18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JohnnyDeVille 2010-06-16, 1:29
Nawet trzymać książki nie umie ;/ Ale też chciałabym umieć czytać odwrócone książki!
Zgłoś
Avatar
nastarkill 2010-06-16, 7:23
napinacze napinacze, jakbyscie nie wiedzieli ze od lat partie, slużby, maja zatrudnionych ludzi do pisania komentarzy gdzie kolwiek sie da, ktore dyskredytuja niewygodne informacje. wszystkie teksty gdzie macie pogrubione PO i PiS sa wedlug mnie pisane przez specjalnych ludzi bo ja nie wierze ze ludzie sa takimi idiotami zeby pisac takie bzdury. Czemu JKM dla mnie ? bo ma swój program a nie program napisany przez PR. Nie mowi jak LK "ja bym dal wiecej powodzianom", jak Lepper "ja bym dal wiecej rolnikom". Stop populizmu!!
@Echelon, @Woland - tak znam sie na polityce na pewno od was, ktorzy powtarzacie to co sie "PiSze" o JKM. Ja, jak Ja ale moj ojciec na pewno lepiej sie znał na polityce i tez zawsze głosował na JKM. I ja jestem z gimnazjum ? k*rwa chciałbym ale to juz ... 8 lat za mna jest burunki ;]
Zgłoś
Avatar
laciaty71 2010-06-29, 2:49 1
Kocham czytac takie posty bardzo mnie bawią a najbardziej śmieszne są wypowiedzi dzieciaków co maja po 18-19 lat dostali dowodzik już legalnie mogą kupic wódę w sklepie i są tak dojrzali, tak bogaci w wiedzę i doświadczenie ze szok. Tak więc drogie dzieci gówno za przeproszeniem wiecie i tu fakt zgadzam się z JKM nie powinniście miec prawa głosu bo podniecanie się utopią i arkadyjsa wizją świata nie ma nic wspólnego z naszym krajem. Z przerażeniem patrzę na takich ludzi którzy trzeźwo nie patrzą na świat nie rozpatrują tak zwanej "kiełbasy wyborczej" pod kontem wykonalności... o zgrozo.

Ale do rzeczy. Może by tak na początek zaznajomic się z takim fajnym dokumentem co się nazywa KONSTYTUCJA, a jeżeli ten język nie przemawia, to zawsze w głupich googlach można sobie wpisac "kompetencje prezydenta RP". Po lekturze czy to wspomnianego wcześniej dokumentu czy nawet wyszperaniu info w necie przy na prawdę nie wielkim intelekcie zauważycie że pierdolenie każdego z kandydatów na temat "co to nie zrobi jeżli zostanie...." jest guzik warte bo po prostu nie ma takich uprawnień. Ja wiem ze co cfańszy wyskoczy prawem VETA (które przy większości parlamentarnej w sejmie jest chuja warte) i prawem inicjatywy ustawodawczej (które również bez zaplecza w sejmie jest niczym)

Prezydent ma funkcję REPREZENTATYWNĄ i tylko taką de facto wykonuje od wielu wielu lat.

konkludując:
Postulaty JKM - bujda na resorach wyssana z palca (nie powiem fajna wizja polski ale tek realna jak wygrana Polaków na obecnym mundialu)
Postulaty Bronka Komoroskiego - też pierdolenie i do tego masa tych wtop ... a żona "buka" z muminków jest tak reprezentacyjna że szkoda słów...
Postulaty Jarka Kaczyńskiego - nie trawie gnoja najbardziej z całej bandy żeby nawet jakiś ogarnięty człowiek napisał mu i wpoił coś konkretnego do łba to w to nie uwierzę bo to mały gnom który tylko i wyłącznie pragnie władzy... a o jego życiowej partnerce nie wspomnę ...
Postulaty Napieralskiego - jak przystało na lewicowca obiecuje praktycznie wszystko i wszystkim, ale przynajmniej żonę to ma pierwsza klasa

o pozostałych to mi się nie chce pisac bo to nie istotne

Ja zagłosuje na komorowskiego choc nie dla tego ze uważam go za mega kandydata, tylko dla tego ze jest to "mniejsze zło". Człowiek który mniej spierdoli niż jego plugawy kontr kandydat.

Więc teraz mój apel do licealistów z prawem głosu - odpuście sobie te wyboru i najbliższe parlamentarne. Obserwujcie i wyciągajcie wnioski popierając to wiedzą, a nie populizmem kandydatów i medialną nagonką.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-06-29, 9:20 1
@up
Cytat:

Wiek: 23


Tak jesteś o miliardy lat świetlnych doroślejszy i doświadczony życiowo. Co do tekstu o polityce się zgodzę masz piwo, ale nie zapominaj że tylko 3-4 lata różnią cię od "dziecka" w twoim mniemaniu. Fakt nie znam twojej sytuacji, ale sam wiek niewiele mówi. Spotykałem już 18-latków którzy myśleli technologiami 30 latków, i 25 latków którzy mają schematy myślenia 12-latka.
Zgłoś
Avatar
laciaty71 2010-06-29, 11:54
Może i różnica 4-5 lat to nie wiele w liczbie, tylko zważ na to że człowiek w wieku 23 lat jest już praktycznie po studiach a człowiek w wieku 18 lat jest ledwo po liceum. Co by nie powiedziec okres studiów to najlepsza szkoła życia samodzielności i mentalnej dojrzałości. Zgadzam się z Tobą ze nie można generalizowac, znam mnóstwo ludzi którzy w wieku 18 lat przerastają mnie o lata świetlne w swojej dojrzałości i faktycznie jest mnóstwo moich rówieśników którzy mają w bani śmietnik.

Mój post tyczył się ludzi którzy tu się wypowiadają, a nie ogółu
Zgłoś