18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

"Kler"
nowynick • 2019-05-21, 11:57
Przypadek? Nie sądzę :mrgreen:



2019-05-21, 16:37
nowynick napisał/a:

a JanLew na ambasadora w Izraelu


Wtedy to już Izrael kaput... Jestem za :amused:

Ow...........an
2019-05-21, 16:51
poligon6 napisał/a:

Na ruską agenturę? To juz wole niemiecka agenturę.




Polska wydobywała 40 milionów ton węgla. Z tego nadwyżkę eksportowano.

W 2018 roku, za rządów PiS sprowadzono z Rosji 19,68 milionów ton węgla, zamykając przy tym najlepsze polskie kopalnie,które jeszcze zostały (np. Krupiński).
https://www.money.pl/gospodarka/import-wegla-bije-kolejne-rekordy-wagony-jada-glownie-z-rosji-6355399560657025a.html

Za PO-PSL w 2010 podpisano kontrakt na dostawy gazu z Rosji do Polski, w cenie ok. 50% wyższej niż do innych krajów UE.
https://wpolityce.pl/polityka/129671-za-gaz-placimy-jak-za-przyslowiowe-zboze-to-skutek-umowy-ktora-w-grudniu-2010-wicepremier-pawlak-podpisal-ze-sieczinem

Wytłumacz mi proszę geniuszu geopolityki po czym odróżniasz agenturę rosyjską od niemieckiej?
Słuchasz co Michnik z Sakiewiczem powiedzą? ;-)



Obejrzałem parę filmów Grzegorza Brauna. Później wysłuchałem wielu jego wykładów i stwierdziłem jak niesamowicie mądrym jest człowiekiem.
Aż się rozmarzyłem, że dobrze by było aby ktoś taki został prezydentem.
W 2015 podczas kampanii prezydenckiej jako jedyny mówił o zagrożeniach ze strony uroszczeń żydowskich - przejęcie kontroli nad Państwem Polskim.
(Osobiście sprawę uroszczeń żydowskich znam od ok 2008 roku - trochę się tym interesowałem)
Od roku - podpisanie przez Trumpa ustawy 447 ta groźba jest realna jak nigdy dotąd.
Teraz Braun jest jednym z filarów Konfederacji - pierwszy raz nie będę głosował na Męża Stanu, a nie na "mniejsze zło" czyli Karakana i przydupasów..
A że różne szatany będą tam chcieli wsadzić swoich agentów, to już inna sprawa.

Ni...........ny
2019-05-21, 18:17
Owlman napisał/a:

Obejrzałem parę filmów Grzegorza Brauna. Później wysłuchałem wielu jego wykładów i stwierdziłem jak niesamowicie mądrym jest człowiekiem.
Aż się rozmarzyłem, że dobrze by było aby ktoś taki został prezydentem.



A jego pierwszą decyzją byłoby wprowadzenie rosyjskiego jako język urzędowy ;-)



2019-05-21, 19:12
Jak braun mógł być wydalony z Polski za szpiegostwo,jak w Polsce startuje sobie na prezydenta jak i w innych wyborach?!Myślałem że wydala się tylko ambasadorów,a inni idą pierdzieć agenty?On był ambasadorem Rosjan bo nie wiem o co chodzi k***a nie rozumiem,jak to się stało,kiedy k***a w którym roku był k***a....MILICJA!!!MILICJA!!MILICJA!!!

Ow...........an
2019-05-21, 19:20
Niezwyciężony napisał/a:

A jego pierwszą decyzją byłoby wprowadzenie rosyjskiego jako język urzędowy



Serio?! :shock: :mrgreen: :mrgreen:


A tu masz Czaputowicza z Ławrowem i co z tego wynika?...







Odpowiedź Grzegorza Brauna na pytanie "Czy Yoda jest żydem", każdy zna i z reguły podziwia.
Tu coś poważniejszego.
Kto i po co wywołał Powstanie Listopadowe.


Polecam również obejrzenie dowolnego spotkania Grzegorza Brauna z mieszkańcami POdkarpacie z aktualnej kampanii.

Ni...........ny
2019-05-21, 19:31
Owlman napisał/a:

Serio?!
A tu masz Czaputowicza z Ławrowem i co z tego wynika?...



Jesteś upośledzonym kucem ? Porównujesz spotkanie brauna z typem wyj***nym z polski za szpiegostwo ze spotkaniem urzędujących ministrów spraw zagranicznych ?
No k***a, albo coś ćpiesz albo jesteś srogim debilem.

2019-05-21, 20:27
Czekam tylko na wklejki Kaczora w mycce i że jest żydowskim szpiegiem, albo że kumali się z banderowcami, a Polskę najechało 3 miliony Ukrainców.

Ow...........an
2019-05-21, 23:32
Niezwyciężony napisał/a:

Porównujesz spotkanie brauna z typem wyj***nym z polski za szpiegostwo ze spotkaniem urzędujących ministrów spraw zagranicznych ?
No k***a, albo coś ćpiesz albo jesteś srogim debilem.



Nosz k***a...
Albo nie potrafisz czytać, albo jesteś nadprzeciętnym zjebem genetycznym.
Właśnie ci napisałem drogie dziecko, że za PiS w 2018 roku Polska sprowadziła z Rosji 20 milionów ton węgla.
Po ok. 200zł za tonę, to jest 2 miliardy wpompowane w ruską gospodarkę plus import bezrobocia do Polski.
Kupując ruski węgiel i zamykając polskie kopalnie w czyim wg ciebie (z małej litery) interesie działa PiS?
Inaczej.
Mając powyższe na uwadze czyją agenturą może być PiS z Kaczorem, premierem i ministrami?

