18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Velture 2018-07-16, 18:31 98
Ta baba tam kurwa bardziej przeszkadza niż pomaga

Ale tak to patusy mają osiedlowe. Drze pizdę i szczeka jak piesek podwórkowy.
Do tego policjantka kurwa tam potrzebna jak kotwica na nodze w basenie. Policjant kurwa też pizda kolejna co się sra użyć chociażby gazu. No i Sebastian wyklęty co nauczony całe życie, że moja racja jest bardziej mojsza i zamiast grzecznie się poddać to walczy a potem zdziwiony jak mu na komendzie się spadnie ze schodów kilka razy i jeszcze mu dojebią czynną napaść albo i coś lepiej.

Czyli w skrócie: pojebanie z poplątaniem.

Te baby w policji to się nadają do robienia kawy, ploteczek, zmiany podpaski co najwyżej. No a jeśli się sprawdzą to mogą siedzieć z suszarką gdzieś na wylotówce i mandaty wlepiać za chodzenie na czerwonym.

No i chuj, że 45kg baba przebiegnie szybciej tor przeszkód na teście sprawnościowym od 100kg gościa jeśli w praktyce chuja to znaczy kiedy trzeba obezwładnić przeciwnika.

Do patroli i prewencji kurwa powinni dawać chłopów tylko a baby niech sobie kurwa spisują zeznania na komendzie bo to kolejny film pokazujący, że pomimo nowoczesnego świata i twierdzenia wielu środowisk różnice fizyczne między kobietą a mężczyzną istnieją i są kurwa ogromne.
Zgłoś
Avatar
dres1 2018-07-16, 18:35 67
W USA w 5 sekundzie miałby już kulkę. Szczęściarz.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-07-16, 18:54
Ja pierdolę ale amatorka. Pacyfikowany klient mógł nie raz odebrać broń i powiem więcej, gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.
Zgłoś
Avatar
o................o 2018-07-16, 19:00 2
To bardziej wygląda na małego mężczyznę z pedalską fryzurą. Dawniej było o bezkarności policji, teraz jest bezradność.
Zastanawia bardziej jakim cudem napisałeś tak obszerny komentarz w niecałe dwie minuty.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-16, 19:02 147
siwybis napisał/a:

gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.


Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-07-16, 19:04 1
emocje jak przy zbieraniu ogórków
Zgłoś
Avatar
greggo-r 2018-07-16, 19:08 33
I tak się kończą akcje, że policjant się sto razy zastanowi zanim cokolwiek zrobi, bo "zawieszą mnie i będę się latami sądził, bo zrobiłem siniaka patolowi, który zamiast się grzecznie położyć i nie fikać postanowił pokazać jakim jest ziomem na dzielni", albo "jedzie na mnie samochód, mimo znaków się nie zatrzymuje ale chuj tam, niech mnie potrąci, bo nie daj Boże zastrzelę kierowcę bandytę i po karierze".

Jprdl, krótka piłka, polecenie od gliniarza "nie stawiaj oporu" i jak nie słucha, to idziemy w tango jak chcesz tańczyć, strzał w powietrze a potem w nogę. Nie uspokoi się prawdziwy gangus a pizda jak ten koleś (i większa pizda co to nagrywała) momentalnie spotulnieje z zasikanymi majtami.

Ale mamy jak mamy i nie obwiniam gliniarza, bo on się bardziej boi konsekwencji za zadrapanie patusa niż samego patusa. System...
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-07-16, 19:11 1
Będzie niezłe odszkodowanie dla policjantów za to co im patyk zrobił - zwyzywał a potem czynnie stawiał opór i naruszył nietykalność funkcjonariusza na służbie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-16, 19:18 26
woytasw napisał/a:

Będzie niezłe odszkodowanie dla policjantów za to co im patyk zrobił - zwyzywał a potem czynnie stawiał opór i naruszył nietykalność funkcjonariusza na służbie.


Ja bym jeszcze nagrywającego podciągnął pod grożenie funkcjonariuszowi.

Tak dla zasady bo jako rudy kutas lubię podpierdalać.
Zgłoś
Avatar
traf 2018-07-16, 19:38 4
Najlepsza końcówka - osiedlowe "moherki" zaczynają kwestionować nagrywanie i ciapek kończy transmisję
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-07-16, 19:38 3
No i kurwa po chuj oni noszą ten gaz i broń? Nie stosuje się do poleceń, stawia opór przy aresztowaniu to gazem po oczach i spokój, zero cyrków, szarpaniny, i święty spokój. A oczka poszczypią, poszczypią i przestaną.

Wstyd kurwa, że tak policja chce walczyć z przestępczością. A ta paniusia to już całkiem nie ma pojęcia co robić. Po to właśnie jest gaz (i ostra amunicja).
Zgłoś
Avatar
a2711817 2018-07-16, 19:38 18
Tak to powinno wyglądać: 2 razy komenda, w przypadku braku reakcji 7 strzałów, w tym zero ostrzegawczych:


Gość natychmiast zaniechał oporu, a tu bawią się w "proszę mnie nie gryźć", "byłby pan łaskaw się położyć". No kurwa śmiech na sali.

Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-07-16, 19:49 2
Nic nowego nie da się napisać, więc powtórzę banalną prawdę. Cebulowa policja jest nieudolnie zarządzana, fatalnie przeszkolona i niedofinansowana. Nie cieszy się też poważaniem u cebulowych mieszkańców cebulandii. No bo jak ma się cieszyć, skoro jej akcje to skrajności - albo akcje typu interwencja u Igora Stachowiaka, albo kabaret jak na powyższym nagraniu.
Zgłoś
Avatar
Seba43 2018-07-16, 20:09
I po co porównujecie do usa? jakbyście nie wiedzieli jak tam jest murzyny,cartele,psychole i policja w chuj agresywna. i co z tego maja? nadal patologiczny kraj
Zgłoś