18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
deniZ 2011-12-23, 11:10
Nawet w KRLD by go nie chcieli...
Zgłoś
Avatar
hadlej2 2011-12-23, 11:14
no tak charakterek miał podobny....
Zgłoś
Avatar
K................k 2011-12-23, 11:17 2
No i po co Ci było ułamek życia marnować? Chyba że traktujesz to jako ćwiczenie w photoshopie.

A, przepraszam, jeszcze wielokropek.....
Zgłoś
Avatar
hadlej2 2011-12-23, 11:23 7
Barnaba666 napisał/a:

No i po co Ci było ułamek życia marnować? Chyba że traktujesz to jako ćwiczenie w photoshopie.



chociażby po to, by choć kilka osób z tych 29,89% zobaczyło w co o mały włos nas wszystkich wpierdolili!

xD
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-12-23, 11:41 12
@hadlej2 - a teraz to niby nam lepiej, pod panowaniem Mao Tse Donka mamy raj na Ziemi? Niskie podatki, pajęcza sieć darmowych autostrad, paliwo za złotówkę, wydajną i szybką kolej? W czym różni się POlska Repudebilka Ludowa od Korei PiSowskiej?
Zgłoś
Avatar
o................9 2011-12-23, 11:42 18
To jest Jarek Tse Tsung

Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-12-23, 13:03 1
Jakby mu pozwolili to by pewnie zrobił w Polsce to samo co jest w Korei Płn.
Nie poszedłeś do kościoła w niedzielę? Ty i twoja rodzina - do obozu.
Zgłoś
Avatar
grzech'u 2011-12-23, 13:28 2
Tylko czemu karykatura (z imienia) Koreańskiego przywódcy a flaga i wizerunek Chińskiego? Coś Ci nie wyszło kolego.
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-12-23, 13:45
grzech'u napisał/a:

Tylko czemu karykatura (z imienia) Koreańskiego przywódcy a flaga i wizerunek Chińskiego? Coś Ci nie wyszło kolego.



Niestety to nie jest flaga chin, flaga Korei też to nie jest ale często u nich na paradach ta flaga widnieje. Nie wiem co ona dokładnie oznacza.

Flaga Chin wygląda tak.

Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-12-23, 13:51
ale o chuj tutaj chodzi??
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-12-23, 13:53 2
Barnaba666 napisał/a:

No i po co Ci było ułamek życia marnować? Chyba że traktujesz to jako ćwiczenie w photoshopie.

A, przepraszam, jeszcze wielokropek.....



Po co? A po to żebyś się właśnie tak głupio pytał.

Tak zmarnowałem na to właśnie 5 minut życia. Dokładnie tyle samo co ty żeby się tu zalogować i napisać chuja warty komentarz, który nie dostał nawet jednego piwa.
Zgłoś
Avatar
hadlej2 2011-12-23, 14:24 4
bloodwar napisał/a:

@hadlej2 - a teraz to niby nam lepiej, pod panowaniem Mao Tse Donka mamy raj na Ziemi? Niskie podatki, pajęcza sieć darmowych autostrad, paliwo za złotówkę, wydajną i szybką kolej? W czym różni się POlska Repudebilka Ludowa od Korei PiSowskiej?



Jest Chujowo, ale pamiętaj że nasz "Jarosław na zawsze dziewica" już raz swoją szansę dostał. Spierdolił sprawę koncertowo i tyle. Nie jestem jakimś fanem PO itd itp. Szczerze powiedziawszy uważam, że wszyscy oni są wielkiego CH warci. Nie mam nic do PISu. BA! pare ich postulatów było nawet ciekawych. Mam za to wiele do Kaczora, bo o ile zawsze był (w moim mniemaniu) marnym politykiem o marnym, niereformowalnym charakterze to po śmierci brata zwyczajnie mu odjebało i teraz zamiast do rządu to nadaję sie do psychiatryka!
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2011-12-23, 15:08 8
Nie jestem katolikiem, nawet nie mam chrztu , nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego , ale dokładnie pamiętam to za jego rządów obniżono podatek dochodowy , obniżono składkę na ZUS zmniejszył biurokrację i wydatki państwa na administrację publiczną. Za czasów rządów Kaczyńskiego baryłka ropy kosztowała powyżej 100 dolarów , a paliwo w Polsce kosztowało coś koło 4 PLN. Dlatego się pytam co WY kurwa chcecie od gościa!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
kzm 2011-12-23, 15:11 2
@up: tak jasne, Jarek dyktował ceny ropy na całym świecie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie