18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Kibic kopie ukraińca
Bluxii • Wczoraj 19:10
Od autora przetłumaczone-"Polakowi nie spodobało się to że kolega mówi po ukraińsku"
Ps. Akcja miała miejsce w Sulejówku.

Zgłoś
Avatar
Bluxii Wczoraj 22:23
Angevil napisał/a:

Kolejny filmik pożywka dla rozwojowych ameb hatfu w pysk waszym matkom za zmarnowanie płodu bo mógł być normalny Polak patriota a nie marionetka sterowana przez internet

Też cie lubie.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Wczoraj 22:24 1
Jebać ukra...😠
Zgłoś
Avatar
ss84 Wczoraj 22:38 1
Nie popieram takich zachowań ale:
Nie wiemy co było wcześniej może gówniarz go prowokował a wiedział że jest nagrywany. Więc jeśli tak to nie ma znaczenia czy ukr czy Polak.
Wtedy niestety chłopina dostanie wyrok dużo wyższy niż gdyby był to Polak bo dorzucą zachowania rasistowskie itd. Gdy jednak gruby faktycznie zaczepił go tylko o to że jest z ukrainy to chuj z nim.
Słowo przeciwko słowu.
To tak jakbyś kopnął w dupę czarnego geja żydowskiego pochodzenia= dożywocie. Pomimo że on wcześniej zrobił Ci to samo.
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 23:03
Wiewór napisał/a:

No podejrzewam ze dobrze ci w srodowisku marginesu spoleczengo. Niektorzy tak maja ze lubia syf



Racja.
Niektórzy zaś mają w dupie Twoje zdanie.
Miłego wieczoru na zmywaku życzę.

[ Dodano 2024-09-29, 23:04 ]
KeksimusMaximus napisał/a:

Źle przeczytałem, sorry.



Czyli nie myliłem się.
Zgłoś
Avatar
vladok Wczoraj 23:40
Walić ukropipkę, ale sportowy zagłębiak też pokazał kunszt🤭 Z wyglądu bardziej ciotowaty niż upadlińczyk😂
Zgłoś
Avatar
vect0 Wczoraj 23:44 2
ale się "patryjotów" zleciało w komentarzach. Husaria internetowa hahahahahhahah , kurwa siebie warci jesteście. ewidentnie ten polski jaskiniowiec z filmiku poczuł się jak prawdziwy komandos. Sprzed komputera wszyscy chojraki a jak przychodzi co do czego to pizda w doł i słowem się nie odezwą, ale takie już mamy społeczeństwo zjebów. Polacy za granicą wam nie przeszkadzają? Holandia, Anglia, Niemcy to przecież wasza 2 ojczyzna. Połowa polskich kryminalistów i analfabetów wyjeżdża tam do pracy bo tutaj by z głodu zdechli, bo nic nie potrafią. Hipokryci do potęgi, Ale nie zapomnijcie se kupić koszulki red is bad z husarzem na pół klaty hahahaha
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:54
dżonyłojlker napisał/a:

Postawiłem ci piwo licząc na to, że stanę się choć odrobinę inteligentniejszy i pojmę dotąd niezrozumiałe dla mnie zagadnienia, takie jak np. edukacja wstydu.


Żarty na bok i mówiąc poważnie, ja stawiam piwa jak się zgadzam z wypowiedzią, a nie za nick. A przynajmniej się staram, bo czasem niechęć do autora przeważa. Autentycznie wierzę, że od tego świat może stać się lepszy, bo można nie zgadzać się w jednej kwestii, a wspólnie działać w innej.
Ale może jestem naiwny, za długo byłem poza Polską.

[ Dodano 2024-09-30, 00:00 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

To z tego powodu masz trwały uraz? Często cię tak bili zanim zaproponowałeś gałę swoim prześladowcom?


Ale ty kurwa jesteś monotematyczny. Na okrągło tylko ciągnięcie pały i zmywak. Masz jakieś inne myśli, czy tylko te dwie cię dręczą? Weź, wykaż się większą kreatywnością bo nudzisz. Chcesz mnie obrazić, to musisz się bardziej postarać.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 0:04 1
Geraldinio napisał/a:

Kolejny polski debil psychopata. Wkrótce 11 listopada, znów się miliony Polaków będą wstydzić za te narodowcowe faszystowskie kurwy, za robienie rozpierdolu na ulicach.



Spokojnie do tego czasu możesz zaspokoić kilku czarnych i ciapatych.....

Nie zapomni tez o banderowcach, chłopaki jak ich wódz Stepan bandera (celowo z małej) lubią te twoje zabawy....
Zgłoś
Avatar
anubis90 Dzisiaj 0:05 1
Przyjechalo tych kurew z Upadliny, i już czują się jak u siebie w domu.
Powinno się wyjebać wszystkich banderowców z Polski, bo nie są tu w ogóle potrzebni.
Tylko żyją na nasz koszt.
A zostawić tylko Ukrainki, do dymania 👍
Zgłoś
Avatar
outline Dzisiaj 0:21 1
Skurwysyny ich z dnia na dzień coraz więcej na ulicach łazi ;/
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 0:27
dycia007 napisał/a:

Przeczytałam "w Stulejówku" 😅😅


Stulejówko jest na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 0:59
TwójCzarnyPan napisał/a:

Żarty na bok i mówiąc poważnie, ja stawiam piwa jak się zgadzam z wypowiedzią, a nie za nick. A przynajmniej się staram, bo czasem niechęć do autora przeważa. Autentycznie wierzę, że od tego świat może stać się lepszy, bo można nie zgadzać się w jednej kwestii, a wspólnie działać w innej.
Ale może jestem naiwny, za długo byłem poza Polską.
Ale ty kurwa jesteś monotematyczny. Na okrągło tylko ciągnięcie pały i zmywak. Masz jakieś inne myśli, czy tylko te dwie cię dręczą? Weź, wykaż się większą kreatywnością bo nudzisz. Chcesz mnie obrazić, to musisz się bardziej postarać.



Wyparłeś to ze wspomnień, ale uraz pozostał? Wyjebiesz kupę kasy na terapię albo może zamiast tego się wyhuśtasz.
Trzymam kciuki
Zgłoś
Avatar
Nk108 11 minut temu
Jebana kurwa polska
Zgłoś