18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ruddie 2024-01-24, 20:42 13
Dlatego trzeba nosić otwarty nóż, taki mały 5-7 cm z mocną rączką. A potem szybko spieprzać.
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-01-24, 20:45 2
up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.
Zgłoś
Avatar
Majles 2024-01-24, 21:10 5
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



To widze ze nie masz pojecia co sie dzieje po walnieciu palka teleskopowa. Znam goscia ktory w samoobronie uszkodzil typowi podstawe czaszki.
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2024-01-24, 21:22 30
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



ja pier do le ,czy każdy musi powtarzać jakieś brednie click baity gdzie "bronił się - poszedł siedzieć na 20 lat a bandyta wyszedł na wolność i tamten mu płaci alimenty" naprawdę ludzie, dajcie się pobić i wyruchać... bando lamusów XD

Oczywiście wojownicy ulicy Z ZASADAMI w trzech na jednego
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-01-24, 21:22 4
Front czeka, w sumie jest jeden plus z takich wojen, odsianie ze społeczeństwa mentów... które zrobią wszystko co najgorsze na wojnie... pewnie.. częśc wróci. Ale zaraz z powrotem wróci albo do pierdla, w którym jest już miejsce, albo z powrotem na front. A pewnie będzie i to i to Ty masz pojebane mózgowo... praktycznie darmowe... mięso armatnie, a kraj ma więcej miejsca dla kolejnych mentów. Idea Plan
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-24, 21:23 2
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



Tylko gaz, pałka tel. jest przez psiarskie traktowana jako przedłużenie ręki... Czyli '' pobicie za pomocą niebezpiecznego narzędzia '' a za to jest juz grubszy paragraf i wyrok.

Oj młodzi, młodzi widać żeście nieobeznani w temacie...
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2024-01-24, 21:25
psotny_fiutek napisał/a:

Tylko gaz, pałka tel. jest przez psiarskie traktowana jako przedłużenie ręki... Czyli '' pobicie za pomocą niebezpiecznego narzędzia '' a za to jest juz grubszy paragraf i wyrok.
Oj młodzi, młodzi widać żeście nieobeznani w temacie...



Tak, patus pójdzie na ciebie na policje "chciałem go pobić a on mi oddał i mi renke złamał, panie policjo zatrzymaj bandyte" XD ja nie mogie XD
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-24, 21:26 1
Martyna666 napisał/a:

ja pier do le ,czy każdy musi powtarzać jakieś brednie click baity gdzie "bronił się - poszedł siedzieć na 20 lat a bandyta wyszedł na wolność i tamten mu płaci alimenty" naprawdę ludzie, dajcie się pobić i wyruchać... bando lamusów XD
Oczywiście wojownicy ulicy Z ZASADAMI w trzech na jednego



A ty znów swoje analfabeto przećpany. Juz ci wczoraj pisałem, mało ci jeszcze ?

To co piszesz to nawet logicznego sensu nie ma.. z czym ty tu do ludzi pecie przychodzisz.

P.s @Martyna666 to taka sama "kobieta " jak Grodzka...
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-01-24, 21:38 11
ruddie napisał/a:

Dlatego trzeba nosić otwarty nóż, taki mały 5-7 cm z mocną rączką. A potem szybko spieprzać.



Idioto pierdolony - większość ludzi ginie od własnego noza to raz. Dwa zamiast wpierdolu chcesz kogos zabić lub byc sadzony o próbę zabójstwa? Noszenie noza skurwysynu polecasz? Musisz być śmieciem i jebanym niedojdą by proponować takie rozwiązania. Moze jestes poprostu niedojebanym gówniarzem, który się z chujem na lby pozamieniał.
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-01-24, 22:19 1
coś mi się zdaje, że to kacapska zasadzka na tęczowych była. Umówili się w necie a potem kręcą takie akcje.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-24, 22:31 13
Noszę nóż od codziennie. Broń czasami.

Żadna lewacka ciota nie wmówi mi, że lepiej dać się pobić, niż obronić. Jeśli ktoś tak myśli, niech spierdala na Lampedusę do murzyńskich kutasów. Jestem typowym redneckiem, czyli normalnym gościem. Patriotą, który broni swojego kraju, swojej rodziny i siebie.
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-01-24, 23:09 5
Martyna666 napisał/a:

Tak, patus pójdzie na ciebie na policje "chciałem go pobić a on mi oddał i mi renke złamał, panie policjo zatrzymaj bandyte" XD ja nie mogie XD



Wpierdolisz patusowi że go wywiozą do szpitala . To szpital z automatu zawiadamia psy o pobiciu durniu
Zgłoś
Avatar
Aleo 2024-01-24, 23:28 2
Ja pierdole sami eksperci w komentarzach od KK, z psotnym fiutkiem na czele
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-01-24, 23:46 2
Czekamy na kacapSSkie bydło, które coś o Banderze zacznie majaczyć.
Zgłoś