18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
osiek92 2012-02-08, 15:07 8
100% racji, a my dalej pozwalajmy się dymać w twarz i cieszmy się z tego, że 'dziś' nam nie dopierdola
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-08, 15:09
ha gówno ,jest gorzej jesteśmy w szambie
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-02-10, 20:37 14
Coś długo to w poczekalni leży... Wrzuciłem ciekawy i niegłupi filmik, ale widać gimbusiarnia woli jakieś pierdoły i pewnie nawet nie wie kim był Kieślowski.

Jak mi to zasucharzą to zwątpię w inteligencję odwiedzających ten portal.
Zgłoś
Avatar
karol_w 2012-02-11, 2:04 1
"Gówno osiągnęliśmy" - prawdę powiedział...
Zgłoś
Avatar
r................l 2012-02-11, 6:04
możemy dyskutować w nieskończoność na ten temat ale jeśli ktoś uważa, że "gówno osiągnęłiśmy" w stosunku do tego co było do 1989 r. to niech się w czoło pierdolnie za przeproszeniem.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-11, 9:46 4
@up
Posluchaj jeszcze raz, dokladnie, potem pisz. Pan Krzysiek mowi jasno, ze w tym kraju rzeczywistosc rozminela sie z pragnieniami. Mysle, ze osiagnelismy gowno w stosunku do pierwotnego zamierzenia. Owszem jest inaczej, jednak Polska to straszne bagno. Gdzies czytalem, ze Mojzesz prowadzil Zydow przez pustynie 40 lat, po to, aby wymarlo pokolenia niewolnikow - my tego nie mozemy uczynic, dlatego mamy w tym dzikim kraju taki tygiel i miszmasz, bez zadnej stalosci.
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-02-11, 12:02
@up
Zgadzam się z tym, że on sam przypomina mi w tym momencie naszych polityków, bo gada jak to w sumie u nas źle, że gówno osiągnęliśmy w porównaniu do założeń jak już wspomniał poprzednik, ale sam z tym nic by nie robił. Jedyny plus to taki, że nie kłamie;)
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-02-11, 12:09
Mądrze mówi i ma racje, ale... nie zmienia to faktu że jest typowym reprezentantem naszego kraju. A mam tu na myśli że do narzekania i biadolenia to każdy pierwszy ale jak już zapytali co by zrobił żeby było inaczej i czy w ogóle by się podjął tego to już cisza.
Tak więc jak ktoś ma gadać że jest źle ale sam nie ma pomysłu i odwagi żeby cokolwiek zmienić, to po co w ogóle gadać?
Zgłoś