Tylko dla kretyna może być ważniejsze jakieś tam zdjęcie wobec powyższych faktów.
Bez odbioru.

poligon6 napisał/a:

Czekam tylko na wklejki Kaczora w mycce i że jest żydowskim szpiegiem, albo że kumali się z banderowcami, a Polskę najechało 3 miliony Ukrainców.



Już to napisałeś, więc po co się powtarzać?

2019-05-22, 08:19
Owlman napisał/a:

lbo nie potrafisz czytać, albo jesteś nadprzeciętnym zjebem genetycznym.
Właśnie ci napisałem drogie dziecko, że za PiS w 2018 roku Polska sprowadziła z Rosji 20 milionów ton węgla.
Po ok. 200zł za tonę, to jest 2 miliardy wpompowane w ruską gospodarkę plus import bezrobocia do Polski.



A ile jeszcze do tej pory ropy, gazu kupilismy. Wegiel sprowadzały legalnie prywatne firmy. Nie uwierzysz ale nie opłaca się przewieżć wegla ze śląska na mazury i lepiej kupić rosyjski wegiel.

A teraz nam powiedz jak w państwie prawa mozesz zakazać legalnego importu towarów? To nie Rosja że jednym podpisem można czegoś zakazać.

Ni...........ny
2019-05-22, 08:21
Owlman jesteś debilem jakich mało :amused:

PIS kupuje węgiel = zdrajcy
braun prywatnie spotyka się z pracownikiem obcego wywiadu = to nic nie znaczy

Zaczynam się zastanawiać czy twoje kucowe pie**olenie to jeszcze głupota czy już zdrada

2019-05-22, 09:18
Ja na początku napisałem,że nie jest głównym problemem że ktoś kupuje węgiel z Rosji(Choć Duda mówił,że węgla mamy na 200 lat)Tylko zamykanie małego ruchu przygranicznego,choć to Polska miała z tego korzyść,bo przyjeżdżali tutaj ruscy kupować,zakazywanie transportu Polskich jabłek do Rosji,a jednocześnie kupuje się węgiel za kwotę miliardów zł od Ruskich co wcześniej przez 30 lat nie miało miejsca na taką skale i robi to jeszcze rusofobiczny Jarosław Kaczyński czy wy nie widzicie,że trochę to jest bardzo dziwne?pomijając że na Rosję są nałożone sankcje zachodnie postępowanie tego człowiek.Dziwnie to wygląda,kiedy nie patrzy się na to co na świecie się dzieje,tylko kto ma z tych wydarzeń korzyści.Jarosław się pogubił,albo ktoś coś na niego ma.Nie wiadomo czy Austriak pokazał nagrania wszystkie,a czy nie najlepsze sprzedał FSB albo Mossadowi,bo jak dziś sądy jeszcze są jakie takie,a jutro mogą być całkiem upolitycznione,to lepiej z plikami iść tam gdzie zapłacą,a nie jeden wywiad kupi,bo to l niego gratka.Można obrażać rudego tuska,ale z czołowych polityków,tylko on j***ny osobiście nie dał się nagrać,jak na ten czas.Może rudy jest chory bo jest rudy,a jednocześnie uczciwy?Tak to dzisiaj niestety wygląda

2019-05-22, 12:43
Proponuję nie kopać się z koniem... pisiorkowe trolle dostały bardzo konkretne wytyczne, co mają siać w internecie i jak (jakieś artykuliki, zdjęcia, linki wszytko dostają na tacy).
PiSowi w tej chwili PO nie zagraża, że zbierze większą ilość głosów, więc na PO większego podjazdu nie normalnie nie robią - zresztą sami robią z siebie beke, a elektorat PO dzieli się jeszcze na Wiosnę, więc zagrożenie ze strony PO nie jest bardzo duże.
Dla PiSu zagrożona jest większość, więc PiS stawia wszytko żeby uzyskać elektorat prawicowy (prawdziwą prawicę a nie PiS) i patriotyczny (porawdziwych patriotów a nie PiS), dlatego wytaczają wszędzie gdzie się da (tutaj też jak widać) działa przeciwko Konfederacji... i do artykułów, wypowiedzi, zdjęć dorabiają ideologię, a marsz anty477 w mediach reżimowych, tak przedstawiają i manipulują, żeby wyglądało, że to rządowi niejako akcje anty447 są po drodze i je popierają.

Naprawdę sporo tego ostatnio... nagle tak bardzo się Konfederacji przestraszyli, bo policzyli, że jak Konfederacja wejdzie to postkomuna straci większość w sejmie.

2019-05-22, 14:43
@up nikt normalnie myslący nie chce jeszcze wiekszych debili niż PO czy PiS w PE.

2019-05-22, 14:50
poligon6 napisał/a:

@up nikt normalnie myslący nie chce jeszcze wiekszych debili niż PO czy PiS w PE.


Wszystko jedno kto tam wejdzie. Wybieramy ludzi do instytucji, która z punktu widzenia funkcjonowania całej UE ma chyba najmniej do powiedzenia.
Taki "demokratyczny" paradoks :)

2019-05-22, 14:58
tip.top napisał/a:

Wszystko jedno kto tam wejdzie. Wybieramy ludzi do instytucji, która z punktu widzenia funkcjonowania całej UE ma chyba najmniej do powiedzenia.
Taki "demokratyczny" paradoks



Nawet do tego marksistowskiego burdelu nie wpusciłbym rosyjskiej forpoczty.