18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Kierowca zawodowy
Anal_Intruder_69 • 2023-01-27, 11:42
Na drodze krajowej numer 78 w Tarnowskich Górach zawodowy 56-letni kierowca "dużego" wymusza pierwszeństwo na rondzie, zatrzymuje się i wygraża przez okno nagrywającemu. Następnie wjeżdża w zatoczkę autobusową, pewnie chce na "solo" z autorem nagrania za obrazę majestatu. Gdy nagrywający chce go minąć, buc ponownie wpierdala się mu przed maskę o mało nie doprowadzając do kolizji.



Z dobrych informacji nagranie wylądowało na pilocji, spaślak został ukarany dwudziestoma punktami karnymi i sprawa przeciw niemu została skierowana do sądu. Grozi mu nawet 30 000 złotych kary
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-01-27, 12:07 15
Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-01-27, 12:15 90
Siriuz napisał/a:

Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Nie martw się 30 000 nie dostaniesz tylko troche mniej
Zgłoś
Avatar
igor2014 2023-01-27, 12:19 30
I pięknie, teraz stulejarz będzie dygotał przez rok z 20toma punktami na każdym ograniczeniu w pipidówach ze strachu że jak pogoni to mu lejce zabiorą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-27, 12:23 32
Siriuz napisał/a:

Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Czasem piszesz do rzeczy, a czasem tak jakbyś był chory na umyśle albo robił sobie jaja i celowo prowokował.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2023-01-27, 12:28 17
potem sie dziwia ze ich ludzie poprostu da idiotow maja
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2023-01-27, 12:29 48
Siriuz napisał/a:

Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



dopóki nie napisałeś tego posta tylko Twoi znajomi wiedzieli że jesteś debilem. Teraz już cały sadistic z ciebie polewa
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-27, 13:02 6
Siriuz napisał/a:

Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Kurwa ten sam film oglądałeś? Wiadomo. Nagrywający się przyjebał nie wiadomo o co. Ale ten pedał z ciężarówki niech spierdala. Parówa jebana. Niech żre gówno jak się zachować nie potrafi. Pozdrowić osobówkę gestem Lichockiej i koniec sprawy.
Zgłoś
Avatar
rocaa 2023-01-27, 13:04 10
Jestem kierowca zawodowym tyle ze w usa osobiscie uwazam ze kierowca Tira oprocz punktow I speawy w sadzie powinien wpierdol dostac
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2023-01-27, 13:11 3
Na koniec dal awaryjne to chyba przeprosil.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2023-01-27, 13:13 4
rocaa napisał/a:

Jestem kierowca zawodowym tyle ze w usa osobiscie uwazam ze kierowca Tira oprocz punktow I speawy w sadzie powinien wpierdol dostac



Międzynarodowe prawo wpierdolu, klasyka.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-01-27, 13:15 14
Siriuz napisał/a:

Chuja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Jeśli jadący droga nadrzędna musi nawet tylko ściągnąć noge z gazu to już jest wymuszenie idioto.
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-01-27, 13:20 4
każda cipa teraz kameruje droge hehe
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2023-01-27, 13:50 8
a ta jebana parówa z puszki nie mogła go wpuścić? Zo za społeczeństwo. Jebane pierdolone buraki z kraju z gówna i kartonu. Daleko, naprawdę w chuj daleko nam do cywilizowanych krajów. TY każdy jest panem w swoim gównie za 1500zł. Ech...
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-27, 13:54 6
jan0sik1 napisał/a:

a ta jebana parówa z puszki nie mogła go wpuścić? Zo za społeczeństwo. Jebane pierdolone buraki z kraju z gówna i kartonu. Daleko, naprawdę w chuj daleko nam do cywilizowanych krajów. TY każdy jest panem w swoim gównie za 1500zł. Ech...



Jakie to są te cywiliziwane kraje? USA? Francja?
Zgłoś