18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Kibic kopie ukraińca
Bluxii • Wczoraj 19:10
Od autora przetłumaczone-"Polakowi nie spodobało się to że kolega mówi po ukraińsku"
Ps. Akcja miała miejsce w Sulejówku.

Zgłoś
Avatar
sberek38 Wczoraj 20:57 4
KeksimusMaximus napisał/a:

W chuju mam twoje tresci cwelu a moja riposta z frajerem była wystarczajaca do twojego wysrywu



Przynajmniej z jednym nie polemizujesz,,, banderowski downie
Zgłoś
Avatar
Kefir30 Wczoraj 20:59 3
Nie wiem czy wiecie jebani debile, ale ten ukr ma 15 lat i chciał iść do domu przez park. "Polakowi" grozi 7 lat 🤣🤣🤣
Nie jestem za ukrami, ale Tobie "polski" bohaterze i twoim dzieciom życzę najgorszej formy złośliwego raka albo stwardnienia rozsianego.
Biłeś dziecko skurwysynu, oby twoje zdechły.
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 20:59 2
KeksimusMaximus napisał/a:

Frajer to cie robił



Uuuuu!
Wujek Cięta Riposta :lol

[ Dodano 2024-09-29, 21:05 ]
KeksimusMaximus napisał/a:

Frajer to cie robił


Frajer, tak? Ty tak z własnego doświadczenia?
Za co siedzisz, misiu?
Albo za co siedziałeś?

O takich jak ty moja teściowa mawia "w gorzale robieni".
Myślę, że co ciebie miałaby rację.
Dobrej nocy, śpijcie słodko; ty i twój FAS
Zgłoś
Avatar
MansoN Wczoraj 21:05 3
Toć to u mnie 😆, przy wejściu na dworzec w Sulejówku… no to jeszcze upadliniec kopa ode mnie zarobi.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 21:05 1
Prosty napisał/a:

Jebać upa



Zgadzam się, jebać jeszcze pis, faszystyów, komunistów, i mogę tak wymieniać długo, tylko co to KURWA MA WSPÓLNEGO Z TEMATEM?
Zgłoś
Avatar
dycia007 Wczoraj 21:16
Przeczytałam "w Stulejówku" 😅😅
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 21:26
KeksimusMaximus napisał/a:

Źle przeczytałem, sorry.



Tak to bywa, jak się przy czytaniu porusza ustami. Nie martw się, wyrośniesz. Albo i nie. Chuj mnie to tak naprawdę obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Dark_steam Wczoraj 21:30 1
Ciekawe co kozaczyna by powiedział, jakby angol w UK przypierdolił Polakowi za mówienie po polsku. Zakładam, że byłby święcie oburzony.
Zgłoś
Avatar
tolek01 Wczoraj 21:38 3
prosi debila , grzecznie, naście razy "wypierdalaj z tąd" a ten nic , też bym sie wkurwił
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 21:46 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Wprost przeciwnie, jakieś 90-95% sadoli to debile. Normalnych jest garstka. Dlatego debilne wpisy zawsze zbierają dziesiątki piw, a wyważone zaledwie po kilka.
I dobrze, wolę jak moje zdanie podziela kilku inteligentnych niż banda półgłówków, których wizja świata opiera się jebaniu czarnuchów, Żydów, Ukrów i urojonego "lewactwa".



Postawiłem ci piwo licząc na to, że stanę się choć odrobinę inteligentniejszy i pojmę dotąd niezrozumiałe dla mnie zagadnienia, takie jak np. edukacja wstydu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór Wczoraj 21:46 1
żmij napisał/a:

Niby akcja chujowa, chłopak coś se tam pierdolił w tym swoim skundlonym ruskim, ale...
Też mam ich dość.
Wolę krajowych patusów od upadlińskich "elit".



No podejrzewam ze dobrze ci w srodowisku marginesu spoleczengo. Niektorzy tak maja ze lubia syf
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 21:53 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Grubas zasłużył. Właśnie za dopierdalanie się o język, o ile opis jest prawdziwy. Więc z czym masz problem?
A UK też tak bywało 20 lat temu. Jak się ktoś dojebał o polski, to zawsze jakiś lokalny przegryw i patus.



To z tego powodu masz trwały uraz? Często cię tak bili zanim zaproponowałeś gałę swoim prześladowcom?
Zgłoś
Avatar
Sunao Wczoraj 22:15
Będę cię grubasie w gaciach z węgierskiej flagi wypatrywał.
Zgłoś
Avatar
SerranoCarceris Wczoraj 22:17 1
Ogólnie ok, ale jednak powinien się bardziej przyłożyć 👍🏿
Zgłoś
Avatar
Angevil Wczoraj 22:21
Kolejny filmik pożywka dla rozwojowych ameb hatfu w pysk waszym matkom za zmarnowanie płodu bo mógł być normalny Polak patriota a nie marionetka sterowana przez internet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie