18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
KrwawyEric 2023-04-20, 20:14 1
O kurwa ale go załatwili, i dlaczego to nie jest na hardzie
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2023-04-21, 0:00 2
Łysemu by sie upiekło..
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-04-21, 15:23
Dajcie spokój, w najlepszej rodzinie się zdarza. Jeszcze się będą z tego śmiali razem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-21, 16:05 1
Z napierdalaniem złodzieja jest jak z pierwszorzędna lewatywa. Jak nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi.
Zgłoś
Avatar
masi1984 2023-04-21, 21:46
Brazylijskie oko życia?
Zgłoś
Avatar
D................s 2023-04-22, 14:10 1
Rozwinęli warsztat konkretnie . chronić głowę i jebać kantówami po kończynach . musiało boleć , nie ma chuja .
Zgłoś
Avatar
Krzy535 2023-04-23, 0:08
siewie napisał/a:

Przemiłe widowisko ja się pytam co z takim człowiekiem się potem dzieje bo nikt mi nie powie ze może liczyć na jakąkolwiek pomoc medyczna czy inna jeśli go nawet nie połamali to organy wewnętrzne to jedna galareta pewnie zdechnie po kilkudniowej agoni w wymiocinach swoich "organow" i krwiomoczu, z tego co widać to jakieś porachunki bezdomnych pewnie za darmo nie dostał zajebał komuś klapki czy plastikowy widelec s może zajął czyiś kwadrat huj go wie wpierdol faktycznie konkretny



też o tym myśle, jedni pewnie dogorywają przez kilka dni i w końcu deadth(urazy mózgu i krwiaki)

część jakoś się zbiera i żyja ze złamaniami które nie zostały nastawione itp
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2023-04-28, 13:25
turor napisał/a:

Ja też bym wolał, żebyś się tam urodził.



a więc kompromis. Nie sądziłem że random z internetu innemu randomowi będzie życzyć lepiej niż sobie Dziękuje <3
Zgłoś