18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
modoc 2012-11-28, 8:14 175
To ze ma bachora nie zwalnia jej z konieczności posiadania biletu.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2012-11-28, 8:49 12
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Mogła ich wypuścić i po sprawie. Dla paru rubli narobiła sobie wstydu bliać.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-28, 8:50 39
omgłomatkobosko, sranie w banie
Zgłoś
Avatar
HouseFly92 2012-11-28, 9:19 6
ktoś w końcu pokazał jak można się pozbyć kanara który nie rozumie ludzi
Zgłoś
Avatar
Eraden 2012-11-28, 9:36 2
Dla mnie to zwykłe hieny. Prawdopodobnie matkę ledwo stać na dzieciaka, ale przecież najważniejsza jest pensja kanara i premia za każdego złapanego.

Najłatwiej żeruje się na biednych.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-28, 9:38 107
Eraden, jak jej nie stać to niech zapierdala z buta
Zgłoś
Avatar
Cabajo 2012-11-28, 9:44 106
Podobają mi się wasze komentarze. Wielcy obrońcy uciśnionych To matkę powinni szarpać jak chciała spierdolić a nie kobietę która ma prace polegającą na sprawdzaniu biletów...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-28, 10:04 73
Wy sie jebnijcie kurwa w kolano bo na głowe to za późno.
Taką ma prace a ,suka nie kupila biletu i to przez takie jak ona ceny biletów idą poźniej w góre.
Niby ,że dziecko to argument usprawiedliwiający ją albo dający jej specjalne przywileje?

Cytat:

Prawdopodobnie matkę ledwo stać na dzieciaka


Jak nie stać kogoś na dzieciaka to niech go kurwa sobie nie robi i tyle....

Jak ktoś kupi sobie samochod i powie "a ledwo mnie stać na OC i przeglądy" to może kraść benzyne? Jak ktoś kupi sobie telewizor, komputer itp. i powie "a ledwo mnie stać na płacenie rat" to może sobie prąd zajebać 'od sąsiada' ?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-28, 10:21 1
Velture napisał/a:

Jak ktoś kupi sobie telewizor, komputer itp. i powie "a ledwo mnie stać na płacenie rat" to może sobie prąd zajebać 'od sąsiada' ?



Zabronisz mi?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-28, 10:23 50
bubr32 napisał/a:

Zabronisz mi?


pewnie nie, ale będziemy się śmiać, że ciągniesz druta od sąsiada
Zgłoś
Avatar
remi1982 2012-11-28, 10:40 1
A chuj z wszystkimi pseudo uczciwymi, których oburza fakt, że ktoś jeździe bez biletu. Zimą z dzieckiem na rekach ma kobieta zapierdalać bo nie ma na bilet ? Nie robić dzieci jeśli kogoś na nie stać na nie ? @Velture jebnij Ty się w łeb.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-28, 10:49 39


Co to za tłumaczenie i próba usprawiedliwienia złodziejstwa bo jadę z dzieciakiem. Dzieciak i tak za darmo jedzie. Za przejazd komunikacją miejską się płaci - jak nie to niech zapierdala na nogach. Jak już się wpierdoliła bez biletu i została na tym przyłapana to przyjmuje mandat i siedzę cicho a ta jeszcze fochy odpierdala. Wyjebać na zbity ryj z autobusu i jeszcze kopa do dupy zasadzić.
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-11-28, 10:58 5
Mnie wkurwia, jak ktoś jeździ bez biletu. Nie traktuję jazdy bez biletu w kategorii okradania miasta z należnej opłaty za przejazd, ale za brak elementarnego wychowania i szacunku wobec osób, które jadą z ważnym biletem. Jestem za tym, żeby kanary łomotały takich debili jak najczęściej, bo jazda bez biletów staje się powoli plagą.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-28, 10:59 6
Cytat:

Co to za tłumaczenie i próba usprawiedliwienia złodziejstwa bo jadę z dzieciakiem. Dzieciak i tak za darmo jedzie. Za przejazd komunikacją miejską się płaci - jak nie to niech zapierdala na nogach. Jak już się wpierdoliła bez biletu i została na tym przyłapana to przyjmuje mandat i siedzę cicho a ta jeszcze fochy odpierdala. Wyjebać na zbity ryj z autobusu i jeszcze kopa do dupy zasadzić.


bachorowi też! a co!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie