknąć kolizji. Jeśli ktoś zginął w tej Skodzie, to nagrywający ma poważne kłopoty. Chyba, że tatuś to jakiś prokurator...

Skodziarz jest bucem to oczywiste, ale nagrywający jest bucem do kwadratu.

kothletino napisał/a:

Nietrzeźwych i jadących na czerwonym też będziesz bronić?



Ty tak na poważnie czy jesteś debilem od tygodnia?
Zgłoś
Avatar
TomRar 2022-02-15, 14:13 2
Juzwa napisał/a:

No, to ci co pierdolą o niewinności nagrywającego niech się zastanowią czy nie powinni ZEŻREĆ swojego prawa jazdy. Każdy uczestnik ruchu drogowego ma OBOWIĄZEK uniknięcia kolizji czy wypadku. PORD DZIAŁ II Ruch drogowy Rozdział 1 Zasady ogólne Art. 3. [Zasady zachowania na drodze]
I jeszcze jedno. Nagrywający nic nie musiał robić, ale on kurwa PRZYSPIESZYŁ, a to już jest poważne wykroczenie w takiej sytuacji. Nie zrobił NIC, żeby uniknąć kolizji. Jeśli ktoś zginął w tej Skodzie, to nagrywający ma poważne kłopoty. Chyba, że tatuś to jakiś prokurator...



Zgadzam się, każdy uczestnik ruchu ma obowiązek w miarę możliwości unikać kolizji i sytuacji niebezpiecznych. Je*ać ku*wy, które specjalnie doprowadzają do kolizji.
A skoda w świetle praw mogła sobie wyprzedzać z prawej do woli. Też mega często wyprzedzam z prawej, bo mogę i żaden janusz mi nie zabroni.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2022-02-15, 16:15 1
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go kurwa puszcza niech jedzie w pizdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Brawo za tok myślenia debila ze skody który mało się nie zabił i kurwa się nie puszcza się takich debili co myślą że jak jebnie kierunek to ma pierwszeństwo ( złożony tok myślenia takich tłuków jeszcze nie zdiagnozowali lekarze specjaliści). Teraz jak się rozjebał to może zacznie myśleć i używać lusterek skoro kierunkowskaz umie. Na pewno portfel zaboli takiego debila ale lekcja będzie skuteczna
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-02-15, 17:21
RodrigoCortez napisał/a:

Brawo za tok myślenia debila ze skody który mało się nie zabił i kurwa się nie puszcza się takich debili co myślą że jak jebnie kierunek to ma pierwszeństwo ( złożony tok myślenia takich tłuków jeszcze nie zdiagnozowali lekarze specjaliści). Teraz jak się rozjebał to może zacznie myśleć i używać lusterek skoro kierunkowskaz umie. Na pewno portfel zaboli takiego debila ale lekcja będzie skuteczna



Czy ty kurwa znasz i rozumiesz przepisy PORD? Masz uniknąć kolizji.
Istnieje też Konwencja o ruchu drogowym, sporządzona w Wiedniu dnia 8 listopada 1968 r. Konwencja ta, jak dotąd, nie została przez Polskę wypowiedziana, mimo że polskie PORD nie spełnia kilku ustaleń Konwencji.
W tej konwencji jest jasno określone, Że masz pajacu OBOWIĄZEK uniknięcia kolizji nawet gdy ktoś łamie przepisy.

Pomijając wszystko, nagrywający PRZYSPIESZYŁ, co już jest wykroczeniem w sytuacji gdy ktoś cię wyprzedza. Coś jeszcze?
Zgłoś
Avatar
loku64 2022-02-15, 19:34 3
Często oglądam stop cham i muszę przyznać, że tylu pajacy nagrywających co widzę to miałbym ochotę im prawko zabierać, a najlepiej przy okazji deskoterapie dorzucić. Na siłę pokazywanie, że ma się pierwszeństwo, jak ktoś wjeżdża z podporządkowanej z względnie bezpiecznej odległości to przyspieszanie, klakson i długie. Tak samo tu widzi debila to na siłe nie puści i się przyczynił do śmierci . Jakby te kamerki odbierają zdrowy rozsądek, w sumie może dzięki nim widzę ile ludzi to skrajne debile
Zgłoś
Avatar
Miecz 2022-02-15, 22:32 1
Art. 24. - [Wyprzedzanie] - Prawo o ruchu drogowym
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości.

