18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Henboh 2016-08-03, 0:19 20
Na pierwszym filmiku to bym zaczął od utylizacji tej kurwy z A-klasy. Najpierw staje, a dopiero tuż przed skrętem kierunek daje.
Ja pierdole niektórzy chyba potrzebują całej mocy obliczeniowej do poruszenia jednym palcem.
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2016-08-03, 0:33 1
a ja bym dodał, że na 70tce gościu napierdalał 84km/h
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2016-08-03, 0:38 4
W pierwszym filmiku ta stara torba oczywiście swoje trzy grosze musi dodać. Nie wie co i jak i przez kogo ale swoje mądrości oczywiście wygłasza Koleś z ciężarówki ratował się przed tym zjebem z merca więc po chuj trąbisz na nie tego gościa co trzeba? Już tu taki dziś jeden wrzucał swoje "przygody" z rejestratora tak samo gówniane jak te tutaj.
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2016-08-03, 1:17 10
ogolnie jestes chujowym kierowca wsrod chujowych kierowcow, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-08-03, 1:25
Musisz chyba auto przemalować bo Mirek się pojebał i ci walnął farbę z F117A jak malował poprzednim razem.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-08-03, 4:27 25
Na ostatnim filmie... trzymanie kierownicy poziom ekspert
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-08-03, 8:12 3
@henboh
Czy ty kurwa ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał kurwa zrobić do chuja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pierdolnij.
Do tego ta pizda komentująca jak przekupa z targu.
Zgłoś
Avatar
kostek 2016-08-03, 10:24 5
Velture napisał/a:

@henboh
Czy ty kurwa ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał kurwa zrobić do chuja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pierdolnij.
Do tego ta pizda komentująca jak przekupa z targu.



Włączył kierunek, ale przed samym skrętem i w dodatku najpierw zaczął hamować.

W dodatku wydaje mi się, że autor był w martwym polu tej ciężarówki, kiedy zaczęła manewr. Za to kierowca ciężarówki jedzie zbyt blisko merca.

Wniosek - zabijcie się! Dzieciak mógł przez Was zginąć.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2016-08-03, 12:49 1
Velture napisał/a:

@henboh
Czy ty kurwa ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał kurwa zrobić do chuja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pierdolnij.
Do tego ta pizda komentująca jak przekupa z targu.



Czytania ze zrozumieniem rodzice w genach nie przekazali?

To przeczytaj jeszcze ze sto razy:

Cytat:

Na pierwszym filmiku to bym zaczął od utylizacji tej kurwy z A-klasy. Najpierw staje, a dopiero tuż przed skrętem kierunek daje.
Ja pierdole niektórzy chyba potrzebują całej mocy obliczeniowej do poruszenia jednym palcem.



Tak, jeśli zaspał i przegapił zjazd, to powinien gdzieś dalej zawrócić, a nie stwarzać zagrożenie na drodze. A jeżeli nie zaspał i zawsze tak robi to powinien do utylizacji sam się oddać nim ktoś przez niego zginie.
Zgłoś
Avatar
erevoo 2016-08-03, 14:04 4
Trzeci film:
Kurwa no jak ja takich chujków nie trawie. Trudne warunki drogowe. Rozpędzi się do granic śmiesznego samochodzika i siada na dupę jebany bez hamulców. Wie, że ma słabe, że nie są przystosowane do takiej prędkości, ale napierdala.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2016-08-03, 18:34 2
Na zachodnich drogach (tam gdzie jeżdżą ciapaci) jest coraz bardziej niebezpiecznie. W Brukseli, centrum miasta to dżungla. Prawdziwy pokaz srania na prawo drogowe. Na autostradach kierunkowskaz wiąże się z dynamiczna zmianą pasa, nie ważne czy jakiś pojazd się na nim znajduje, czy nie. Klaksony słychać cały czas. Jezeli liczysz na uprzejmość to zapomnij. Jezeli nie zmieniłeś pasa w czasie i chcesz zmienić w ostatniej chwili, to kurwa masz orkiestrę klaksonów, nikt Cie nie puści, nikt nie pomoże. W Polsce jest kultura. Jezeli ktos Wam kiedys powie, ze Polacy nie wiedzą co to kultura na drodze to wiecie co z nim zrobić.
Zgłoś
Avatar
domat1 2016-08-03, 20:27 7
dupa z ciebie, a nie kierowca
Zgłoś
Avatar
werther 2016-08-04, 11:14 8
Miszcz lewego pasa.
Zgłoś
Avatar
Jaroos92 2016-08-04, 20:43 4
Ja tylko dodam, że klaksonu używa się w momencie zaistnienia zagrożenia, zeby drugi kierowca Cię zauważył, a nie kurwa po fakcie.
Ostatni filmik: krowę doisz czy samochód prowadzisz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie