18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Kim naprawdę był Nikola Tesla?
Muzz • 2012-10-28, 2:15
"Kogo uważasz za najwybitniejszego naukowca naszych czasów?"
Jeśli twoją odpowiedzią był Einstein i chcesz się dowiedzieć dlaczego nie masz racji - warto żebyś zobaczył poniższy materiał.



(Tak, wiem - długie. Jeśli 20 minut czytania i myślenia sprawia ci problem to idź pooglądaj TVN. Sadistic także uczy, nie tylko bawi )
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2012-10-28, 2:26 6
kurwa fajne to moze byc ale obejrze to jak wytrzezwieje
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-10-28, 4:34 10
Zajebiście, tylko że Tesla do swoich obliczeń korzystał z równań Ainsztaina

A tak serio to obydwoje to wielkie głowy i nie widzę żadnego powodu żeby jednego stawiać nad drugim.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-10-28, 9:07 103
Świat olał Tesle bo nie był żydkiem.
Bo żydki są oh i ach i wogóle zajebiści.

Dla mnie są zajebiści tylko do jednego. Do tego żeby ich nie było.
Zgłoś
Avatar
Fundak 2012-10-28, 9:21 6
A masz może samą transkrypcję? Gość czyta to w tempie jak dla przedszkolaków.
Zgłoś
Avatar
merh 2012-10-28, 9:33
ru_ziolo - trafiłeś w samo sedno! wystarczy przejzeć kto dostaje noble,oskary itd..
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-10-28, 9:43 9
Wkurwia mnie ten świat kiedy przypomina mi się o takich przypadkach. Kto wie jak wyglądałby dzisiejszy świat gdyby nikt nie przeszkadzał a wręcz pomagał takim ludziom jak Tesla.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-28, 9:57 2
kim był: kosmitą
Zgłoś
Avatar
brixton 2012-10-28, 10:23 1
ru_ziolo, a wielu znasz osobiście, czy tylko z internetu?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-10-28, 10:24 6
ramiltor napisał/a:

Zajebiście, tylko że Tesla do swoich obliczeń korzystał z równań Ainsztaina

A tak serio to obydwoje to wielkie głowy i nie widzę żadnego powodu żeby jednego stawiać nad drugim.



taa, wszystko tworzyl na rownaniach 23 lata mlodszego ajnsztaina
Zgłoś
Avatar
JE_not 2012-10-28, 10:25 20
no fajnie fajnie, ale zamiast o jego wynalazkach, to uslyszalem raczej o tym, jaki ten tesla byl zajebisty przez BIBLIE. i poczulem, ze to propaganda katolizmu bardziej niz persony tesli.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-10-28, 10:26 2
Tesla miał kijowy marketing i nie miał poparcia Grupy Trzymającej Władze. A Przeciętny człowiek nie jest w stanie pojąć, ani teorii Tesli, ani Einsteina. Dlatego ludzie wybrali tego z lepszym marketingiem.
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-10-28, 10:32
Tesla zmarł jako biedny prawiczek... idź pan w chuj ze szkołą..
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-10-28, 10:44 1
@ru_ziolo
Jeszcze kilku takich jak ty i smialo mozecie zakladac polskie NSDAP na czele z panem Jarkiem
Zgłoś
Avatar
kauczuk79 2012-10-28, 10:48 6
Wróć lepiej do szkoły a nie tworzysz filmiki. Wierzy (w sensie "wiara") pisze się przez rz. Tylko 20 minut zmarnowane z rana. W dużym skrócie: opowiadanie o takich samych bzdurach jak w popularnej książce scinece fiction - Biblii. O eterze, o wierzeniu w Boga i inne dyrdymały. Jeszcze o końcu świata zapomniałeś dodać. Nie twierdzę że Nikola Tesla nie był geniuszem, bo wynalazł sporo przydatnych rzeczy, ale co tu ma do tego wiara i teologiczne rozważania podkreślane pod koniec filmu. A jeszcze wracając do wypowiedzi ru_ziolo i Żydów - czy to nie dziwne że wiara chrześcijańska opiera się na wierzeniu w żyda? Tam w Watykanie jest największe zagłębie ciemnej materii, w kosmosie ciężko takie znaleźć. I to właśnie tam są blokowane wszelkie wynalazki i odkrycia bo przecież to nie zgodne z wiarą. Im właśnie zależy żeby społeczeństwo było głupie, bo idiotami łatwiej manipulować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie