18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
LordViaderko 2010-06-15, 13:54
vontariel, może, ale nie w nieskończoność.
Zgłoś
Avatar
nastarkill 2010-06-15, 14:17
@ Freaqs , Boze masz 19lat mozesz glosowac ... dlatego popieram korwina zeby zabierac prawo wyborcze ludziom i kobietom ktorzy sie nie znaja na polityce ;]
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-06-15, 14:52
nastarkill napisał/a:

@ Freaqs , Boze masz 19lat mozesz glosowac ... dlatego popieram korwina zeby zabierac prawo wyborcze ludziom i kobietom ktorzy sie nie znaja na polityce ;]



Jakaś pojebana moda się zrobiła na tego JKM. Całe szczęście nie dojdzie on do władzy. Dzieciom gimnazjum się spodobał Szkoda, ze sam się nie zna na polityce
Zgłoś
Avatar
woland 2010-06-15, 15:07 2
@ nastarkill, ty zpewnie znasz się na polityce wybitnie, dlatego głosujesz na urojenia starego dziadka, na którego wizje państwa nie wpadłby nawet żaden reżyser filmów sf, bo jest nierealna. Ja tobie zabrałbym prawo głosu i tobie podobnym. Widzę, że zaraziłeś się megalomanią (sprawdź to w słowniku) od swojego guru.

Jak mnie wkurwiaja ci fani JKM to szok. Namnożyło się tego ostatnio jak grzybów po deszczu. A tym deszczem była deklaracja zalegalizowania trawki przez "jestem kurewsko mądry". I jeszcze twierdzą, że tylko oni się znają na polityce, bo głosują na jedynego słusznego
Zgłoś
Avatar
xqvz 2010-06-15, 15:42
@up
To mówisz, że wizję życia w państwie w którym sam o sobie decydujesz, jesteś osobiście wolnym człowiekiem ale i zarazem odpowiedzialnym uważasz za głupią ? Nie jest to niemożliwe, spójrz chociażby na USA pod koniec XIX wieku i początek XX wieku. Według Ciebie było tak chujowo, a ludzie z całego świata się tam przenosili pozostawiając całe swoje dotychczasowe życie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-06-15, 15:54
założę się że większość oburzonych o to że niektórzy chcą głosować na JKM, są PISiorami i tyle....
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-06-15, 16:01 1
mimo że ideowo najbliżej mi do JKM to wiem że z pewnością na niego nie zagłosuję bo dosyć w naszej polityce charakteropatów i innych świrów. wszystkim fanboyom JKM proponuję też aby najpierw zaczęli pracować na swoje utrzymanie i zobaczyli co to znaczy odpowiedzialność za siebie a dopiero później uprawiali politykę. życie z papu od mamusi i wojowanie pod sztandarem upru nie podniesie wam respectu.
Zgłoś
Avatar
woland 2010-06-15, 16:38
@xqvz Człowieku co porównujesz XIX wiek z dzisiejszymi czasami

Pierwszy lepszy punkt z programu jkm świadczy o tym jak jego utopia nie ma szans na spełnienie. Powiedz mi ile już odłożyłeś na swoją emeryturę do skarpetki? Ciekaw jestem jaka jest średnia kwota odkładana na emeryturę przez elektorat jkm

@SQT Otóż jeśli chodzi o mnie to jestem zdecydowanym antypisiorem, więc daruj sobie
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-06-15, 16:57 6
Echelon napisał/a:


Jakaś pojebana moda się zrobiła na tego JKM. Całe szczęście nie dojdzie on do władzy. Dzieciom gimnazjum się spodobał Szkoda, ze sam się nie zna na polityce



Za to ty się znasz na polityce jak na Formule 1. Sezonowo, raz na jakiś czas.

Korwina popieram odkąd przeczytałem program jego partii w ostatnich wyborach do parlamentu. Nie głosuję na niego dlatego że chce legalizacji narkotyków . Głosuję ze względu na to, że poglądy partii są poglądami w dużej mierze poglądami Korwina. A popieram je gdyż te poglądy w programie odzwierciedlają te, które u mnie wykształciły się odkąd zacząłem częściej interesować polityką.

W dodatku atutem Korwina u mnie jest to co przedstawione w obrazku na dole.



usunięcie Konkordatu spowoduje:
-wywalenie lekcji religii ze szkół
- wypieprzenie kapelanów z WP,Policji, rządowych posadek etc itp. Na które składają się wszyscy Polacy.
- koniec płacenia sukienkom za lekcje katechezy. To kościół powinien opłacać swoich za zainteresowanie produktem jakim jest religia katolicka. To nie powinno leżeć w intencjach państwa.
- Polska odetnie się od wpływów watykańskich.

Mówisz że nastała dziwna moda na JKM. Według mnie nastała parę lat temu dziwna moda na :

Popieranie partii PiS i jej Prezydenta.

A po porażkach partii PiS na scenie politycznej , nastała dziwna moda wraz ze wzrostem szybkiego poparcia na PO.

Więc nie pierdol. Dalej głosuj na swoich sprzedawczyków którzy siedzieli obok siebie przy okrągłym stole, rozkradając majątek państwa poprzez rozdawanie sobie stołków.

Jak od ponad 20 lat w polityce siedzą te same mordy to się nie dziw że JKM z dnia na dzień dostaje większe poparcie ludzi. Zwłaszcza że Mikke ma jedno z najwyższych poparć wśród internautów w sondażach .
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-06-15, 17:51
śmieszą mnie "wyborcy" jkm. czy wy myślicie, że jak on dojdzie do władzy, to coś się zmieni? on was nie zawiedzie? sprzeda was jak każdy inny polityk. każdy polityk to świnia
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2010-06-15, 18:25
kawaly polityczne sa KURWA MALO SMIESZNE
Zgłoś
Avatar
Enia 2010-06-15, 18:27
rrdzony napisał/a:

śmieszą mnie "wyborcy" jkm. czy wy myślicie, że jak on dojdzie do władzy, to coś się zmieni? on was nie zawiedzie? sprzeda was jak każdy inny polityk. każdy polityk to świnia



Jak ja kocham ten cudowny polski fatalizm. "Po co coś robić, skoro robienie czegoś grozi tym, że może to nie wyjść". Twoje życie musi być niezwykle ekscytujące. Z całym szacunkiem, ale idź się przejdź i wybierz chociaż jakieś "mniejsze zło" (kimkolwiek miało by być), zamiast siać marazm.

Nie rozumiem tego podniecenia legalizacją, przecież i tak żadnej nie będzie tylko chciał zwrócić na siebie uwagę, to chyba oczywiste.

Edit: Ach, no tak, przepraszam, przecież nie możesz głosować.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-06-15, 20:10
Enia napisał/a:



Jak ja kocham ten cudowny polski fatalizm. "Po co coś robić, skoro robienie czegoś grozi tym, że może to nie wyjść". Twoje życie musi być niezwykle ekscytujące. Z całym szacunkiem, ale idź się przejdź i wybierz chociaż jakieś "mniejsze zło" (kimkolwiek miało by być), zamiast siać marazm.

Nie rozumiem tego podniecenia legalizacją, przecież i tak żadnej nie będzie tylko chciał zwrócić na siebie uwagę, to chyba oczywiste.

Edit: Ach, no tak, przepraszam, przecież nie możesz głosować.



sorry, ale działam w organizacji społeczno-politycznej, gdzie politycy wstępu nie mają. polityka powinna być w miejscu pracy, w szkole, na ulicy, nie z sejmowej mównicy. byłem na wielu akcjach i czynnie wspieram akcje, które uważam za słuszne i zgodne z moimi poglądami.

za to twój aktywizm polityczny ogranicza się pewnie do napierdalania w klawiaturę i pisania głupich postów wychwalających pod niebiosa tego starego świra z wąsem
Zgłoś
Avatar
Enia 2010-06-15, 20:38
W sumie niewiele się pomyliłeś, mój aktywizm polityczny jest niewielki, choć nie ogranicza się do internetu. Jeśli jednak chodzi o
rrdzony napisał/a:


pisania głupich postów wychwalających pod niebiosa tego starego świra z wąsem


to przykro mi, niczego takiego nie zrobiłam (chyba, że ogólnie mówimy o pisaniu głupich postów).

To "pięknie i zacnie", że działasz, ale to nie znaczy, że masz zniechęcać innych brania udziału w wyborach, oni (czyli większość) nie działają i takie wybory to właściwie jedyny wysiłek, na jaki ich stać (chociażby i mnie), a który ma jakieś znaczenie.

Domyślam się, że tą propagandę szerzysz również na co dzień, dlatego proszę, o ile nie sugerujesz sensownej czynności zamiennej, daruj sobie.
Zgłoś
Avatar
mariusz01091991 2010-06-16, 1:12 3

Pamiętaj! Wybór należy do Ciebie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie