18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
tajfunkanalia 2023-12-05, 6:44 8
Goście chcieli zlać małpę ale obrońca się pojawił.
Zgłoś
Avatar
zonkollo 2023-12-05, 8:23 5
Kamien z napisem blm...
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2023-12-05, 8:30 38
Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-12-05, 9:07 6
Aktywiści by mieli wiele pytań, ja mam tylko jedno : czemu nikt tej kurwy nie przejechał?
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-12-05, 12:26
Tym eko-oszolomom odpierdala coraz bardziej...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-05, 13:44 1
Za napaść z art 223KK grozi do 12 lat więzienia. Jest to chyba wysoka cena za okazanie lumpowi swojej wyższości.

Sadol uczy I bawi.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-12-05, 13:46
Dlaczego jeden bandyta nie pozwolił jej zatłuc chętnym?
;>
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2023-12-05, 13:51 13
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



Zależy jak leży. Pierwszy odruch to oczywiście przypierdolić, ale jednak moc obliczeniowa mózgu powinna szybko przeliczyć, czy za splunięcie na samochód warto iść do więzienia, bo przy mocnych ciosach na głowę jest taka możliwość. A jak źle upadnie to można iść na długie lata, czyli wyrzucić swoje życie do kosza.

Żeby nie było sam mam z tym problem i byłem już na terapii z powodu nerwicy., a od 3 lat stale przyjmuje lekarstwa. Trochę się nauczyłem panować nad emocjami, ale to ciężka sprawa.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-12-05, 14:06
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



Bo to taki kraj że choćby skały (nomen omen) srały, to się z auta nie wysiada.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2023-12-05, 14:15 1
BrianGriffin napisał/a:

Zależy jak leży. Pierwszy odruch to oczywiście przypierdolić, ale jednak moc obliczeniowa mózgu powinna szybko przeliczyć, czy za splunięcie na samochód warto iść do więzienia, bo przy mocnych ciosach na głowę jest taka możliwość. A jak źle upadnie to można iść na długie lata, czyli wyrzucić swoje życie do kosza.
Żeby nie było sam mam z tym problem i byłem już na terapii z powodu nerwicy., a od 3 lat stale przyjmuje lekarstwa. Trochę się nauczyłem panować nad emocjami, ale to ciężka sprawa.



Trzeba napierdalać poniżej pasa, wtedy nie będzie zarzutu usiłowania zabójstwa, nawet jak typ pierdolnie łbem w beton. Można też złamać kolano "na bociana", czyli w drugą stronę. Zapewniam, że będzie pamiętał ten jeden raz do końca życia przy każdym kroku
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2023-12-05, 14:29
Delikatnie mówiąc .. rozjechałbym w trosce o swoje życie
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2023-12-05, 19:59 1
jaki kraj, taka bonanza
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-12-05, 20:33 1
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



specem od języków nie jestem, ale tam gaworzą po portugalsku/brazylijsku/hiszpańsku, nie po jankesku. a w hameryce łacińskiej mają w dupie beelemy! nie zmienia to faktu, że jakby ktoś rzucił kamieniem i to niemałym w auto to szybko bym go spacyfikował, a na vidjo jakieś obojnaki jeżdżą!
Zgłoś
Avatar
dawzo 2023-12-05, 21:44 3
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



Kurwa,mnie kiedyś chłop zaatakował jak siedziałem z dziećmi w aucie.Nie podobało mu się że zbyt blisko stanąłem jego auta,lecz miejsca było,wystarczyło bo moja żona wychodziła z samochodu a do wąskich osób nie należy.Cos tam pogadał zaczął machać łapami dostał strzała. Werdykt 5000 nawiązki i 3000 kosztów.Jebana Polska.
Zgłoś