Nagrywający *też* złamał prawo.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-02-15, 23:18 1
Symbian napisał/a:

Dlaczego nagrywający miał odpuścić ? Ma pierwszeństwo to jedzie i chuj . Debil został wyeliminowany ze społeczeństwa i tyle . Przykład że dziecko mogło zginąć albo kiedyś zginęło w takim wypadku - jebie mnie to . Eliminować ze społeczeństwa .



to samo możesz mówić jak ci do chodzi do twoje pustej łepetyny jak ci mózg daje sygnał że chcesz się zesrać ta sama logika xD ale takie debile jak nie ogarniają o co w tym chodzi bo skoro ty masz pierwszeństwo to nic innego nie może być logika takiego przyjeba jak ty !
Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-02-15, 23:49 1
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go kurwa puszcza niech jedzie w pizdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



z prawej wolno wyprzedzać w tym wypadku, a zawinił nagrywający, bo pewnie jechał cały czas środkiem zamiast zjechać na prawy i tamten się wkurzył.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-02-16, 10:24
@up Ludzie, jakie wy kurwa przepisy czytacie. Wyprzedzać powinno się z lewej strony z pewnymi wyjątkami. Nie ma nic do rzeczy to, czy Skodziarz się wkurzył czy nie. Jak się wkurzył, to mógł sobie mokry papier potargać wrzeszcząc.
Poczytajcie sobie PORD (Prawo o Ruchu Drogowym do kurwy nędzy) Art. 24. [Wyprzedzanie] Tam jest jasno określone kto kiedy i jak może wyprzedzać. Albo nie macie prawa jazdy, albo macie kupione na Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2022-02-16, 11:42 1
Juzwa napisał/a:

...Ty tak na poważnie czy jesteś debilem od tygodnia?



No właśnie nie wiem o co ci kurwa chodzi. Srasz tutaj jakimiś ustawami, konwencjami, spinasz się jak pojebany...
Z prawej się nie wyprzedza, i pierdolą mnie matactwa w interpretacji prawa o ruchu drogowym bo jakiś Zbyszek postanowił, że on by sobie zwolnił, żeby wpuścić kogoś kto się nie stosuje.

Jak wjeżdżam na zielonym świetle na skrzyżowanie to ci z czerwonym mają stać i chuj, o to mi chodzi, z pijanym też można podać dobry przykład ale nie będę się tu spuszczać bo wkurwiający jesteś i pieprzysz jakieś farmazony które chuja są śmieszne.

Pal wrotki.

Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-02-16, 17:17 1
Juzwa napisał/a:

No, to ci co pierdolą o niewinności nagrywającego niech się zastanowią czy nie powinni ZEŻREĆ swojego prawa jazdy. Każdy uczestnik ruchu drogowego ma OBOWIĄZEK uniknięcia kolizji czy wypadku. PORD DZIAŁ II Ruch drogowy Rozdział 1 Zasady ogólne Art. 3. [Zasady zachowania na drodze]
I jeszcze jedno. Nagrywający nic nie musiał robić, ale on kurwa PRZYSPIESZYŁ, a to już jest poważne wykroczenie w takiej sytuacji. Nie zrobił NIC, żeby uniknąć kolizji. Jeśli ktoś zginął w tej Skodzie, to nagrywający ma poważne kłopoty. Chyba, że tatuś to jakiś prokurator...
Skodziarz jest bucem to oczywiste, ale nagrywający jest bucem do kwadratu.

Ty tak na poważnie czy jesteś debilem od tygodnia?



Kurwa ćwoku oddaj prawo jazdy, jesteś karaluchem na drodze i nie powinieneś jeździć na niczym poza wrotkami. Mam obowiązek uniknąć kolizji? Rozumiem debilu, że ten obowiązek gościa ze skody nie dotyczył, wpierdolił mu się pod koła i jeszcze ty coś bełkoczesz, rozpisujesz się, srasz. Nie masz żadnego dowodu, że gość na środkowym pasie przyspieszył, czaisz? Nie masz więc zamknij mordę w tym temacie. Po drugie - wyczuwasz pewnie jakąś solidarność z gościem w skodzie, że jest pewnie takim januszem jak ty, stary gruchot, przepocone pachy, czerwone policzki od żyłowania i pierdzenia z nerwów za kółkiem, a po powrocie do domu zwalenie konia 5 razy z nerwów, bo nie wszystkich swoim rzęchem udało się wyprzedzić. Jeśli jadę swoim pasem z dozwoloną prędkością to nie mam obowiązku hamowania tylko dlatego, że ktoś z mojej prawej strony ciśnie i nie może wycisnąć manewru by mnie wyprzedzić. Moja płynna jazda i spokój znaczą dla mnie więcej niż twoje sranie w pory i kompensowanie małego kutasa. Nie masz mocy, hamujesz i wypierdalasz na mój tył i tylem cię widział, rozumiesz ćwoku bez szkoły? Gość jedzie swoim pasem, nie ma dowodów, że przyspieszył, koleś mu się wpierdolił w auto i go wyjebało na drzewo. Zamiast bulgotać i bełkotać naucz się jeździć tak by nie wkurwiać innych. Oddal się szybko i nie pultaj się więcej bo chuja się znasz, a drzesz mordę jak idioci na marszach.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-02-16, 17:42
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go kurwa puszcza niech jedzie w pizdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Nie przyspieszył. Patrz na pasy i wyprzedzane auto. Do uderzenia miał stałą prędkość, a właśnie debil ze skody liczył, że autor spenia. To głąb w skodzie zwolnił przed zmianą pasa, a nie autor przyspieszył.

djpyza napisał/a:

to samo możesz mówić jak ci do chodzi do twoje pustej łepetyny jak ci mózg daje sygnał że chcesz się zesrać ta sama logika xD ale takie debile jak nie ogarniają o co w tym chodzi bo skoro ty masz pierwszeństwo to nic innego nie może być logika takiego przyjeba jak ty !



A dlaczego debil w skodzie ma prawo rozbijać się po drodze i narzucać swoją wolę (a raczej widzimisię) innym, a jadący prawidłowo musi mu ustąpić, "bo tak".
Lewy pas był wolny, facet jedzie środkowym i zbliża się do wyprzedzanego auta. Nagle biały bolid musi mu się wjebać na pas, a autor ma zwolnić, ustąpić i pewnie jeszcze laskę mu zrobić w ramach przeprosin, że śmie korzystać z tej samej drogi, co posraniec w skodzinie?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-02-16, 19:15
Jesteście p o j e b a n i. Z wami nie wolno dyskutować, bo mnie zagryziecie swoją ignorancją. Jak baranie jedziesz mając zielone światło i kątem oka zobaczysz, że debil pojechał na czerwonym i dopierdala na kolizję z tobą to nic nie robisz bo masz kurwa pierwszeństwo i zielone światło. No kurwa debil do kwadratu.
Następny baran uważa, że nie wolno wyprzedzać z prawej strony. Debil do sześcianu. Poczytaj PORD matołku, artykuł ci podałem we wcześniejszym wpisie.
Inny uważa, że nagrywający nie przyspieszył. No ja pierdole! Weź do ręki stoper i policz linie przerywane na początku filmu i przed zdarzeniem.
Kolejny buc uważa, że hamował bo go zakołysało. Owszem zakołysało go bo skoda go trąciła.

Wam trzeba zabrać dożywotnio prawo jazdy.

mazga50 napisał/a:

Mam obowiązek uniknąć kolizji? Rozumiem debilu, że ten obowiązek gościa ze skody nie dotyczył, wpierdolił mu się pod koła i jeszcze ty coś bełkoczesz, rozpisujesz się, srasz. Nie masz żadnego dowodu, że gość na środkowym pasie przyspieszył, czaisz? Nie masz więc zamknij mordę w tym temacie.



Klasyczny przykład skurwiałego debila nie potrafiący jeździć bez USTĄPIENIA komuś, tylko żeby kurwa nawet mnie chuj zabił, to mu kurwa nie ustąpię! JA mam pierwszeństwo, JA jadę i wszyscy się pierdolcie, JA JA JA!!! Nie napiszę chuj ci w dupę, bo może ci się spodobać. Szkoda, że ten buc ze Skody nie trącił nagrywającego tak, żeby go chuj strzelił. Wtedy by do was dotarło, że czasem trzeba ustąpić, zrezygnować, POMÓC komuś do kurwy nędzy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie