18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Budrys2000 2024-05-12, 18:44 9
Dobra maszyna, niech im się wiedzie

Zgłoś
Avatar
twoja_stara_na_gangbangu 2024-05-12, 19:24 4
suczita się rozochociła
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-12, 20:08 73
Lubię cycki, ale brzydzę się kurestwem.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-05-12, 20:55 3
Są cycuszki jest piwo.
Zgłoś
Avatar
Zpider 2024-05-12, 21:10 1
Ić stont
Zgłoś
Avatar
Czystyjakłza 2024-05-12, 21:22 1
Nie mogę na to patrzeć a pedałem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-12, 21:23 6
twoja_stara_na_gangbangu napisał/a:

suczita się rozochociła

Taka jest zgrabna że trzeba być stulejarzem aby choć nie popatrzeć.

Ta talia, te uda, ta klata z cycuniami... to po prostu trzeba objać.

Powiedzcie pani suczicie że gdyby chciała przyjechać i szukała kogoś u kogo może się zatrzymać, to służę. Tylko jedno wyrko, ale to nie powinno stanowić problemu.
Zgłoś
Avatar
Hen 2024-05-12, 21:37
Będzie ruchane
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-05-12, 21:46 29
Zwykła kurwa jakich wiele.Myśli, że pokaże cyca na imprezie i wtedy będzie nowocześnie i postępowo. A szacunek do siebie, swojej rodziny...? Chuj, będzie pokazywała pizdę póki jest młoda i będzie kurwić się za kasę jednocześnie wygłaszając tyrady o wyższości kobiecej rasy. A jak się zestarzeje i zostanie obleśnym, starym, przedymanym przez 200 kutasów pudłem bez wykształcenia, pracy, fachu w ręku, rodziny i znajomych i jak wiadro zamiast pizdy przestanie na siebie zarabiać, to będzie "piekło kobiet", dyskryminacja, kobiety zarabiające zbyt mało, szowinizm itp. Masakra.

Wiadomo, że zobaczyć cycka to rzecz miła, ale jak widzę taką sucz bez szacunku do samej siebie i kobiet w ogóle, to przyjemności z patrzenia na to nie mam. Nie wiem, może jestem zbyt staroświecki lub za stary na takie coś.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-05-12, 21:54 5
Panowie bez przesady po prostu dobrze dziewczę się zabawiło i się nie dziwię że wszystkim tam uczestnikom imprezy się podobało sam bym tego cycuszka przytulił
Zgłoś
Avatar
cojestwazneaconiejest 2024-05-12, 22:09 7
ideał kobiety wg gazety wyborczej - bezmyślna kurewka
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-12, 22:13
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Myśli, że pokaże cyca na imprezie



Edys45 napisał/a:

po prostu dobrze dziewczę się zabawiło





Pasuje ta piosenka do waszych rozważań.

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-12, 22:14 2
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Zwykła kurwa jakich wiele.Myśli, że pokaże cyca na imprezie i wtedy będzie nowocześnie i postępowo. A szacunek do siebie, swojej rodziny...? Chuj, będzie pokazywała pizdę póki jest młoda i będzie kurwić się za kasę jednocześnie wygłaszając tyrady o wyższości kobiecej rasy. A jak się zestarzeje i zostanie obleśnym, starym, przedymanym przez 200 kutasów pudłem bez wykształcenia, pracy, fachu w ręku, rodziny i znajomych i jak wiadro zamiast pizdy przestanie na siebie zarabiać, to będzie "piekło kobiet", dyskryminacja, kobiety zarabiające zbyt mało, szowinizm itp. Masakra.
Wiadomo, że zobaczyć cycka to rzecz miła, ale jak widzę taką sucz bez szacunku do samej siebie i kobiet w ogóle, to przyjemności z patrzenia na to nie mam. Nie wiem, może jestem zbyt staroświecki lub za stary na takie coś.

A co ma wspólnego pokazanie cycka z kurwieniem się?

Chodź mniej do kościoła, słuchaj mniej Radyja, to nie będziesz miał takich zwidów.
Zgłoś
Avatar
cojestwazneaconiejest 2024-05-12, 22:19 7
majeńka napisał/a:

A co ma wspólnego pokazanie cycka z kurwieniem się?
Chodź mniej do kościoła, słuchaj mniej Radyja, to nie będziesz miał takich zwidów.



oglądaj więcej tvn'u i czytaj więcej wyborczej, to będziesz jeszcze bardziej uśmiechnięty i zdegenerowany. zasłanianie zjebanym rydzykiem dużo większych od niego problemów już jest passe
Zgłoś