18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
GoT3N 2012-11-28, 11:08
w Rosji to sie kanarów z busa wywala xD
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-11-28, 11:12 1
a może jak kupowała bilet to automat zjadł jej kasę? mi się to często zdarza a potem trzeba się kłócić z kanarami bo "nie mam prawa wsiąść do pojazdu MPK bez ważnego biletu". Stuknijta się w łepetyny, komunikacja miejska powinna być za darmo tak jak to jest w Hiszpanii. Pozdrawiam wrocławskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
Zgłoś
Avatar
castagir 2012-11-28, 11:15 4
A pomysleliscie tepe jelopy, ze ta kobieta ktora pracuje jako kanara tez ma dzieci na utrzymaniu? Proboje ucicie zarobic na utrzymanie swojej rodziny, a tutaj przez taka kurwe, ktora odpierdolila taka maniane, bo "ma dziecko", dostala jeszcze od innych przychlastow ktorzy wstawili sie w obronie darmozjada z bekartem. Pomysleliscie jak ona musiala sie czuc? Najgorszy ten ciec ktory ja za wlosy zaczal tam targac. Jakbym tam kurwa byl to bym mu takich baniek nasadzil za brak szacunku do ucziciwe pracujacej starszej osoby, ze jedyne czym by mogl pozniej jezdzic to wozkiem inwalidzkim.

Śmierc takim jebanym maciorom!
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-11-28, 11:16
czemu mi sie nigdy nie przytrafia taka beka jak jade autobusem?
Zgłoś
Avatar
castagir 2012-11-28, 11:16 1
@johjohnson

pewnie, ze tak. Moze jeszcze powinni placic za to ze dupe podcierasz w pracy, za to ze kserujesz na koszt firmy, a pozniej dziw sie dlaczego Twoj kraj wskakuje na liste najbardziej zadluzonych panstw swiata
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-28, 11:21 3
Ależ wy tam wyżej pierdolicie! Według waszej logiki to jak ktoś jest biedny i ma dzieciaka, to może jechać bez biletu. Może pewnie też iść do sklepu, nabrać różnych produktów spożywczych i wyjść bez płacenia, bo ma dzieciaka! Z taką logiką to bezrobotni by mieli raj na świecie! U nas to samo. Jak ktoś jest bezrobotny, a ma dzieci, to dostaje zasiłki i ledwo, bo ledwo, ale żyje z kieszeni państwa. A jak ktoś pracuje, to musi oddać "połowę" w podatkach, żeby takich ludzi utrzymać. A jeszcze taki bezrobotny potrafi pierdolić bzdury, że dla niego w tym kraju nie ma pracy, albo że za 5zł/h to on nie będzie pracować!

To samo z alkoholikami! Te kurwy dostają tzw rentę pijacką, bo przez swój alkoholizm nie nadają się do pracy. A rentę skurwysyny przepijają i alkoholizm kwitnie dalej! Chuj z taką sprawiedliwością! Później to lecą żale z każdej strony, że ludzie pracują na czarno, albo coś kombinują na boku!
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-11-28, 11:22
Byłem kiedyś świadkiem identycznej sytuacji, matka dość młoda na oko lat 25 z dzieciakiem małym jechała w busie i weszło 2 "ludzi o odmiennych poglądach" no i zaczynają sprawdzać bilety. Wszyscy grzecznie pokazują nagle przychodzi kolej na matkę z dzieckiem, która mówi tak dość nieśmialo, że nie ma, coś tam kręci, stara się usprawiedliwić, ale kanar ma to w dupie i mówi, że dowodzik bo będzie kara. Babka zaczęła coś tam biadolić, że nie da, żeby ją puścili bo chce wysiadać, kanar ją zatrzymuje, dziecko zaczęło płakać tam jeszcze krzycząc na cały bus "zostaw mame zostaw mame". Nie wiem jak skończyła się cała afera, ale tak szczerze to ludzie często wolą się dać upokorzyć wdawając się pyskówki z kanarem, wolą płakać, jęczeć itd. niż przyznać "jechałem bez biletu, wiedziałem czym to się może skończyć należy mi się kara". I tak mandat dostaną i tak, a se tylko wstydu narobią. Jeszcze jak policja do tego dołączy to już w ogóle
Zgłoś
Avatar
leciptaszek 2012-11-28, 11:23 1
Różne są sytuacje z kanarami. Czasami jak zatłoczony miejski poda się komuś bilet by skasował i zanim wróci do to kanar już spisuje. Ja raz zapłaciłem mandat i podczas wypisywania go przez kanara śmiałem się że i tak są jeszcze 2 razy tyle do tyłu. Coś mi się wydaje że osoby pracujące jako kanar głównie się tutaj wypowiadają
Zgłoś
Avatar
Jio 2012-11-28, 11:24
@johjohnson

gdzie ty masz za darmo komunikacje miejską?
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-11-28, 11:30
castagir napisał/a:

@johjohnson

pewnie, ze tak. Moze jeszcze powinni placic za to ze dupe podcierasz w pracy, za to ze kserujesz na koszt firmy, a pozniej dziw sie dlaczego Twoj kraj wskakuje na liste najbardziej zadluzonych panstw swiata


w sumie... ale i tak mogłaby być za fryty
Zgłoś
Avatar
Always-zjarany 2012-11-28, 11:30
W Szwajcarii kanary jeżdżą z bronią
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-11-28, 11:30
Jio napisał/a:

@johjohnson

gdzie ty masz za darmo komunikacje miejską?


kilka miast w Hiszpanii ma darmową komunikację ale z nazwy Ci teraz nie wymienię

edit: a nawet wyczytałem, że w Tallinie też jest za darmo.
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-11-28, 11:36
Widać po komentarzach kto jeździ bez biletów.Później w tv pierdolą,że biedna uciśniona emerytka...ukradła masło i ją ciągają po sądach.Złodziejom należy łapy upierdolić!W tym kraju jak masz fajny rower to ci go zapierdolą a nie narzeka tylko ten co sam kradnie albo nic nie ma.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-11-28, 11:41 6
Eraden napisał/a:

Dla mnie to zwykłe hieny. Prawdopodobnie matkę ledwo stać na dzieciaka, ale przecież najważniejsza jest pensja kanara i premia za każdego złapanego.

Najłatwiej żeruje się na biednych.



Gówno prawda - jak kogoś nie stać na dziecko, to go nie ma (inna sytuacja jest, gdy komuś załamało się życie z różnych powodów). Żeby nie być gołosłowną: mnie nie stać i jakoś nie biega za mną gromadka dzieci. Co więcej, jeśli nie będzie mnie stać przed menopauzą, to nie będę miała dziecka w ogóle.
To jest takie pierdolenie, że jak ma kobieta dziecko, to klękajcie narody i należy się specjalnie traktowanie. Jedna z drugą myśli macicą a nie głową, a potem nie stać na bilet. Tutaj jest zbiór takich idiotek: LINK

Jak nie masz pieniędzy to i tak kradniesz ze sklepu, bo ci się należy? Nie od wczoraj wiadomo, że za komunikację miejską trzeba zapłacić, a jeżdżenie bez biletu to kradzież.
Zgłoś
Avatar
Jio 2012-11-28, 11:42
@johjohnson

w Tallinie będzie darmowe od 2013. W Hiszpanii w największych miastach jest płatny transport
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie