18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
faptime 2015-12-23, 2:27 35
jak ja mogę nienawidzić sierściuchów. Logo wyzwolonej kobiety i samego internetu. A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela. Raz w życiu miałem kota, 2 tygodnie(wydawał się być idealny, przygarnięty z drzewa, dogadywał się z psem, ogólnie perfekcja). Ktoś mi go zapierdolił z podwórka. I dobrze, chuj mu w serce temu kotu jemu o!
Zgłoś
Avatar
uszatok 2015-12-23, 2:43 1
@up
Otóż to!
Zgłoś
Avatar
wino666 2015-12-23, 9:37 12
miejsce kazdego pierdolonego kotela jest w worku i w jeziorku, albo metr pod ziemio.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-12-23, 10:53 3
Gdyby to kobiety miały zdobywać jedzenie, to już od czasów jaskiniowych była by moda na wegetarianizm
Zgłoś
Avatar
sars80 2015-12-23, 11:06 1
amarena666 uspokój nerwy i nie bluźnij na swoje nazwisko.
Zgłoś
Avatar
nunezz 2015-12-23, 13:19 5
koty w chuj lepsze od psów
Zgłoś
Avatar
dickson23 2015-12-23, 13:50 1
@wino666 Czego kurwa? Kotela?
Zgłoś
Avatar
l................8 2015-12-23, 14:50 9
wino666 napisał/a:

miejsce kazdego pierdolonego kotela jest w worku i w jeziorku, albo metr pod ziemio.


miejsce każdego pierdolonego niemowlęcia jest na kutasie pedofila a następnie w piekarniku zaś twoje miejsce jest na perskiej łódce lub byku z brązu śmieciu i za obrażanie kotów bym ci połamał każdą możliwą kość ^^

faptime napisał/a:

jak ja mogę nienawidzić sierściuchów. Logo wyzwolonej kobiety i samego internetu. A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela. Raz w życiu miałem kota, 2 tygodnie(wydawał się być idealny, przygarnięty z drzewa, dogadywał się z psem, ogólnie perfekcja). Ktoś mi go zapierdolił z podwórka. I dobrze, chuj mu w serce temu kotu jemu o!


fajnie jakby isis w końcu podbiło polaczkowo i zaczęło odcinać masowo głowy takim gówienkom jak ty ^^
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-12-23, 14:50
gowno w glowach
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-12-23, 17:27 7
faptime napisał/a:

A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela


Nie,nie każdy musi żyć jak podległy, pierdolony niewolnik.
To,że ty żyjesz by być "cum bucket" dla swojego starego to nie znaczy,że każdy tak musi.
Zgłoś