18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
banerr 2018-07-16, 20:14 7
Miałem taki sen. Wszystkie Sabastiany wyjechały do USA i tam zaczęli stawiać opór policji. I już nie ma Sabastianów i zostało tylko wycie Karyn. Dla pewności byli pomalowani na czarno.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-16, 20:17 4
Ja tam widzę 2 patoli, 1 patolkę i słyszę kolejnego patola. Tak kurwa, bo "te policjanty" to też patologia.
Kurwa prawidłowo wyszkolony gliniarz zrobi chwyt i sam się kładziesz.
A temu debilowi co tak się stawiał powinni dołożyć z 5 lat za wywijanie. Nagrywający też z dwójkę powinien przytulić.
Dla przykładu. A policjanty kurwa do szkoleń, do szkoleń!!!
Zgłoś
Avatar
p47 2018-07-16, 20:17
w cywilizowanych krajach strzelaja raz czy dwa i juz nie stawiaja oporu. uczmy sie. a tego z kamera to odsrzelic tak dla jaj ku uciesze gawiedzi. ;d patusy jebane
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-16, 20:18 14
Loaloa napisał/a:

Nic nowego nie da się napisać, więc powtórzę banalną prawdę. Cebulowa policja jest nieudolnie zarządzana, fatalnie przeszkolona i niedofinansowana. Nie cieszy się też poważaniem u cebulowych mieszkańców cebulandii. No bo jak ma się cieszyć, skoro jej akcje to skrajności - albo akcje typu interwencja u Igora Stachowiaka, albo kabaret jak na powyższym nagraniu.


Weź ty kurwa się od Izraela odwal, co?
Co post to o Izraelu napierdalasz antysemito. Cebula to cebula tamto.
Żyd ci krzywdę zrobił, że taki cięty jesteś?

Skup się na pucowaniu kibli u Abdula w jego kebsie a od żydów się odczep.
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-07-16, 20:37
ta policjantka tak fajnie leżała nic tylko rozpiąć rozporek i się na nią odlać?szło by objechać za sikanie w miejscu publicznym?
Zgłoś
Avatar
grzesiekw21 2018-07-16, 20:50 1
Dusisz go , przecież słysze hahaha
Zgłoś
Avatar
wiesnak66 2018-07-16, 21:19 2
te blondyniaste policjantki zawsze mnie rozpierdalają,
skądinąd wiem że policjanci mają ich naprawdę dość, ale takie popierdolone czasy
gównorównouprzywilejowań i równouprawnienia

a nagrywający nie miał chyba nigdy pały policyjnej w dupie,
szkoda
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2018-07-16, 21:20
co to za pedalskie przytulanki:)
Zgłoś
Avatar
-chips- 2018-07-16, 21:26 3
Jak bym był policjantem i miał iść na patrol kobietą to bym robotę rzucił. Ile ten biedaczyna (sam tez niezbyt ogarniający) się przez nią wstydu najadł
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2018-07-16, 22:00
Kurwa do Policji to najgorsze łajno umysłowe idzie... a ile oni tam teraz podstawy mają?

Do Policji "dziś" to chyba najgorsze łajno umysłowe idzie... Ile oni tam na podstawie zarabiają?

abc
Zgłoś
Avatar
greggo-r 2018-07-16, 22:03
-chips- napisał/a:

Jak bym był policjantem i miał iść na patrol kobietą to bym robotę rzucił. Ile ten biedaczyna (sam tez niezbyt ogarniający) się przez nią wstydu najadł



Jakbyś był policjantem to byś miał gówno do gadania. Umówmy się co do jednego - do policji nie idą specjalnie wyselekcjonowani inteligenci, jest to zbieranina delikatnie mówiąc tych, którym nie wyszło. I nie to, że tak mi się wydaje. 3 kolesi, których pamiętam ze średniej szkoły pracuje w policji. I uwierz - orły to nie były, sam się jeżę, jak pomyślę, że tacy ludzie "służą i chronią"...

Musashi_Miyamoto napisał/a:

Kurwa do Policji to najgorsze łajno umysłowe idzie... a ile oni tam teraz podstawy mają?

Do Policji "dziś" to chyba najgorsze łajno umysłowe idzie... Ile oni tam na podstawie zarabiają?

abc


Potwierdzam, patrz wyżej.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-07-16, 22:10
Kurwa co to jest za pierdolona kpina. Taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Szanowne Panie z całym szacunkiem ale z tego jak i wielu innych przypadków widać że do pracy w policji się nie nadajecie. Taka jest prawda. Przecież ten najeb robi z tą kobitką co chce a ona widać że zadyszana straciła kontrolę nad sytuacją już na początku filmu.
Ale i tak to jeszcze chuj, jak dla mnie mistrzostwem świata była akcja gdzie policjantka - na służbie- zostawiła swoje dokumenty w kiblu jak zmieniała podpaskę i tym się chciała wytłumaczyć kolesiowi którego miała wylegitymować.

W cywilizowanym kraju taki sebix powinien zostać powalowny w kilka sekund z ryjem w glebie. No ale widać że tak się tutaj nie da a struże prawa za każdym razem pocą się ze strachu czy czasem ktoś ich nie pozwie za naruszenie uprawnień. No popierdolone.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-16, 22:16
Całe szczęście że to tylko Sebix z osiedlowej ławki a nie jakiś gej/lewicowiec/wegan/feministka/transwestyta bo wtedy by się okazało że w Polsce łamane są prawa człowieka a amnesty interntional by grzmiało o swobodach obywatelskich i opresyjności polskiego PISolandu.
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-07-16, 22:27 6
siwybis napisał/a:

Ja pierdolę ale amatorka. Pacyfikowany klient mógł nie raz odebrać broń i powiem więcej, gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.



o kurwa ale logika

-jako wolny człowiek masz prawo popełniać przestępstwa pod groźbą kary
-popełniaj przestęstwo
-spotkaj się z oporem policji
-uznaj to za naruszenie wolności
-zabij policjanta w obronie własnej który próbował zapobiec przestępstwu
-policjant naruszył Twoją wolność usiłująć zapobiec popełnieniu przestępstwa
-uniewinnienie
-profit
Zgłoś
Avatar
Xian5 2018-07-16, 22:42
Serio to nie jest fake? Jakiś pedał zabrał policjantce gaz i rzuca ją jak szmatą hahahahahha komedia!! Co to ma być za cyrk? A ten kamerzysta też powinien zostać zastrzelony bo jak zaczął grozić to jest podstawa do użycia broni palnej. I nie mówcie ze to wina policji i praw bo akurat maja możliwość używania broni palnej w takich sytuacjach i choćby nie wiem kto to był mogą go zastrzelić, ich jest dwóch zawsze to atak i próba zabicia policjantów, mogli spokojnie strzelać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie